LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان بازی MGR: Revrengears رو برنرمکس تهیه کردم.بازی بصورت کامل روی هارد نصب میشه ولی پیغام میده این دیسک ساپورت نمیشه
و توی بازی نمیره.بدون نصب هم امتحان کردم نشد.به نظرتون مشکل از چیه؟

معمولا بازی ها وقتی کاملا نصب میشن دیسکشون مشکل نداره حالا تو اگه میتونی یه نسخه دیگه از بازی رو نصب کن ببین اجرا میشه یا نه 97% هم هیچ مشکلی نداره

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
سلام دوستان من میخوام بازی gears خودم دانلود کنم 97% رایتش کنم میخوام ببینم میشه
یا حتما باید بورنر مکس باشه
ممنون میشم کسی جوابمو بده

---------- نوشته در 08:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:02 AM ارسال شده بود ----------

دوستان اینم با قبلی جواب بدید ممنون میشم
الان بازی tomb raider اومده ولی حجمش کمتر از بقیه بازی هاست میخوام بدونم تو دستگاه رجیون پال مشکل نداره بعد رایتشو به صورت 97% مشکل نداره

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
سلام دوستان من میخوام بازی gears خودم دانلود کنم 97% رایتش کنم میخوام ببینم میشه
یا حتما باید بورنر مکس باشه
ممنون میشم کسی جوابمو بده

---------- نوشته در 08:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:02 AM ارسال شده بود ----------

دوستان اینم با قبلی جواب بدید ممنون میشم
الان بازی tomb raider اومده ولی حجمش کمتر از بقیه بازی هاست میخوام بدونم تو دستگاه رجیون پال مشکل نداره بعد رایتشو به صورت 97% مشکل نداره

در مورد بازی GOW یه سری از دوستان میگفتن مشکل داره ولی من خودم نسخه 97% رو نصب کردم و یه 2 ساعتی هم از روی هار بازی کردم و هیچ مشکلی نداشت.

بازی TR هم کلا بصورت 97% امده نیازی به برنرمکس نداره و از نظر ریجن هم مشکلی نداری.

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
برای رایت دی وی دی Tomb Raider لیر بریک layer break دی وی دی رو چه عددی باشه؟با توجه به اینکه این بازی xdg2 است)not sure)؟برنر لازمه؟
ممنونم

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
اگه یه بازی ریجن NTSC باشه و کنسول ریجن Pal وقتی بازی رو بذاری تو کنسول چه موقعی ارور میده و میپره بیرون؟

اصلا توی بازی نمیره.همون موقع که توی داشبورد پلی میکنی صفحه سیاه میشه و بعدش پیغام میده و دوباره میره تو محیط داشبورد.

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
دوستان بایوشاک با DVD معمولی مشکل نداره؟ یا حتما باید Burner Max بگیرم؟
چرا مثل اینکه دیسک 97%ـــش مشکل داره و حتی با روش موزیک هم ارور میده....:|
3-4 نفر هم این مشکل رو دارن...دیسک من هم 97%ـــه...فردا دارم میرم BMــش رو بگیرم.
بعد از چند ماه این اولین بازی ای بود که 97% گرفتم(بعد از DmC)که از شانس ما اینجوری در اومد:-w

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر