LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

bazerafat

کاربر سایت
Feb 23, 2011
78
نام
Saeed
میخواستم Forza4 رو که قبلا واسه Lt+2 داشتم با روش تایتل آپدیت رویLT+3 اجرا کنم، دوستانی که این کار رو انجام دادن اول بگن که شدنی هست؟ دوم این که کدوم تایتل هست؟
من الان تمام تایتل هارو از سایت xbuc.net گرفتم
سلام
آره دوست عزیز شدنی هست
نه تنها فورزا اجرا میشه بلکه کل بازیهای ال تی 2 رو میتونی به روش تایتل اپدیت روی ال تی 3 اجرا کنی .
تایتل آپدیت هم بستگی به رجیون دستگاهت داره که معمولا رجیون فری هستن

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
اقا علی یا لنزتون ضعیف شده یا بازیاتون بد رایت شده . شما بازیاتونو برنرمکس تهیه کنین ببینین باز همین مشکلاتو دارین منکه فکر نکنم داشته باشین . موفق باشین .
مدلش litoen 0225
والا لنز كه سالمه اين دستگاه خيلي كم كار كرده...... قديما lt3 شده ميخواستم بدونم lt3اپديت جديدش اومده...بايد بدم اپديت كنم تا مشكل حل بشه؟ چون خاموش روشن كردن درست ميشه احتمالا نرم افزاري مشكل داره نه؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
والا لنز كه سالمه اين دستگاه خيلي كم كار كرده...... قديما lt3 شده ميخواستم بدونم lt3اپديت جديدش اومده...بايد بدم اپديت كنم تا مشكل حل بشه؟ چون خاموش روشن كردن درست ميشه احتمالا نرم افزاري مشكل داره نه؟

نه lt جدیدی نیومده . پس شما یه زحمتی بکشین از دوستانتون یه بازی برنرمکس بگیرین تست کنین ببینین همین مشکلو باز دارین . منکه بعید میدونم باز داشته باشین . تصیمم اینه برنرمکس بخرین .

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
نه lt جدیدی نیومده . پس شما یه زحمتی بکشین از دوستانتون یه بازی برنرمکس بگیرین تست کنین ببینین همین مشکلو باز دارین . منکه بعید میدونم باز داشته باشین . تصیمم اینه برنرمکس بخرین .

برنرمكس هم امتحان كردم فرقي نداره...شانسي وقتي روشن ميكنم يا كلا ديسك نميشناسه يا ميشناسه...اگه نشناسه بايد يبار خاموش روشن كنم تا درست بشه...من دستگاه رو دو هفته نيست خريدم از بچه همين سايت اينم لينكش منم اصلا از شيت باكس سرم نميشه داره اذيتم ميكنه.....:d حالا به نظرت چه كنم...

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
برنرمكس هم امتحان كردم فرقي نداره...شانسي وقتي روشن ميكنم يا كلا ديسك نميشناسه يا ميشناسه...اگه نشناسه بايد يبار خاموش روشن كنم تا درست بشه...من دستگاه رو دو هفته نيست خريدم از بچه همين سايت اينم لينكش منم اصلا از شيت باكس سرم نميشه داره اذيتم ميكنه.....:d حالا به نظرت چه كنم...

اینکه مشکلی نیست مال خیلی ها اینطوریه.بعد از ریختن LT3 اینطوری میشه.بعضی مواقع وقتی کنسول میاد بالا هیچ بازی رو نمیشناسه باید حتما یکبار خاموش و روشن کنی تا درست بشه.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان این بازی ها کدومش برا LT+3 اجرا میشه و نیاز به تبدیل نداره؟
Resident Evil 5
Bioshock1
Bioshock2
Dead Space 1
Dead Space 2
Splinter Cell: Conviction
Halo3,ODST

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
اینکه مشکلی نیست مال خیلی ها اینطوریه.بعد از ریختن LT3 اینطوری میشه.بعضی مواقع وقتی کنسول میاد بالا هیچ بازی رو نمیشناسه باید حتما یکبار خاموش و روشن کنی تا درست بشه.

ممنون ولي يكم زياد تر از حد طبيعي اينجوري ميشه...
از يه اينكاره پرسيدم گفت درايوت اپديت كني حله...

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
مرسي داداش فقط يه سوال ديگه هم دارم جواب بديد ممنون ميشم من خيلي مبتديم توشهر خودمون بازي هاي جديد برنر مكس دونه اي 10 تومن هست و تا اونجايي كه من شنيدم بازي برنر مكس از رو هارد اجرا ميشه ولي من بازي رو كه تو هارد نصب ميكنم براي اجرا حتما بايد ديسك خود اون بازي تو درايو باشه تا بازي اجرا بشه حالا واسه همه اينجوري يا يارو سرمون كلاه ميزاره؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
مرسي داداش فقط يه سوال ديگه هم دارم جواب بديد ممنون ميشم من خيلي مبتديم توشهر خودمون بازي هاي جديد برنر مكس دونه اي 10 تومن هست و تا اونجايي كه من شنيدم بازي برنر مكس از رو هارد اجرا ميشه ولي من بازي رو كه تو هارد نصب ميكنم براي اجرا حتما بايد ديسك خود اون بازي تو درايو باشه تا بازي اجرا بشه حالا واسه همه اينجوري يا يارو سرمون كلاه ميزاره؟
بازی ها برای اجرا به خود دیسک نیاز داره، حتی بعد از نصب. فکر کنم فقط دستگاه هایی که جی تگ شده نیاز به دیسک نداره.(دوستان اگه اشتباه میگم لطفا اصلاح کنین)

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
من گيرز3 رو روي هارد نصب كردم LT 2 بود كنسول خودم LT3 هست ميخوام بازي رو اجرا كنم پيغام آنساپورتد رو ميده يه موزيك رو هم اجرا كردم بعد خواستم دوباره امتحان كنم باز همون پيغام رو بهم داد!!!چيكار كنم؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
من گيرز3 رو روي هارد نصب كردم LT 2 بود كنسول خودم LT3 هست ميخوام بازي رو اجرا كنم پيغام آنساپورتد رو ميده يه موزيك رو هم اجرا كردم بعد خواستم دوباره امتحان كنم باز همون پيغام رو بهم داد!!!چيكار كنم؟

باید Title Update بازی رو بریزی تو کنسول که بشه بازی های LT2 رو روی LT3 اجرا کنی که این تاپیک همون پست اولش کاملا توضیح داده

http://forum.bazicenter.com/thread64561/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر