Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام علیکم...

آقا هیچ دقت کردین بعضی عکسای این تاپیک مربوط به بازی L.A. Noire هست....

ولی واقعا یه رقیب اوسو قوس دار واسه mafia II حساب میشه....

متاسفانه تو هیاهوی تبلیغاتی mafia II این بازی گم شده...حواستون باشه L.A. Noire بازی کمی نیس...

پای راک استار وسطه....
اصلا از این بازی چیزی در نیومده که تبلیغی براش بشه!هروقت اومد -اونم به چشم-عکسای این تاپیک برای خود بازی برو توی سایت اصلی بازی ببین
یکسری ارت ورک هست که با ارت ورک های L.A.Noire شباهت داره.

تاپیک مخصوص بازی ایجاد شده،نظراتتون رو اونجا اعمال کنید

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
بچه ها لیست اچیومنت های بازی اومده ؟
اینجا یه لیستی زده ....

48 آچیومنت به ارزش 1000 G

یکی از آچیو هاش :
UP147g4=.jpg
Ladies' Man : Find all of the Pla*yb*oy magazines lOl

بازی درجه سختی داره !
به نظر میاد 14 مرحله هست ! چون 14 تا آچیومنت برای 14 تا چپتر داره و 390 تا هم G میده !

2 حالت وجود داره : یا ماشن گرفتن یا ماشین دزدین خیلی سخت شده یا آچیومنت های این بازی خیلی راحته !
چون 10 تا آچیو ـش ماله ماشینه و یا ماله آپگرید ـش هست یا سرعت یا فروشش به اشخاص !

پ ن : شاید در مورد این مسائل در صفحات قبل بحث شده ولی چون من حال خوندنشون رو ندشاته بیدم گفتم توی همین پست بگم :)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: nihilnigritude

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان یک سوال تخصصی در رابطه با فیزیک بازی :
من یک گرافیک Nvidia GeForce 9600 GT دارم که PhysX رو ساپورت میکنه بعد قصد آپدیت سیستمم رو دارم که حتما در لیست آپدیت یک کارت Nvidia GeForce GTX400 Series قرار خواهد داشت.
میخواستم بدونم آیا میتونم از کارت اولم یعنی Nvidia GeForce 9600 GT صرفا برای PhysX استفاده کنم و آیا این کار تاثیر مثبتی خواهد داشت ؟ ممنون.*

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
سلام دوستان یک سوال تخصصی در رابطه با فیزیک بازی :
من یک گرافیک Nvidia GeForce 9600 GT دارم که PhysX رو ساپورت میکنه بعد قصد آپدیت سیستمم رو دارم که حتما در لیست آپدیت یک کارت Nvidia GeForce GTX400 Series قرار خواهد داشت.
میخواستم بدونم آیا میتونم از کارت اولم یعنی Nvidia GeForce 9600 GT صرفا برای PhysX استفاده کنم و آیا این کار تاثیر مثبتی خواهد داشت ؟ ممنون.*
فکر کنم اینجا تاپیک 360 هست !

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
دوستان این بازی خیلی از فیزیکش تعریف میشه میخواستم بدونم تو 360 ما هم میتونیم از فیزیکش لذت ببریم ؟

در متن گفته شده در صورت قرار دادن تنظیمات روی آخرین حالت فیزیک بازی از 360 بهتر خواهد بود

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
وای بچه ها دیگه طاقت ندارم :(
خیلی وقته منتظریم >:d<
اما میترسم نا امیدم کنه =((:(( عین FARCRY 2 و ...
البته بازی 100% چیز ردیفیه اما من خیلی ازش انتظار دارم
تجربه ثابت کرده بازی ای که زیاد منتظرش نبودم بهتر از بازیهایی در میاد که شب و روز به فکرشونم :-s

ویرایش : یادم رفته بود مافیا با بازی های دیگه فرق داره !!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر