LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

psycho0098

کاربر سایت
Dec 6, 2011
33
چجور میشه فهمید دیسک بازی خرابه یا لنز دستگاه?
بعضی بازی هام وسط بازی میپره بیرون unreadable disk میگه
اما بازی ها دیگه بدون مشکل
با کامپیوهر dvd بازی رو میشه چک کرد ببینم سالمه یا نه??

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
چجور میشه فهمید دیسک بازی خرابه یا لنز دستگاه?
بعضی بازی هام وسط بازی میپره بیرون unreadable disk میگه
اما بازی ها دیگه بدون مشکل
با کامپیوهر dvd بازی رو میشه چک کرد ببینم سالمه یا نه??

اگه همه ی بازیا مشکل دارن از لنز ,اگه فقط یه بازی اینجوریه مشکل از دیسک.
اره با abgx میتونی یا با back up creator ببین ایمیج میگیره.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
من با نرم افزار ABGX360 میتونم MI مربوط به بازی ها رو پیدا کنم ولی می خواستم بدونم که به کمک برنامه( Xbox Backup Creator ( XBC چه طوری باید مدیا آیدی ( media ID ) مربوط به هر بازی رو پیدا کنم ؟؟

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,901
نام
نریمان
سلام
من چند تا از بازی های BM ی که دارم یه جوریه. :d
مثلا بعضی وقت ها که دیسک رو تو دستگاه می زارم دیسک رو نمی شناسه یا عکس بازی رو نشون نمیده.
یه بار نصب می کنم حجمش 7.2 GB هست و داخل بازی نمیره اما بعد که پاک می کنم و دوباره نصب می کنم حجمش میشه 7.1 GB و بازی اجرا میشه.
تو لایو می تونم برم باهاشون و مشکلی ندارن اما وقتی با ABGX دیسک رو چک می کنم ارور میده.
می خواستم ببینم کس دیگه ای هم همچین مشکلی داره؟ :-/

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
Black List رو هارد دو دیسکش نصب میشه. اما HD PACK رو که میخوام نصب کنم ERROR میده میگه :
Failed to authorize disc. دستگاه ریست میشه. دوباره میرم تو بازی HD PACK رو نصب نمیکنم وسط بازی دوباره همین ERROR رو میده. اما بازی قطع نمیشه و همینطور ادامه پیدا میکنه.
مشکل از کجاست؟

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
Black List رو هارد دو دیسکش نصب میشه. اما HD PACK رو که میخوام نصب کنم ERROR میده میگه :
Failed to authorize disc. دستگاه ریست میشه. دوباره میرم تو بازی HD PACK رو نصب نمیکنم وسط بازی دوباره همین ERROR رو میده. اما بازی قطع نمیشه و همینطور ادامه پیدا میکنه.
مشکل از کجاست؟

من امروز بازيو گرفتم ي اهنگ پخش كردو رفتم تو بازي اشتباهي ديسك 2 رو نصب كرده بودم رفتم تو منو گفت hd نصب كن منم كردم راحت نصب شد در حالي كه اهنگ داشت پخش ميشد ( اهنگ بزار شايد درست شه)

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
سلام
من چند تا از بازی های BM ی که دارم یه جوریه. :d
مثلا بعضی وقت ها که دیسک رو تو دستگاه می زارم دیسک رو نمی شناسه یا عکس بازی رو نشون نمیده.
یه بار نصب می کنم حجمش 7.2 GB هست و داخل بازی نمیره اما بعد که پاک می کنم و دوباره نصب می کنم حجمش میشه 7.1 GB و بازی اجرا میشه.
تو لایو می تونم برم باهاشون و مشکلی ندارن اما وقتی با ABGX دیسک رو چک می کنم ارور میده.
می خواستم ببینم کس دیگه ای هم همچین مشکلی داره؟ :-/
واسه من هم بعضی وقت ها که دیسکو میزارم تو دستگاه شناشاییش نمیکنه یا عکسشو میاره و توی بازی نمیره باید بگم مشکل از دیسکه

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
واسه من هم بعضی وقت ها که دیسکو میزارم تو دستگاه شناشاییش نمیکنه یا عکسشو میاره و توی بازی نمیره باید بگم مشکل از دیسکه

نه آرمین جان (کاووو) مشکل از دیسک نیست کلا دستگاه های اسلیم بعضی وقتا از این بازیا در میارین.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
به اسلیم ربتی نداره به اپدیت lt3 ربت داره از وقتی که اپدیت کردیم اینجوری شده بعضی وقت ها دیسک هارو نمیشناسه
من با ایشون موافقم دقیقا از وقتی LT3 کردم اینجوری میشه و باید یه دور دستگاه رو خاموش روشن کنم تا درست شه

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
نه آرمین جان (کاووو) مشکل از دیسک نیست کلا دستگاه های اسلیم بعضی وقتا از این بازیا در میارین.
خیلی ممنون (وسط زمینی)

- - -ویرایش - - -

مشکل از دستگاه نیست از کیفیت دیسکیه که روش رایت شده.

آخر حرف کی درسته؟ آخه با بازیای برن مکس اینطوری نمیشه فقط 97 ها اینطورین

- - -ویرایش - - -

من با ایشون موافقم دقیقا از وقتی LT3 کردم اینجوری میشه و باید یه دور دستگاه رو خاموش روشن کنم تا درست شه

منم یه بار ریست میکنم بعد دیگه مشکلی نداره

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
احتمالا اکثر دوستانی که همچین مشکلی دارن کنسولشون اسلیمه که معمولا این مشکل رو دارن وگرنه همون دیسک ها رو شخصا روی آرکید امتحان کردم و هیچ گون مشکلی نداشتن( البته اینطوری هم نیست که همیشه اسلیم اینطوری باشه بعضی وقتها اینجوری میشن) و اگه مشکل از دیسک بود باید روی آرکید هم همین مشکل پیش میود که واسه خودم حتی یک بار هم پیش نیومده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر