LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
اقا ما کلا هارد نداریم:D همه بازی هارو از روی لنز اجرا میکنیم:D ( 1 سال هم بیشتر نشده اسلیم خریدم اما بازی خش دار زیاد اجرا کردم:| ) این سری چنتا بازی سفارش دادم که تو دوتاش روی مراحل خاصی گیر میکرد و میپرید بیرون و میگفت یا دیسک رو بشور یا .... بازیها هم ریچ و Halo CEA بود! 97 درصدی رایت شده بودن! حالا میخوام بدونم مشکل از لنز؟ از رایت97 درصدی؟ یا اینکه اگه برنر مکس بگیرم کلا هیچ بازی ای دیگه این اخطار رو نمیده؟:-/
ممنون

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اقا ما کلا هارد نداریم:D همه بازی هارو از روی لنز اجرا میکنیم:D ( 1 سال هم بیشتر نشده اسلیم خریدم اما بازی خش دار زیاد اجرا کردم:| ) این سری چنتا بازی سفارش دادم که تو دوتاش روی مراحل خاصی گیر میکرد و میپرید بیرون و میگفت یا دیسک رو بشور یا .... بازیها هم ریچ و Halo CEA بود! 97 درصدی رایت شده بودن! حالا میخوام بدونم مشکل از لنز؟ از رایت97 درصدی؟ یا اینکه اگه برنر مکس بگیرم کلا هیچ بازی ای دیگه این اخطار رو نمیده؟:-/
ممنون

فقط بازیهایی که روی دیسک های به اصطلاح XGD3 هستن باید 100% رایت بشن . فکر نکنم بازی Halo CEA جزء XGD3 باشه . اما HALO : REACH هست .

نیومدن بازی هم هیچ ربطی به لنز ندراه .

ضمن اینکه تمام بازی های XGD3 باید BURNER MAX باشن . البته خیلی ها به روش های معمولی راستشون میکنن . اما اگه میخوای بازی بیرون نپره حتما BURNER MAX اش رو بخر . مخصوصا برای LIVE

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
فقط بازیهایی که روی دیسک های به اصطلاح XGD3 هستن باید 100% رایت بشن . فکر نکنم بازی Halo CEA جزء XGD3 باشه . اما HALO : REACH هست .
هیلو ریچ XGD3 بود؟ مطمئنی؟:-/
AP 2.5 بود.

ارسال شده از GT-S5670 با استفاده از تپاتالک 2

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ممنون
شما اگه بازیاتونو برنرمکس تهیه کنین مشکلتون حل میشه داود عزیز .

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
یه سوال : اگه بازی غیر برنرمکس بگیریم با چه مشکلاتی امکان داره مواجه بشیم؟ می خوام بدونم حتما باید بازی هایی که می گیرم برنرمکس باشه؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
یه سوال : اگه بازی غیر برنرمکس بگیریم با چه مشکلاتی امکان داره مواجه بشیم؟ می خوام بدونم حتما باید بازی هایی که می گیرم برنرمکس باشه؟

بازی رو روی هارد نمیتونی بریزی! ممکنه وسط بازی گیر کنه بپره بیرون! ممکنه تو لایو بن بشی و ...

al1ren

کاربر سایت
Apr 14, 2009
201
سلام دوستان
من تازه ایکس باکس اسلیم خریدم و روش lt3 نصبه
توی بازی gears of war 3 هی گیر میکنه.بعضی وقتا میشه زد بیرون بعضی وقتا فقط میشه خاموشش کرد.زنگ زدم ازونجایی که خریدم بپرسم چجوری بریزم رو هارد گفت چون lt3 هست نمیشه.میشه راهنمایی کنید چیکار کنم
پیشاپیش ممنون

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان
من تازه ایکس باکس اسلیم خریدم و روش lt3 نصبه
توی بازی gears of war 3 هی گیر میکنه.بعضی وقتا میشه زد بیرون بعضی وقتا فقط میشه خاموشش کرد.زنگ زدم ازونجایی که خریدم بپرسم چجوری بریزم رو هارد گفت چون lt3 هست نمیشه.میشه راهنمایی کنید چیکار کنم
پیشاپیش ممنون

دوست عزیز سلام راستش شما بعد این هر بازی میخرین برنرمکس بخرین و راحت بریزین رو هارد و بازی کنین به همین راحتی موفق باشین دوست عزیز باز سوالی داشتین من در خدمتتونم .

al1ren

کاربر سایت
Apr 14, 2009
201
دوست عزیز سلام راستش شما بعد این هر بازی میخرین برنرمکس بخرین و راحت بریزین رو هارد و بازی کنین به همین راحتی موفق باشین دوست عزیز باز سوالی داشتین من در خدمتتونم .

خیلی ممنون
پس مشکل از درایوم نیست؟
بازیهای برنرمکس راحت پیدا میشه؟
بعد یک سوال دیگه.من دستگاهم اسلیم ۴ گیگ هست و همونطور که گفتم ال تی ۳.برای اینکه رو هارد بریزم باید هارد مخصوص بگیرم یا میشه فلش هم وصل کنم؟
بازم ممنون

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خیلی ممنون
پس مشکل از درایوم نیست؟
بازیهای برنرمکس راحت پیدا میشه؟
بعد یک سوال دیگه.من دستگاهم اسلیم ۴ گیگ هست و همونطور که گفتم ال تی ۳.برای اینکه رو هارد بریزم باید هارد مخصوص بگیرم یا میشه فلش هم وصل کنم؟
بازم ممنون

خواهش میکنم وظیفم بودش دوست عزیز . بعد باید هارد مخصوص اسلیم بخرین رو فلشم بازی نمیریزه دوست عزیز .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر