LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
دوستان یه سوال داشتم. من بازیای قدیمی مثل bayonetta و 007 Blood stone رو که میخوام بازی کنم همش ارور Unrecognized disk میده. کنسولم هم آخرین آپدیته دشبورده و مدامم به لایو وصلم. الان ینی کلا بازیای قدیمی که دارم بالا نمیان؟؟

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
خیلی ممنون ، ببخشید فقط یه چندتا بازی هم که LT3 بود قبلا من LT2 پچ می کردمو رایت می کردم و بازی می کردم ، اگه LT3 بازم اون بازی ها اجرا میشه ؟
میشه خواهش کنم لینک پست LT3برای fat و اون قسمت که گفتیت "میتونی از روش تایتل آپدیت استفاده کنی که لازم به خرید دی وی دی نیست" لینک پستشو بزارید؟
واقعا ممنون ، مرسی

لینک تایتل آپدیت:
forum.bazicenter.com/thread64561/

ramsam2

کاربر سایت
Jul 27, 2012
31
نام
ramin
سلام به داداشای گلم چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید:
1.من تا حالا به لایو وصل نشدم الام میخام وصل بشم ال تی 3 هست داستگام اگه با بازی برنر مکس برم بن میشم؟
2.تا حالا وصل نشدم ایا میخاد کارت لایو بخرم؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام به داداشای گلم چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید:
1.من تا حالا به لایو وصل نشدم الام میخام وصل بشم ال تی 3 هست داستگام اگه با بازی برنر مکس برم بن میشم؟
2.تا حالا وصل نشدم ایا میخاد کارت لایو بخرم؟
1- با داشتن LT+3 و دیسک برنر مکس مشکلی برای دستگاه و بن شدن وجود نداره.
2- برای استفاده از خدمات لایو باید اکانت گلد بخری و برای بعضی از بازی ها باید انلاین پس و سایر مخلفات و دلشته باشی که بهتره برای گرفتن اطلاعات دقیق تاپیک های این فروم رو نگاه کنی:
XBOX LIVE

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
دوستان من چند وقت پیش رفتم گیم بخرم دیدم مثل که یک شرکت به نام تصویر گستر پاسارگاد هر بازی رو می داد 3000 تومن! بعد بقیه جاها سوال می پرسیدم دیدم زیر 5000 تومن ندارن بعضی جاها می گفتن burner max هم 9000 تومن! حالا دوستان یک سوال هیچ راهی وجود داره بشه فهمید این دیسک ها امن هستند که بشه توی لایو بازی کرد؟ کسی اطلاع داره؟ از این شرکت خرید داشته؟

ramsam2

کاربر سایت
Jul 27, 2012
31
نام
ramin
ممنون که جواب دادید
من الان ال تی 3 دارم
1.اخرین اپدیت داشبرد چیه؟
2.یعنی با برنر مکس و ال تی 3 بازی انلاین بکنم اصلا بن نمیشم؟؟
3.اکانت گلد باید واسه انلاین بازی کردن باید حتما داشته باشم؟
مدیریت : دوست عزیز پست تکراری نده سوالت رو یک جا مطرح کن کَسی بدونه راهنمایی میکنه !

Last edited by a moderator:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان من چند وقت پیش رفتم گیم بخرم دیدم مثل که یک شرکت به نام تصویر گستر پاسارگاد هر بازی رو می داد 3000 تومن! بعد بقیه جاها سوال می پرسیدم دیدم زیر 5000 تومن ندارن بعضی جاها می گفتن burner max هم 9000 تومن! حالا دوستان یک سوال هیچ راهی وجود داره بشه فهمید این دیسک ها امن هستند که بشه توی لایو بازی کرد؟ کسی اطلاع داره؟ از این شرکت خرید داشته؟
روجلدش 3تومان نوشته ولی 4تومان میفروشن، من خریدم کیفیتش خیلی خوب بود ولی فکر کنم برنرمکس نیست. بدیش اینه که شرکتیا بازیاشون اصلا به روز نیست، خیلی از بازیارو هم مجوز انتشار نمیتونن بگیرن مثل Far Cry:d اونایی رو هم که میگیرن مالی نی

ramin_pilot

کاربر سایت
Feb 12, 2010
74
سلام دوستان خسته نباششد من رایترم liteon 322 هست lt3 هم دیشب ریختم یه چندتا بازی رایت کردم از روش جدیده که اومده far cry2 , sleeping dogs , dark siders2 هر سه تاشون 100% رایت شدن اما تو Verfiy 49% ارور دادن وقتی میزارم تو Xbox فقط sleeping کار کرد اون دوتای دیگه ارور clean disk میده ؟ مشکل از رایته ؟ یا از LT3 ?چون خودم LT3 رو ریختم رو دستگاه
مرسی
مدیریت : دوست عزیز پست تکراری نده سوالت رو یک جا مطرح کن کَسی جواب سوالت رو بدونه حتما کمک میکنه !

Last edited by a moderator:

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
دوستان فرقی بین اجرای بازی 97%(روش موزیک) و برنرمکس از روی هارد هست؟این افت فریم بازی فارکرای 3 رو نمیشه کاریش کرد؟من فارکرای 3 رو 97% با روش پخش موزیک از روی هارد بازی میکنم ولی خیلی افت فریم و برش تصویر داره.میخوام ببینم برنرمکسشم همینجوره؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
دوستان فرقی بین اجرای بازی 97%(روش موزیک) و برنرمکس از روی هارد هست؟این افت فریم بازی فارکرای 3 رو نمیشه کاریش کرد؟من فارکرای 3 رو 97% با روش پخش موزیک از روی هارد بازی میکنم ولی خیلی افت فریم و برش تصویر داره.میخوام ببینم برنرمکسشم همینجوره؟
نه فرقي نداره همه مشكل افت فريم دارن دليلش هم سنگيني بازي هست

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ممنون که جواب دادید
من الان ال تی 3 دارم
1.اخرین اپدیت داشبرد چیه؟
2.یعنی با برنر مکس و ال تی 3 بازی انلاین بکنم اصلا بن نمیشم؟؟
3.اکانت گلد باید واسه انلاین بازی کردن باید حتما داشته باشم؟
مدیریت : دوست عزیز پست تکراری نده سوالت رو یک جا مطرح کن کَسی بدونه راهنمایی میکنه !

1- اخرین اپدیت داشتبوردو دقیق یادم نیست ولی برین لایو راحت پیغام اپدیت میاد اپدیت کنین به اخرین ورژن .
2- بله بن نمیشین .
3-بله اکانت گلدم باید داشته باشین تا انلاین بازی کنین .

blacktear

کاربر سایت
Apr 28, 2012
10
آقا معذرت ميخوام ولي اين downloadha o sibdownload o mihandownload. دهن مارو سرويس كردن...هرچي بازي دانلود ميكنيم تو پارتاش يدونش 99.99 ميمونه كلش به فنا ميره..
دمتون گرم شما راهنمايي كنيد شما از چه سايتي بازياتونو دانلود ميكنيد..
مرسي.

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
پاسخ : LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

آقا معذرت ميخوام ولي اين downloadha o sibdownload o mihandownload. دهن مارو سرويس كردن...هرچي بازي دانلود ميكنيم تو پارتاش يدونش 99.99 ميمونه كلش به فنا ميره..
دمتون گرم شما راهنمايي كنيد شما از چه سايتي بازياتونو دانلود ميكنيد..
مرسي.

xbox360iso.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر