LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان بازی DEAD SPACE 3 کسی با 97% مشکل که نداشته من میخوام بگیرمش خواستم قبلش از شما بپرسم
همون طور که دوست خوبمون گفتن مشکلی نداره:
http://forum.bazicenter.com/thread62445/page10/#post2463992
در کل من به تجربه شخصی تو این بازی جدیدا،بازی ای رو ندیدم که 97% با روش پخش موزیک مشکلی داشته باشه و فریز کنه

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
همون طور که دوست خوبمون گفتن مشکلی نداره:
http://forum.bazicenter.com/thread62445/page10/#post2463992
در کل من به تجربه شخصی تو این بازی جدیدا،بازی ای رو ندیدم که 97% با روش پخش موزیک مشکلی داشته باشه و فریز کنه
ممنون دوست عزیز.
البته منم مشکلی ندیدم جز بازیه مدال افتخار اونم بعد هر چند مرحله دیسک چک میکرد که باعث بیرون امدن از بازی میشد

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام
دوستان روش تشخیص دیسک های BMچیه؟ چون از قرار معلوم 97% ها هم روس هارد نصب میشن!
اگه از برنرمکس ایمیج بگیری حجمش 8.1 هست ولی 97% حجمش 7.9 هست
هردو رو هارد نصب میشن ولی 97% رو وقتی بخوای از رو هارد اجرا کنی باید قبلش یه آهنگ پخش کنی بعد بری تو بازی ولی برنر مکس نیاز به این کار نداره
اگه برای لایو میخوایی هم که فقط برنرمکس
ولی در کل باتوجه به قیمت 97% الان به صرفه تره

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام
دوستان روش تشخیص دیسک های BMچیه؟ چون از قرار معلوم 97% ها هم روس هارد نصب میشن!

همه 97 درصدیا نصب نمیشن بسته به شانس یسریا نصب میشن یسریا نصب نمیشن . برنرمکسم حجمش بالای 8 گیگ هستش همین موفق باشین .

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
لطف میکنید ی آموزش برای رایت بازی ها لینک بدید ب روش معمولی و این که از کجا میشه فهمید بازی دانلودی 97% هست یا امیج کامل؟؟و میشه ایمیج های کامل رو 97% رایت زد یا نه!؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
همه 97 درصدیا نصب نمیشن بسته به شانس یسریا نصب میشن یسریا نصب نمیشن . برنرمکسم حجمش بالای 8 گیگ هستش همین موفق باشین .
اگه دیسک 97%ی نصب نشه (به جز walking dead که کلا نصب نمیشه) یعنی دیسک خرابه و بد رایت شده و احتمال اینکه تو بازی فریز کنه یا بپره بیرون هست. دیسکه 97% درصدی که اینجوری بشه رو باید برد عوض کرد.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اگه دیسک 97%ی نصب نشه (به جز walking dead که کلا نصب نمیشه) یعنی دیسک خرابه و بد رایت شده و احتمال اینکه تو بازی فریز کنه یا بپره بیرون هست. دیسکه 97% درصدی که اینجوری بشه رو باید برد عوض کرد.

فقط همینو بگم که کلا بازی های 97 درصدی تو هارد نصب نمیشن نصبم بشن بری تو بازی ادا در میارن میپرن بیرون . شما جدا میخایین بازی کنین و لذت ببرید من به عنوان داداشت میگم برو بازی برنرمکس بخر تو هارد راحت نصب کن و لذتشو ببر . موفق باشی . 97 درصدیا تو هارد نصب نمیشن بشنم مثل الانتون مشکل سازن کلا . مگه نخای تو هارد نصب کنی مستقیم از درایو اجرا کنی که صدا دستگاه رو مخه اگه نیست پس نصب نکن بازیشون کن . موفق باشین .

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
فقط همینو بگم که کلا بازی های 97 درصدی تو هارد نصب نمیشن نصبم بشن بری تو بازی ادا در میارن میپرن بیرون . شما جدا میخایین بازی کنین و لذت ببرید من به عنوان داداشت میگم برو بازی برنرمکس بخر تو هارد راحت نصب کن و لذتشو ببر . موفق باشی . 97 درصدیا تو هارد نصب نمیشن بشنم مثل الانتون مشکل سازن کلا . مگه نخای تو هارد نصب کنی مستقیم از درایو اجرا کنی که صدا دستگاه رو مخه اگه نیست پس نصب نکن بازیشون کن . موفق باشین .

دوست عزیز همه بازیهای 97 درصد اگه از لحاظ رایت مشکلی نداشته باشن روی هارد به صورت کامل نصب میشن و برای این که بعد از نصب از بازی بعد از 3-2 دیقه بیرون نپره باید قبل از اینکه وارد بازی بشی از روی هارد یک موزیک اجرا کنی و بعد از دو سه دقیقه که وارد بازی شدی موزیک رو قطع کنی.همه بازیهای 97 درصد رو با همین روش از روی هارد اجرا کردم به جز 3-2 مورد که کلا با این روش جواب نمیداد.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,915
متاسفانه دو تا از بازی های من هنگام نصب روی هارد به %49 که میرسه ارور میده و میگه
cant read the disk cl, clean the disk
پس این ربطی به نوع رایتش نداره و دیسک ها باید عوض شه دیگه درسته ؟ ( بد رایت شده دیگه ؟ )

راهی هست بتونم مجدد به شیوه ی صحیح رایتش کنم ؟
یعنی از روی همین دیسک خراب بتونم ایمیج کامل بگیرم و دوباره رایت کنم که بشه ایندفعه کامل نصب کرد

ممنون

آخرین ویرایش:

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
سلام. میخام بازی dead space رو دانلود کنم. ایمیج هایی که تو سایت ها هست 100% هستن؟ من 97% میخام.
همونو دانلود کن با روش رایت معمولی رایت کن بصورت 97 درصد میشه
.......:d
اقا یه سووال !!

اسکاریم برنرمکس مشکلی تو نصب و اجرا و ارورر نداره ؟؟؟
معمولیش 97% راحت و بدون ارورر با روش موزیک از هارد اجرا میشه ؟؟
اگ میشه سریع ج بدید ضروریه
با تشکر ... :x

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
همونو دانلود کن با روش رایت معمولی رایت کن بصورت 97 درصد میشه
.......:d
اقا یه سووال !!

اسکاریم برنرمکس مشکلی تو نصب و اجرا و ارورر نداره ؟؟؟
معمولیش 97% راحت و بدون ارورر با روش موزیک از هارد اجرا میشه ؟؟
اگ میشه سریع ج بدید ضروریه
با تشکر ... :x

این بازی اصلا نصبش روی هارد حالا چه 97 یا برنرمکس مشکل داره.وقتی روی هارد نصب میشه یه سری بافت های گرافیکی لود نمیشن.
اشکال از سازنده های بازی بود.فکر کنم بعدش یه پچ دادن واسه این بازی که مشکل حل شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر