LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
اخه تو شهر ما برنر مکس نرخ خون باباشونه...پس یعنی 97% اجرا میشه؟
مگه جند میدن؟
اگه بخای HD پک نصب کنی
باید برن مکس بخری
اگه برن مکس خریدی دیس یکو گذاشتی برای اولین بار. رفت تو بازی پیغام میده میگه پک رو نصب کنه یا نه میزنه بله میگه دیسک دو رو بزار میزاری نصب میکنی 30 دقیقه طول میکشه بعد نصب شد رفتی تو منو بیا بیرون از منو تو داشبورد دوتا دیسکو نصب کنو با کیفیت و بدون ترس از روی هارد بازی کن

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
مگه جند میدن؟
اگه بخای HD پک نصب کنی
باید برن مکس بخری
اگه برن مکس خریدی دیس یکو گذاشتی برای اولین بار. رفت تو بازی پیغام میده میگه پک رو نصب کنه یا نه میزنه بله میگه دیسک دو رو بزار میزاری نصب میکنی 30 دقیقه طول میکشه بعد نصب شد رفتی تو منو بیا بیرون از منو تو داشبورد دوتا دیسکو نصب کنو با کیفیت و بدون ترس از روی هارد بازی کن

هر دیسکی 12 تومن ناقابل...پس فعلا باید بی خیالش بشم تا وقتی که اومدم تهران بگیرمش...

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
سلام دوستان Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist 97% روی هارد اجرا میشه؟
اره داداش 97% اجرا ميشه hd pack هم نصب ميشه بخر راحت بازي كن من الان اخراي بازيم هر دو ديسكم نصب كردم hd pack هم نصب كردم البته كنسولم fat هست بعضيا ميگن مهمه؟!!

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
مگه جند میدن؟
اگه بخای HD پک نصب کنی
باید برن مکس بخری
نه این حرفا چیه؟!
کی گفته اگه بخوای hd pack نصب کنی باید حتما برنرمکس بگیری؟!
من و چندین نفر دیگه 97% خریدیم هییییییچ مشکلی هم نداره.
meysam028 با خیال راحت برو 97% بگیر و راحت بازی کن.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,901
نام
نریمان
سلام
من می خواستم یکی از بازی های قدیمیم (ACII) رو باهاش به لایو وصل بشم.
با ABGX360 چک کردمش این رو نشون میده:

مشکل دیسکم چی هست؟

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اقا یه سواله مهمه الان من دیابلو 3 رو به عنوانه برنر مکس از فروشنده خریدم ولی حجمشو که نیگا میکنم7.96gb هست,خب این یعنی 100%برنر مکس نیست دیگه؟درست میگم؟
دیگه چه راه هایی باسه شناسایی برنر مکس بود؟
لطفا سریع تر جواب بدید می خوام برم فروشنده رو سرویس کنم بیام :|

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
اقا یه سواله مهمه الان من دیابلو 3 رو به عنوانه برنر مکس از فروشنده خریدم ولی حجمشو که نیگا میکنم7.96gb هست,خب این یعنی 100%برنر مکس نیست دیگه؟درست میگم؟
دیگه چه راه هایی باسه شناسایی برنر مکس بود؟
لطفا سریع تر جواب بدید می خوام برم فروشنده رو سرویس کنم بیام :|
اگه میخوایی خیالت راحت شه رو کنسولت نصب کن بعد داخل بازی شو اگه وسط بازی نپرید بیرون برنرمکسه اگرم پرید که 97% هست
اگه هم بخوایی با کامپوتر تست کنی باید از دیسک ایمیج بگیری اگه حجمش 8.2Gb بود برنرمکسه اگه هم 7.9GB بود 97% هست

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اگه میخوایی خیالت راحت شه رو کنسولت نصب کن بعد داخل بازی شو اگه وسط بازی نپرید بیرون برنرمکسه اگرم پرید که 97% هست
اگه هم بخوایی با کامپوتر تست کنی باید از دیسک ایمیج بگیری اگه حجمش 8.2Gb بود برنرمکسه اگه هم 7.9GB بود 97% هست

واقعا یه مشت حروم خورن این :/ رفتم پس دادم...
خیلی ممنون

Sent from my X10i using Tapatalk 2

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
البته من خودم به روش Visual Inspection تشخیص میدم دیسکی که دارم برنرمکسه یا 97%:d

دوست عزیز یعنی چه جوری ؟؟؟ یعنی فقط با دیدن و بررسی دیسک متوجه میشی اونم بدون pc و XBOX360 اگه ممکنه یه راهنمایی کنید خیلی خوب میشه بتونیم تشخیص بدیم راستی در مورد جواب اون دوستمون فکر نمیکنم نیاز به ایمیج گرفتن باشه و از حجم خوده دیسک در برنامه ABGX یا XBC بشه تشخیص داد البته اگه درسته دوستان تائید کنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر