LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
سلام من بازی بلک 2 رو چندروزه دانلود کردم (از دانلود ها) و وقتی میزنم تو رایت با این خطا مواجه میشم .دقیقا وسط رایت میسوزه..:|

کسی میدونه مشکل من چیه و از کجاست! قبلا بازی کشتی کج 2012 رو هم گرفته بودم و بدون مشکل رایت کردم ولی این از سری بازی هایی که حجمشون یکمی بیشتره 97% رایت میشه..تا الانم 4 تا دی وی دیم سوخته :>:((
با برنامه ABGX چک کردی؟اگه چک نکردی به اینترنت وصل شو و بعد چک کن.
بعد با برنامه clone رایت کن

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
سلام دوستان من یه بازیه XBOX از دانلودها گرفتم ولی نمیدونم با چه نرم افزاری رایت کنم ؟ چه dvd باید بخرم ؟ کلا راهنمایی میخوام

سلام
دوست عزیز واسه رایت بازی ها باید از برنامه ImgBurn استفاده کنی برو به :
http://forum.bazicenter.com/thread3601/
یا
بازی‌سنتر | امکانات و ویژگی ها | X360 | آموزش تهیه Image و Write بازی های Xbox 360
موفق باشی .

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام من یک امیج کامل borderland2 گرفتم و با clone هم با همون حالت 97 و until end of the disk رایت کردم ولی در نصب تا 84 درصد بیشتر نصب نمیشه و کلا از وقتی این آپدیت جدید داشبورد را ریختم بازی هایی که روی هارد میریزم و با روش پخش آهنگ اجرا میکنم ارور میده البته با دوتا بازی چک کردم یکی dirt showdown ,dragon dugma البته بازی sleepeing dogs درست بود و کامل از روی هارد رفتم به نظرتون مشکل چیه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام من یک امیج کامل borderland2 گرفتم و با clone هم با همون حالت 97 و until end of the disk رایت کردم ولی در نصب تا 84 درصد بیشتر نصب نمیشه و کلا از وقتی این آپدیت جدید داشبورد را ریختم بازی هایی که روی هارد میریزم و با روش پخش آهنگ اجرا میکنم ارور میده البته با دوتا بازی چک کردم یکی dirt showdown ,dragon dugma البته بازی sleepeing dogs درست بود و کامل از روی هارد رفتم به نظرتون مشکل چیه

خوب بازیاتون 97 درصدیه دیگه تو هارد نصب نمیشن . برنرمکس تهیه کنین .

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

اگه تا 84درصد میره مشکل از دیسک بد رایت کردین.اتفاقا همین دوتا بازی ای که مشکل دارن رو امتحان کردین.این دوتا بازی باید برنرمکس باشن 97درصدشون مشکل داره.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
خوب بازیاتون 97 درصدیه دیگه تو هارد نصب نمیشن . برنرمکس تهیه کنین .
برنر مکس و 97 % هر دوشون رو هارد نصب میشن ;)
فقط 97% ای ها اجرا نمیشن از رو هارد ( بدون روش موسیقی )

اگه بازیتون نصب نشد یعنی دیسک مشکل داره ببر عوض کن

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
اگه تا 84درصد میره مشکل از دیسک بد رایت کردین.اتفاقا همین دوتا بازی ای که مشکل دارن رو امتحان کردین.این دوتا بازی باید برنرمکس باشن 97درصدشون مشکل داره.

خودم هم همیمن فکر رو کردم که شاید دقیقا همین دوتا از شانس ما اینطوری باشه الان این که بد رایت شده رو ازش امیج بگیرم دوباره رایت کنم جواب میده یا کلا برم یکی دیگه بخرم ؟چون اینو دانلود کرده بود و پاک کردم فایلش رو البته از روی دیسک میشه بازی کرد و ارور هم نداد من یک 2 ساعتی بازی کردم ولی لعنتی نصب نمیشه از راهنمایی هاتون ممنون

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام.آقا منم دقیقا این مشکل رو دارم البته با بازی هیتمن.مشکلی که دوستمون تویه پست بالا دارن.با abgx هم چک کردم ولی مشکلی نبود

amir_amir_amir

کاربر سایت
Sep 8, 2006
49
سلام دستگاه من ال تی 2 هست و بازی بلک اپس رو قبلا روی 1.9 اجرا میکردم اما الان دیگه نمیتونم . برای اینکه همین دیسک رو پچ کنم باید چیکار کنم ؟ ممنون

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام دوستان من BO II و HALO 4 رو دیشب گرفتم و آفلاین بازی کردم ببخشید این سوالو میپرسم این دوتا ریلیز جهانی شدن؟ :-b
بله ریلیز شدن ;)

---------- نوشته در 03:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:44 PM ارسال شده بود ----------

دوستان اگر میشه لیست بازی هایی که نیاز به lt3 دارند را بگذارید.
این روزا تقریبا همه ی بازیها نیاز به ال تی 3 دارن :d

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
بازم سلام دوستان یک سوال آماتور در حد 3 چراغ!امکان داره یک خش کوچیک روی دیسک باعث خونده نشدن سکتور های امنیتی بشه؟ یعنی خش وقتی دیسکو از روبرو میگیری یکم دقت کنی معلوم بشه

آخه برن بود دیسکم بعد داخل کاور بود که از دستم افتاد و منم باهاش میخواستم برم لایو و فقط همون خش بود که نسبتا سخت پیدا میشد

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,797
من بازی بلک اوپس 2 رو پچ کرم به ال تی 2 رایتش کردم..گذاشتم تو دستگاه پیغام اپدیت داد..اپدیت کردم بعدش که بازیرو اجرا میکنم پیغام دیسک نات ساپورتد میده...جریان چیه..یعنی دیگه بازی های جدید رو ال تی 2 اجرا نمیشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر