LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
منظورت از میپره بیرون یعنی بازی ری استارت میشه یا کلا میاد تو محیط داشبورد اکس باکس ؟
برای ورباتیم باید با برنامه abgx تست کنید اگه همش سبز شد 100% هست اگه نشد همش قرمز میشه ;)

تو فیفا که میپره تو منو اول فیفا و تو GTA V هم که بازی ریست میشه !!! دوباره از اول لود میشه ! تو داشبورد نمیپره ! دستگاه هم خاموش نمیشه !

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
تو فیفا که میپره تو منو اول فیفا و تو GTA V هم که بازی ریست میشه !!! دوباره از اول لود میشه ! تو داشبورد نمیپره ! دستگاه هم خاموش نمیشه !

gta v با نصب مجدد درست میشه !!
برای من 3 بار این موضوع پری روز پیش اومد :D اول سر یکی از ماموریت ها دقیقا تو یک قسمتیش ری استارت میشد و بعد چندین بار تو قسمت های مختلف.
باید کل بازی رو از اول نصب کنید!
من نمیدونم علتش چیه ولی یا ماله این اپدیت جدید بود که ریختم یا
وقتی بازی داره لود یا سیو میشه نباید کنسول رو خاموش یا بیاین تو محیط داشبورد .فکر کنم همین کارارو من کردم اینجوری شد (مثلا وقتی پلیس دستگیرم میکرد برای اینکه خشاب هامو از دست ندم و بازی سیو نشه سریع از بازی میزدم بیاد تو محیط داشبورد کنسول :D
بحرحال برای من که با نصب مجدد فعلا درست شد و اون مرحلشو رد کردم .
متاسفانه فوتبالی نیستم تا دوستای دیگه راهنماییتون کنن ولی احتمال قوی میدم دیسکتون بد رایت شده باشه . ببین بازی رو هارد کنسول نصب میشه یا نه اگه نشد که باید دیسک رو عوض کنید.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
gta v با نصب مجدد درست میشه !!
برای من 3 بار این موضوع پری روز پیش اومد :D اول سر یکی از ماموریت ها دقیقا تو یک قسمتیش ری استارت میشد و بعد چندین بار تو قسمت های مختلف.
باید کل بازی رو از اول نصب کنید!
من نمیدونم علتش چیه ولی یا ماله این اپدیت جدید بود که ریختم یا
وقتی بازی داره لود یا سیو میشه نباید کنسول رو خاموش یا بیاین تو محیط داشبورد .فکر کنم همین کارارو من کردم اینجوری شد (مثلا وقتی پلیس دستگیرم میکرد برای اینکه خشاب هامو از دست ندم و بازی سیو نشه سریع از بازی میزدم بیاد تو محیط داشبورد کنسول :D
بحرحال برای من که با نصب مجدد فعلا درست شد و اون مرحلشو رد کردم .
متاسفانه فوتبالی نیستم تا دوستای دیگه راهنماییتون کنن ولی احتمال قوی میدم دیسکتون بد رایت شده باشه . ببین بازی رو هارد کنسول نصب میشه یا نه اگه نشد که باید دیسک رو عوض کنید.

نمیدونی معنای رنگ ، زرد / قرمز و آبی تو ABGX چیه ؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
نمیدونی معنای رنگ ، زرد / قرمز و آبی تو ABGX چیه ؟

زیاد اطلاعی ندارم فقط میدونم هر کدوم از مواردش که چک میکنه اگه قرمز باشه یعنی دیسک امن نیست و احتمال بن زیاده! و اگه سبز باشه یعنی امن هست رنگ های دیگه رو نمیدونم :D

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
دوستان واسه اجرای بازی gta v تو دو تا فلش 8 گیگی حتما باید با xbox back up creator از دیسک اول gta v ایمیج بگیریم؟ اخه وایه من گزینه ی start تو این نرم افزاره وقتی gta v رو میزازم خاموشه . با نرم افزاره دیگه ای نمیشه ؟

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
روش اجرای GTA V روی دستگاه های اسلیم 4 گیگ و یک فلش 8 گیگ

1.دیسک اول بازی رو با برنامه Xbox Image Browser یا Xbox backup Creator اکسترکت میکنید تو کامپیوتر که یه فولدر توشه با نامه content/0000002 حاوی 4 تا فایل

545408A700000000
545408A700000001
545408A700000002
545408A700000003

2.یک فلش 8 گیگ که با کنسول کافیگ شده رو میزنید به PC و با نرم افزار Horizon فایل با نام 545408A700000003 که حجمش یک گیگ و خورده ای هست رو میریزید تو فلش و به حافظه کنسولتون انتقال میدید

3.حالا اون فایل رو از روی فلش پاک کنید تا جا برای ریختن سه فایل دیگه که حجمشون هر کدون 2 گیگ باز بشه ... اونا رو هم بریزید رو فلش

خوب کار تمومه دیسک 2 رو بزارید تو دستگاه و فلش حاوی 3 تا فایل 2 گیگی رو هم بزنید به دستگاه و از شاهکار راک استار با بهترین کیفیت بافت ها لذت ببرید

همین کار رو برای کسائی که هارد ندارن میشه انجام داد ولی با 2 تا فلش 8 گیگ که فایل ها باید 2تا 2تا تقسیم بشه تو فلشها (اینو خودم امتحان نکردم)

اقا من هارد13 g دارم ویه فلش هشت گیگی اول دیسک 1 رو روی هارد نصب میکنم 4 پارت توی هارد هست (بدون بکاپ گرفتن با نصب کردن دیسک 1) 3 پارت 2 گیگی رو روی فلش. پارت 1.7 گیگی روی هارد بعد دیسک 2 رو هم نصب کنم؟

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
من دیسک 1 gta رو میزارم توی pc و با برنامه xbox backup creator وقتی open image رو میزنم اتفاقی نمیفته...طریقه دقیق کشیدن بیرون ایمیجا چیه؟

Capitan Raul

کاربر سایت
May 15, 2012
11
دوستان یه سوال واسم پیش اومده...این بازیهایی که به صورت 2 دیسکه میاد مگه بخشی از بازی روی دیسک اول نیست و بخش دیگش روی دیسک دوم؟ پس این که میگن دیسک اول واسه سینگل پلیر و دسیک دوم واسه مولتی پلیره یعنی چی؟ یعنی کل بازی روی دیسک اوله؟ من که لایو بازی نمیکنم ( دستگاهم jtag هست و نمیتونم برم ) و یه نفری هم بازی میکنم همون دیسک اول بازی های دو دیسکه رو بگیرم؟

AGENṪ 47

کاربر سایت
Nov 24, 2011
30
نام
Arsalan
دوستان یه سوال واسم پیش اومده...این بازیهایی که به صورت 2 دیسکه میاد مگه بخشی از بازی روی دیسک اول نیست و بخش دیگش روی دیسک دوم؟ پس این که میگن دیسک اول واسه سینگل پلیر و دسیک دوم واسه مولتی پلیره یعنی چی؟ یعنی کل بازی روی دیسک اوله؟ من که لایو بازی نمیکنم ( دستگاهم jtag هست و نمیتونم برم ) و یه نفری هم بازی میکنم همون دیسک اول بازی های دو دیسکه رو بگیرم؟
بله دوست عزیز دیسک دوم مخصوص مولتی پلیر هست و اگه لایو نمیرید لزومی نداره پول اضافی خرج کنید.
البته بعضی بازیا مثل GTA V روی دو دیسک عرضه میشن که محتوای یکی از دیسک ها باید نصب بشه و با دیسک دوم بازی کرد.
بعضی از بازیا هم حتما باید از دو دیسک استفاده کرد مثل Splinter Black List .
شما فقط باید دقت کنید بازیهایی که دیسک دومشون مخصوص مولتی پلیر هستو تهیه نکنید.

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634

تو همه بازی ها اینطوری نیست که هر بخش به صورت کاملا جدا توی یه دیسک باشه. برخی مواقع هم HD کانتنت های بازی روی دیسک دیگر هست که باید بر روی هارد نصب شود. ولی بله اونایی رو که دو دیسکه هستن و یک دیسک کلا برای آنلاین هست میتونید فقط دیسک قسمت مرحله ای رو تهیه کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر