LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,768
نام
Bahram
دوستان سلام:d یه سوال
بازی skyrim اپدیتش lt3 هست دیگه؟
اگه بازی غیر lt3 بزاریم تو کنسول چی میشه؟
ارور خاصی داره؟
اره Lt3 هستش
مثلا اگر بازي lt2 بذاري پيغام disk not support ميده.و اگر بازي Ap2.5 كه براي Lt3 پچ نشده باشه هم بذاري ارور ميده.بقيه بازي ها هم بدون مشكل اجرا ميشن.(lt1.lt1.9و... اجرا ميشن)

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,678
با یه چنین ایمیجی باید چکار کرد؟:d abgx درست نمیکنتش:| (evil4 hd) :|
54367175377046223202.png

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
اره Lt3 هستش
مثلا اگر بازي lt2 بذاري پيغام disk not support ميده.و اگر بازي Ap2.5 كه براي Lt3 پچ نشده باشه هم بذاري ارور ميده.بقيه بازي ها هم بدون مشكل اجرا ميشن.(lt1.lt1.9و... اجرا ميشن)
ممنون از جوابتون یه سوال دیگه هم داشتم
ارور کثیفی سی دی فقط وقتی میاد که بازی کثیف باشه مثلا اگه lt نخونه نمیاد.
اگه لنز مشکل داشته باشه بازی ها کلا نمیان یا مثلا وسط بازی ارور میده؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,768
نام
Bahram
ممنون از جوابتون یه سوال دیگه هم داشتم
ارور کثیفی سی دی فقط وقتی میاد که بازی کثیف باشه مثلا اگه lt نخونه نمیاد.
اگه لنز مشکل داشته باشه بازی ها کلا نمیان یا مثلا وسط بازی ارور میده؟
ارور كثيفي اگر ديسك بد رايت شده باشه هم مياد.اگر لنز هم مشكل داشته باشه اكثر بازي هارو اجرا نميكنه يا وسط بازي ارور كثيف بودن ديسك ميده

- - -ویرایش - - -

با یه چنین ایمیجی باید چکار کرد؟:d abgx درست نمیکنتش:| (evil4 hd) :|
54367175377046223202.png
Re4 كه همين جوريه و فقط افلاين بازيش كن.اين بازيرو چون با يك روش خاصي از روي لايو تبديل به ديسكش كردن.بازيرو هم فقط از روي هارد ميتوني اجرا كني و از روي ديسك اجرا نميشه

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
میبخشید سوالم زیاد شد
اگه بازی رو هارد نصب نشه و ارور بده ولی رو سی دی به راحتی تا ته بازی بریم مشکل از بازیه یا ایکس باکس؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,768
نام
Bahram
میبخشید سوالم زیاد شد
اگه بازی رو هارد نصب نشه و ارور بده ولی رو سی دی به راحتی تا ته بازی بریم مشکل از بازیه یا ایکس باکس؟
ممكنه از جفتش باشه . براي من همين مشكل پيش اومده.مثلا بازي Me3 ديسك اولش تو هاردم نصب نميشد ولي تا پايان ديسك اول مشكلي نداشتم.بازي رو با دو تا Xbox هم امتحان كردم روي هردو نصب نميشد

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان بازی forza H رو برنرمکس نگیرم مشکلی تو اجرا نداره؟

بلک اپس2 و Ac3 چی؟ :d

سلام دوستان عزیز من چیزی رو میخوام بگم که اگه تو ای سایت بری بگردی تو قسمت بن 4 یا 5 صفحه اخر خوب متوجه میشید ولی من میگم چون دوست ندارم مثل چندتا از دوستان گیمر که خوب هم بودن مشکل دار بشیم---ببیند اصلا به هیچ وجه ممکن تضمینی برای بن شدن یا مشکل پیش اومدن نیست مگه کسی سند داره تو این موضوغ خیلی واضح هست که بازی های ماکرو سافت مثل هوریزون برنر و 100 باشه بهتر هست و مسئله مهم این هست خوب اگهدوستانی که فضا برای نصب دارن رو استفاده نکنند و لنز دستگاه و اصلا کل رام عمرش کم شه این مشخص هست به خاطر 2000 تومن بیشتر این دو تا رسک رو بکنی .
احسان جان اگه شک داری من با دوستانیکه سر بلک اوپس 2 و فورزا مشکل پیدا کردن و مجبور به خرید دوباره دستگاه به خاطر لایو با کلی ضرر شدن اشنات میکنم تو همین سایت هم فعالیت دارن .....این سوال که مشکل داره نداره پیش میاد یا نمیاد هیچ جوابی نداره یا جوابش معلوم نیست هست--شما هزار بار هم ممکنه با 97 کارکنی انلاین بری چیزی نشه به جز عمر دستگاه --ولی مثلا من دفعه اول تا بازی بکنم خرمو بگیره ---کسی مخالف این موضوع هست دلیل منطقی بیارید ما هم مجاب شیم تا اینقدر با تسلط و اطمینان کامل نگید میشه نمیشه --اگر مشکل دار ......تو وووووووحل میکنی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر