LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
سلام. من ال تی 3 ریختم رو دستگاه اما اپدیت داشبورد رو نریختم. همونطور که میدونید بدون اپدیت دش نمیشه ورد لایو شد و اگه اپدیت کنیم هم یه سری بازی ها فقط برنر مکس اجرا میشن. حالا یه مسئله ای پیش میاد که اگر ما بعد از استوک کردن فریمور اپدیت داشبورد رو بریزیم و سپس ال تی 3 رو بریزیم در نهایت.
دیگه واسه وار شدن لایو اپدیت نمی خواد ازم؟ و میتونم بازی های اکس جی دی 3 رو بدون برنر مکس و 97% اجرا کنم؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
سلام
من lt2 دارم با آپدیت 13604 بازیهایی مثل batman ac , *********** رو با تایتل آپدیت اجرا میکنم اما بازیه mass 3 و witcher و بازیهایی که جدید اومده رو با پچ lt2 خریدم اما با تایتل آپدیت اجرا نمیشند
از lt2 بودنشون اطمینان دارم
کسی میتونه مشکل منو حل کنه
کسی از بچه ها تا الان بازیهای جدید رو با تایتل آپدیت اجرا کرده رو lt2 ???
چند باری پرسیدم کسی جواب نداد اگه کسی اطلاعی داره جواب ما رو هم بده ثواب داره

تایتل اپدیتی که میگیرید باید با نسخه بازی یکی باشه...

منظور از یکی بودن اینه یا باید رجیون pal باشه یا ntsc که شما باید چندین تایتل اپدیت رو برای اون بازی تست کنید تا یکیش جواب بده ولی رجیون خیلی تاثیر داره توی اجرا کردن بوسیله تایتل اپدیتها...

withcer 2 رومن با تایتل اپدیت روی LT2 اجرا کردم و براحتی اجرا شد البته نسخه ENCHANCED EDITION بازی رو من گرفتم...

---------- نوشته در 12:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 AM ارسال شده بود ----------

اقا من از کجا مکس پین رو پچ L.T2 بگیرم!! پ خ!!

به صورت اماده نمیتونید هیچ کجا گیر بیارید....

باید خودتان زحمت پچ کردنشو بکشید....

در ضمن برای مکس پین اگر میخواهید بازی را اجرا کنید چه بخواهید چه نخواهید باید دشبورد روی بازی رو نصب کنید و با اینکار بازیها را فقط از روی سی دی میتونید اجرا کنید و دیگه هارد دستگاه عملا کارایی نداره...

---------- نوشته در 12:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:14 AM ارسال شده بود ----------

سلام. من ال تی 3 ریختم رو دستگاه اما اپدیت داشبورد رو نریختم. همونطور که میدونید بدون اپدیت دش نمیشه ورد لایو شد و اگه اپدیت کنیم هم یه سری بازی ها فقط برنر مکس اجرا میشن. حالا یه مسئله ای پیش میاد که اگر ما بعد از استوک کردن فریمور اپدیت داشبورد رو بریزیم و سپس ال تی 3 رو بریزیم در نهایت.
دیگه واسه وار شدن لایو اپدیت نمی خواد ازم؟ و میتونم بازی های اکس جی دی 3 رو بدون برنر مکس و 97% اجرا کنم؟

منظرتون از استوک کردن چیه؟

شما چه دشبورد جدید رو بعد از lt3 بریزید چه قبل از اون به هر حال لایو اینو ازتون میخواد....

---------- نوشته در 12:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 AM ارسال شده بود ----------

سلام
داشبورد 14719 برای شما هم یه نمه سنگینه؟؟؟منظورم اینه که بعضی چیزارو دیر لود میکنه.

چون بازیها را از روی سی دی دارید اجرا میکنید لودینگ طول میکشه...

اگر از دیسکهای برنرمکس استفاده کنید و بازی را در هارد ذخیره کنید سرعت لودینگ فوق العاده بهتر میشه...

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119

منظرتون از استوک کردن چیه؟

شما چه دشبورد جدید رو بعد از lt3 بریزید چه قبل از اون به هر حال لایو اینو ازتون میخواد....

منظور از استوک ریختن فریم ور اورجینال روی دستگاه هست که بعدش ال تی رو روش میریزن

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
آقایون کسی هست دستگاش lt 2 13599 بوده و تونسته مکس پین 3 رو پچ کنه و بازی کنه ؟

من الان تو فروم xboxiso بودم یکی همین سوال رو کرده بود در جوابش گفته بودن میشه !!!!! خیلی ها هم تایید کرده بودن !!!!!!!! نظر شما استادای محترم چیه من الان هم فایل مکس پین رو دارم هم گوست رکون 2012 !!!! میگن باید فایل آپدیت رو از xbox360 دانلود کنید با فلش usb بریزین رو دستگاتون آپدیش رو برسونین به 14719 و بعد بازی رو پچ کنین به lt2 دیگه سی دی بازی رو که بزارین آپدیت نمیکنه دستگاتون رو ؟ کسی این کار رو انجام داده ؟ جواب گرفتین ؟

من دارم آپدیت رو دانلود میکنم زدم به سیم آخر میخوام آپدیت کنم دستگامو به 14719 بعدش بازی رو پچ کنم ببینم چی میشه

what the hell

آقا آپدیت 14719 دانلو کردم و دستگارو آپدیت کردم چه قشنگ شده الان دارم امتحان میکنم ببینم کپی خورم نپریده باشه lost planet 2 رو گذاشتم او شت میگه unsuport نه نه تمیز کردم سی دی رو درست شد

الان داره دمو نشون میده ایول ایول ایول این از این بازی قدیمی

حالا دارم gears of war 3 رو تست میزنم او کی اینم از این ولی خیلی کند داره لود میکنه گیر کرد مجبور شدم بیام بیرون

حالا مکس پین رایتش تموم شد باورم نمیشه هولی شت دارم دموش رو میبینم ای جان شروع شد

بر و بچ مال من کار میکنه با این روش دم یارو گرم

max payne 3 با LT2 کار وکنه هههههههههههههههووووووووووووووووو هههههههههههووووووووووووووووووووو اونا که میخوان Max payne 3 بازی کنن و LT2 هستن احتیاجی نیست LT3 کنین فقط به هیچ عنوان با سی دی بازی آپدیت نکنین

روش من این بود رفتم تو سایت اصلی ایکس باکس آپدیتش رو واسه usb دانلود کردم ریختم تو فلش زدم تو ایکس باکس آپدیتم بروز شد 14719 بعد بازی رو با topologhy با xbox creator پچ کردم و با image burne رایت زدم

حالا اونا که میگفتن باید حتما lt3 داشته باشی باید جواب گو باشن

آخرین ویرایش:

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
496
سلام
من امزور ار زوی بازی مکس 3 داشبور اپ کردم وشد 2.1471790 قبلش هم lt3 ریخته بودوم دیسک بازی هم برن مکس هست ولی بازی مکس 3 اجرانشد وپیغام this disc is unredable علت ان چی هست؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,731
نام
Javad
یه مشکل عجیب دارم من Max Payne3 رو گرفتم دیسک 1 رو تموم کردم دیسک 2 رو میزارم PlayGame میده وقتی میخوام اجراش کنم Clean Disc میده .
دیسک 2 رو تو یه دستگاه phat گذاشتم مشکلی نداشت راحت اجرا شد !
با هیچ بازی ای مشکل ندارم الا Max Payne 3 !
چه کنم ؟!
یکی جواب من رو هم بده ثواب داره ! :d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
میدونم سوالم بی ربط هست اما دیگه نمیدونستم کجا بپرسم
یه بازی اریجینال ایکس باکس میخوام بگیرم اما رجنش NTSC J هست تو اجرا مشکل ندارم فقط ظاهرا منوی بازی ژاپنی هست اما voice انگلیسی
میخواستم بدونم میشه منوش رو هم انگلیسی کرد یا نه اینجور مواقع
ممنون میشم راهنمایی کنید

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
این دی وی دی رایت 97% هستش یه همین دلیل از رو هار هارد اجرا نمیشه . شما باید دیسک 100% ( برنر مکس ) رو تهیه کنید یا خودتون از ایمیج بازی کپی گرفته و رایت 100% انجام داده.

میشه یک لطفی بکنی و بگی چطوری این کار رو انجام بدم ، و یا تو کدوم بخش راهنماییی می کنن!

مگه میشه با همین رایتر های معمولی کامپیوتر این کار رو انجام داد؟!

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
آقاي esem1982
شما به جاي اين كار ها مي تويند برين بازي رو از يه جا بگيرين كه براتون پچ كنه
من خودم يه جايي رو مي شناسم كه مجاني پچ مي كنه به LT2
همه ي بازي هاي جديد رو هم داره*

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
میدونم سوالم بی ربط هست اما دیگه نمیدونستم کجا بپرسم
یه بازی اریجینال ایکس باکس میخوام بگیرم اما رجنش NTSC J هست تو اجرا مشکل ندارم فقط ظاهرا منوی بازی ژاپنی هست اما voice انگلیسی
میخواستم بدونم میشه منوش رو هم انگلیسی کرد یا نه اینجور مواقع
ممنون میشم راهنمایی کنید
واقعا کسی نیست اینو بدونه؟

آخرین ویرایش:

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
آقایون کسی هست دستگاش lt 2 13599 بوده و تونسته مکس پین 3 رو پچ کنه و بازی کنه ؟

من الان تو فروم xboxiso بودم یکی همین سوال رو کرده بود در جوابش گفته بودن میشه !!!!! خیلی ها هم تایید کرده بودن !!!!!!!! نظر شما استادای محترم چیه من الان هم فایل مکس پین رو دارم هم گوست رکون 2012 !!!! میگن باید فایل آپدیت رو از xbox360 دانلود کنید با فلش usb بریزین رو دستگاتون آپدیش رو برسونین به 14719 و بعد بازی رو پچ کنین به lt2 دیگه سی دی بازی رو که بزارین آپدیت نمیکنه دستگاتون رو ؟ کسی این کار رو انجام داده ؟ جواب گرفتین ؟

من دارم آپدیت رو دانلود میکنم زدم به سیم آخر میخوام آپدیت کنم دستگامو به 14719 بعدش بازی رو پچ کنم ببینم چی میشه

what the hell

آقا آپدیت 14719 دانلو کردم و دستگارو آپدیت کردم چه قشنگ شده الان دارم امتحان میکنم ببینم کپی خورم نپریده باشه lost planet 2 رو گذاشتم او شت میگه unsuport نه نه تمیز کردم سی دی رو درست شد

الان داره دمو نشون میده ایول ایول ایول این از این بازی قدیمی

حالا دارم gears of war 3 رو تست میزنم او کی اینم از این ولی خیلی کند داره لود میکنه گیر کرد مجبور شدم بیام بیرون

حالا مکس پین رایتش تموم شد باورم نمیشه هولی شت دارم دموش رو میبینم ای جان شروع شد

بر و بچ مال من کار میکنه با این روش دم یارو گرم

max payne 3 با LT2 کار وکنه هههههههههههههههووووووووووووووووو هههههههههههووووووووووووووووووووو اونا که میخوان Max payne 3 بازی کنن و LT2 هستن احتیاجی نیست LT3 کنین فقط به هیچ عنوان با سی دی بازی آپدیت نکنین

روش من این بود رفتم تو سایت اصلی ایکس باکس آپدیتش رو واسه usb دانلود کردم ریختم تو فلش زدم تو ایکس باکس آپدیتم بروز شد 14719 بعد بازی رو با topologhy با xbox creator پچ کردم و با image burne رایت زدم

حالا اونا که میگفتن باید حتما lt3 داشته باشی باید جواب گو باشن
آقا شما بازیه مکس پین رو روی هارد ریختید و اجرا شد یا از روی دی وی دی اجرا کردید؟

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
دستگاه من arcade هست fat هاردم کجا بود داداش

---------- نوشته در 02:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:26 PM ارسال شده بود ----------

آقاي esem1982
شما به جاي اين كار ها مي تويند برين بازي رو از يه جا بگيرين كه براتون پچ كنه
من خودم يه جايي رو مي شناسم كه مجاني پچ مي كنه به LT2
همه ي بازي هاي جديد رو هم داره*

سام هستم

مگه مغز dunkey خوردم برم 7 - 8 تومان بهم بندازن بعد هم کار نکنه تازه وقتی خودت رایت میزنی حالی دیگه داره

---------- نوشته در 02:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 PM ارسال شده بود ----------

آقا شما بازیه مکس پین رو روی هارد ریختید و اجرا شد یا از روی دی وی دی اجرا کردید؟

دستگاه من arcade هست fat هاردم کجا بود داداش

---------- نوشته در 02:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 PM ارسال شده بود ----------

ههههههههههههههههههههههههههههههیییییییییییییییییییییی هههههههههههههههههههههههههههههههاااااااااااااااااااااااااااااا

ghost recon 2012 هم کار میکنه ایول ایول ایول ریوا ریوا ریوا

بر و بچ ghost recon 2012 هم کار میکنه بازی های قدیمی هم کار میکنه max 3 کار میکنه دیگه چی میشهههههههههههههههههههههههههه

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
سام عزيزشما ٣٠٠٠ تومان بيشتر نمي دي و بعد پچش برات مجاني مي كنهديگه چي مي خواي؟؟؟بنرمكس مي خواي مگه؟؟

---------- نوشته در 04:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:00 PM ارسال شده بود ----------

البته مشكلتون حل شد ديگه

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
سام عزيزشما ٣٠٠٠ تومان بيشتر نمي دي و بعد پچش برات مجاني مي كنهديگه چي مي خواي؟؟؟بنرمكس مي خواي مگه؟؟

---------- نوشته در 04:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:00 PM ارسال شده بود ----------

البته مشكلتون حل شد ديگه

چرا وقتی میتونم 1000 تومان dvd خام بخرم کلی هم تجربه ام زیاد بشه مگه ک.... خلم که 3000 تومان بدم کلی هم منت سرم بزارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر