LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
منظورم همین lt3 هست من اگه دوباره بخوام همه اون بازی ها رو lt3 کنم این بار دیگه زنم من و از ... دار میزنه ولی روش موسیقی که گفتی رو پیدا میکنم یاد میگیرم
راستی اینقدر سرت رو نکوب زمین درد میگیره
روش رو برات تو پروفایت توضیح دادم.
باو این سر من نیست سر اواتارمه بخدا هرکی میاد میگه سرتو نکوب زمین:((

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
نه این حرفا چیه؟!
کی گفته اگه بخوای hd pack نصب کنی باید حتما برنرمکس بگیری؟!
من و چندین نفر دیگه 97% خریدیم هییییییچ مشکلی هم نداره.
meysam028 با خیال راحت برو 97% بگیر و راحت بازی کن.

ممنون دوست عزیز از راهنمایی درستت داشتم تایپیکو بالا پایین میکردم که ببینم gta 97% اجرا میشه که اتفاقی این پستتو دیدم ...بعد ازgta حتما میگیرمش...

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بچه ها GTA V رایت 97% اجرا میشه؟ برنر مکسش موجوده برای لایو رفتن ؟
راستی چه قیمتی میفروشن زیر میزی هست مثل بتل ؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوست من یک بار هم شده به خودت احترام بزار و برای لذت بردن از زندگی کمی بیشتر این چرک کف دست رو پاک کن تا با خیال راحت بتونی یکی از بهترین بازی های تاریخ رو تموم کنی

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
همین طوری کهPolice _ 110
در این تاپیک گفتن http://forum.bazicenter.com/thread51197/ هر دو مدل رایت بازی اجرا میشه. و قیمتش هم مثل بازی های دیگه هست.به لایو هم احتیاجی نیست چون بخش انلاینش دو هفته دیگه میاد.

- - -ویرایش - - -

دوست من یک بار هم شده به خودت احترام بزار و برای لذت بردن از زندگی کمی بیشتر این چرک کف دست رو پاک کن تا با خیال راحت بتونی یکی از بهترین بازی های تاریخ رو تموم کنی
اغا مگه بازی معمولی چقدر فرقشه با معمولی؟همش 3 4 تومن هست ها .:))
واقعا این جمله اخرت که گفتی بهترین بازی تاریخ منو تحت تاثیر قرار داد =))

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
چطور میتونم تست کنم که بازی که خریدم برنر مکس هاست یا نه ؟
ببین دی وی دی برنر مکس یعنی 100% رایت شده و وقتی به پشت دیسک نگاه میکنی تا ته پر شده ولی دیسک معمولی اون خط اخرش یکم عقب تره.اینم بگم بعضی بازی ها به علت حجم بالایی که دارن تشخیص برنر مکس بودنشون یکم سخته برا اینکه بتونی بهتر تشخیص بدی بهتره با یه دیسک معمولی از همون بازی مقایسش کنی.

Dahaka 7

کاربر سایت
Sep 9, 2010
60
ببین دی وی دی برنر مکس یعنی 100% رایت شده و وقتی به پشت دیسک نگاه میکنی تا ته پر شده ولی دیسک معمولی اون خط اخرش یکم عقب تره.اینم بگم بعضی بازی ها به علت حجم بالایی که دارن تشخیص برنر مکس بودنشون یکم سخته برا اینکه بتونی بهتر تشخیص بدی بهتره با یه دیسک معمولی از همون بازی مقایسش کنی.
بار یه راه مطمئن تر نمیشه ؟ مثله abgx?

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
بار یه راه مطمئن تر نمیشه ؟ مثله abgx?
من اینکه میگم رو از یه مغازه دار شنیدم نمیدونم درست هست یا نه.می گفت حتی دیسک های برنرمکس رو باید با برنامه هایی چک کنی تا از امنیتشون مطمعن بشی و بن شدنت تو لایو کم شه.(اسم برنامه رو یادم نیست فکر کنم همون abgx بود)

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
این سوال منم هست.اگه با abgx بشه فهمید خیلی خوبه

با ABGX میشه,وقتی برنامه رو اجرا کردین بزنین روی دی وی دی و لانچ رو بزنین,اگه برنر نباشه همون اول میگه حجمش کمتره و قرمز میشه و دیگه بقیشو چک نمیکنه ولی برنرمکس تا اخرین مراحل میره و میگه امنه :D

Dahaka 7

کاربر سایت
Sep 9, 2010
60
فیله که روی نسب میشه از روی دیسک 97 و 100 با هم فرق داره ؟
یعنی میشه بازی رو از 97% نصب کرد باد با 100% بدونه مشکل اجرا کرد یا بر عکس ؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
فیله که روی نسب میشه از روی دیسک 97 و 100 با هم فرق داره ؟
یعنی میشه بازی رو از 97% نصب کرد باد با 100% بدونه مشکل اجرا کرد یا بر عکس ؟
اره می شه از رو 100% نصب کرد و از رو 97% و برعکس اجرا کرد و مشکلی هم پیش نمیاد.خودم هم mw3 رو همین کارو کردم.

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
سلام دوستان

من یه چند وقتی هست با کنسولم بازی نکزدم برای همین هم کنسولم LT2 هست . حالا می خوام ببینم می تونم این GTA که جدید اومده رو ، رو همین کنسول LT2م بازی کنم یا اینکه حتما باید برم LT3 بریزم ؟ مثلا برم در مغازه بگم GTA برای LT2 بدید ، اصن وجود داره ؟ یا مثلا بازی رو بگیرم پچ کنم کاری کنم ؟

اگه یه راهنمایی کنید با لینک آموزش ( اگر آموزشی داره ) یه دنیا ممنون می شم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر