LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
من fifa 14 رو رایت کردم . با ۹۷%
بازی رو کنسول اجرا میشه ولی در بیشتر مواقع ارور authorize disk رو میده
و از بازی خارج میشه …
میشه منو راهنمایی کنید
دوست عزیز بهتره بازی های حساس رو به صورت 100% رایت یا تهیه کنید. مخصوصا فوتبال ، وسط بازی بپره بیرون خیلی حال گیری هست!

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
627
نام
MojtabA
دوست عزیز بهتره بازی های حساس رو به صورت 100% رایت یا تهیه کنید. مخصوصا فوتبال ، وسط بازی بپره بیرون خیلی حال گیری هست!
ممنون از پاسخت
راستش چک کردم و رایترم امکان رایت برنر مکس نداره
رایتر لب تاپ هم ضعیفه و نمیتونه
مجبور شدم 97 بزنم
البته میشه نصبش کنم روی هارد ولی اون ارور رو سریعتر میزنه

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
ممنون از پاسخت
راستش چک کردم و رایترم امکان رایت برنر مکس نداره
رایتر لب تاپ هم ضعیفه و نمیتونه
مجبور شدم 97 بزنم
البته میشه نصبش کنم روی هارد ولی اون ارور رو سریعتر میزنه

دوست عزیز سوالتون رو در تایپک دیگری هم مطرح کرده بودید و من جوابتون رو دادم به هر حال شما واسه اجرای بازی 97% باید از روش موزیک استفاده کنی اگه با اجرای موزیک نیز همچنان مشکل وجود داشت ایراد از دیسک هستش .

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
بچه ها موقع نصب nba 2k14 روی 41 درصد گیر میکنه و ارور کثیف بودن دیسک رو میده
فروشنده به اسم برنر بهم داده، امکانش هست برنر باشه و مشکل از رایت باشه؟ یا 97%ـه؟

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
بچه ها موقع نصب nba 2k14 روی 41 درصد گیر میکنه و ارور کثیف بودن دیسک رو میده
فروشنده به اسم برنر بهم داده، امکانش هست برنر باشه و مشکل از رایت باشه؟ یا 97%ـه؟

97% و 100% برای نصب شدن هیچ فرقی نمیکنن,هر دو بدون مشکل روی هارد نصب میشن,اگه اررور موقع نصب باشه دیسک خرابه و برید عوضش کنین.
(با توجه به عکس دیسکتون برنرمکسه ولی بد رایت شده,حتما عوضش کنین.)

آخرین ویرایش:

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
97% و 100% برای نصب شدن هیچ فرقی نمیکنن,هر دو بدون مشکل روی هارد نصب میشن,اگه اررور موقع نصب باشه دیسک خرابه و برید عوضش کنین.
(با توجه به عکس دیسکتون برنرمکسه ولی بد رایت شده,حتما عوضش کنین.)
مرسی
این یکی دیسک برنره؟

shadow70

کاربر سایت
Sep 26, 2013
4
سلام خدمت دوستان عزیز من حدود 20 درصد بازی(GTA V) رو رفتم اما الان که میخوام بازی کنم تا میرم تو بازی حدود یک دقیقه بازی میکنم بعد میپره بیرون و این اروره میده the game was restarted due to a problem with the storage device where the game data was inistalled.pleas replace the storage device and reinstall the game data if issues continue to occur.دستگامم جدیده بازیرم سی دی یکو روفلش ریختم با دو بازی میکردم خواهش میکنم کمک کنید واقعا اعصابم خورده

mamad7

کاربر سایت
Sep 25, 2012
68
نام
محمد
دوستان من یه فیفا 14 به عنوان برنرمکس خریدم ...بازی کامل نصب شده و وقتی وارد بازی میشی دیگه صدای درایو نمیاد و از روی فلش بازی اجرا میشه...این یعنی برنره؟؟؟ آخه با ABGX که امتحانش می کنم ارور میده :
ERROR: Unrecoverable read error while reading HL-DT-ST DVDRAM GH24NS70 GN00 <001013100025RF2342> [ATA] (I:) (NO SEEK COMPLETE), Checking the root sector failed!
در ضمن حجم هم زده : 8738865152 bytes

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
سلام خدمت دوستان عزیز من حدود 20 درصد بازی(GTA V) رو رفتم اما الان که میخوام بازی کنم تا میرم تو بازی حدود یک دقیقه بازی میکنم بعد میپره بیرون و این اروره میده the game was restarted due to a problem with the storage device where the game data was inistalled.pleas replace the storage device and reinstall the game data if issues continue to occur.دستگامم جدیده بازیرم سی دی یکو روفلش ریختم با دو بازی میکردم خواهش میکنم کمک کنید واقعا اعصابم خورده

ظاهرا با فلش مموری مشکل داره. با یک فلش مموری دیگه یا یه هارد اکسترنال امتحان کنید ایشالا درست میشه

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
روش اجرای GTA V روی دستگاه های اسلیم 4 گیگ و یک فلش 8 گیگ

1.دیسک اول بازی رو با برنامه Xbox Image Browser یا Xbox backup Creator اکسترکت میکنید تو کامپیوتر که یه فولدر توشه با نامه content/0000002 حاوی 4 تا فایل

545408A700000000
545408A700000001
545408A700000002
545408A700000003

2.یک فلش 8 گیگ که با کنسول کافیگ شده رو میزنید به PC و با نرم افزار Horizon فایل با نام 545408A700000003 که حجمش یک گیگ و خورده ای هست رو میریزید تو فلش و به حافظه کنسولتون انتقال میدید

3.حالا اون فایل رو از روی فلش پاک کنید تا جا برای ریختن سه فایل دیگه که حجمشون هر کدون 2 گیگ باز بشه ... اونا رو هم بریزید رو فلش

خوب کار تمومه دیسک 2 رو بزارید تو دستگاه و فلش حاوی 3 تا فایل 2 گیگی رو هم بزنید به دستگاه و از شاهکار راک استار با بهترین کیفیت بافت ها لذت ببرید

همین کار رو برای کسائی که هارد ندارن میشه انجام داد ولی با 2 تا فلش 8 گیگ که فایل ها باید 2تا 2تا تقسیم بشه تو فلشها (اینو خودم امتحان نکردم)

سلام چطوری میشه از دیسک ایمیج گرفت هر دو برنامه رو دارم ولی نمیدونم چجوری

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
گرفتار شدیم :| رفتم بازی رو عوض کردم، این یکی نصب و اجرا میشه ولی وضعیتش اصلا درست نیست :| 97ـه؟

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
فلش درسته کار میکنه مشکلی نداره آخه

خب چندین نوع توضیح میتونه داشته باشه که چرا دیگه جواب نمیده. شما اگه فلش یا هارد اکسترنال دیگه ای دارید تست کنید جهت امتحان .
به احتمال 90% مشکل از فلش هست فقط کار کردن فلش کافی نیست سرعت و گم نکردن فایل هم بسیار مهم هست.
کبار نیز جای فلش رو عوض کنید و فایل های نصبی دیسک یک رو پاک کنید و از اول نصب کنید . ایشالا درست میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر