LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
اقا من هنگ کردم!! الان من L.T3 بریزم میتونم gow 3 یا batman AC که پچ L.T2 هست رو اجرا کنم؟؟
بعد الان fifa street بگیرم! رو L.T3 هم اجرا میشه؟
بعد mass efect ا L.T3 میخواد؟
شما برای اجرا بازی های batman:acوgow3 وتمام بازی های xgd3باید همه رو پچ lt3 کنی و با پچ lt2 رو lt3 اجرا نمیشن.
fifa street اجرا میشه
mass effect3 اگر پچ ال تی 2 باشه با ال تی 2 اجرا میشه و اگر پچ ال تی 3 باشه با ال تی 3 اجرا میشه.البته بیشتر فروشگاه های بازی این بازی رو با پچ ال تی 3 میفروشن.شما هم ال تی3 بریز خودتو راحت کن.

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
آقا اگه lt3 بریزم و داشبورد رو هم آپدیت کنم باید بازیهارو Burner max بخرم که بشه از روی هارد اجرا کنم؟ ببخشید اگه تکراریه سوال.ممنون

ehsan.tiger

کاربر سایت
Nov 21, 2010
15
سلام
من بازیهای max payne3 و witcher2 رو گرفتم وقتی وارد بازی میشم بعد از نشون دادن فیلم اول بازی هر دو ارور میدن . داشبورد دستگاه 2014719 هست lt3 هم زدم جالب اینجاست بازی sniper و prototype2 رو بدون مشکل بازی می کنم می خواستم اگر کسی میدونه راهنماییم کنه.با تشکر

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام
من بازیهای max payne3 و witcher2 رو گرفتم وقتی وارد بازی میشم بعد از نشون دادن فیلم اول بازی هر دو ارور میدن . داشبورد دستگاه 2014719 هست lt3 هم زدم جالب اینجاست بازی sniper و prototype2 رو بدون مشکل بازی می کنم می خواستم اگر کسی میدونه راهنماییم کنه.با تشکر

شاید دیسکاتون برنرمکس نیستن و از رو هارد اجرا نمیشن.از رو هارد پاکشون کنین ببینین درست میشن.

به نظر من بهتره که به پست اول اضافه کنین که بازیهای xgd3 ال تی3 روی ال تی3 و بازیهای xgd3 ال تی2 رو ال تی2 اجرا میشن و برای اجرا از رو هارد باید برنرمکس باشن تا دیگه اینقدر سوال تکراری پرسیده نشه و برای اجرای بازیهای جدید هم حتما باید دشبورد رو اپدیت کرد.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
شما برای اجرا بازی های batman:acوgow3 وتمام بازی های xgd3باید همه رو پچ lt3 کنی و با پچ lt2 رو lt3 اجرا نمیشن.
fifa street اجرا میشه
mass effect3 اگر پچ ال تی 2 باشه با ال تی 2 اجرا میشه و اگر پچ ال تی 3 باشه با ال تی 3 اجرا میشه.البته بیشتر فروشگاه های بازی این بازی رو با پچ ال تی 3 میفروشن.شما هم ال تی3 بریز خودتو راحت کن.
ممنون دوست عزیز

پس الان میتونم fifa street & ssx رو بگیرم بعد L.T3 بریزم؟؟
ممنون

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان من فورزا 4 رو خریدم تا چند روز کار میکرد حتی وقتی اکس باکس رو آپدیت کردم به ورژن 2.0.14719.0 کار میکرد اما وقتی یه پیام داد که آپدیت 8 مگی مخصوص فورزا رو دان کن که منم دان کردم دیگه بازی کار نکرد!!! پیام the disk is not supported میداد! الان تازه دوباره 4تومن دادیم خریدیمش اما بازم کار نکرد؟؟؟!!!!!

تو رو خدا یه را حل بدید بخدا مردیم دیگه چکار کنیم حتی از رو هاردم بازیش رو حذف کردم اما بازم کار نکرد خداااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,797
بازی مکس پين رو منم با پچ به ال تی 2 اجرا کردم

اولش که آپديت کردم دستگاه امد بالا هيچ ديسکی رو نمیخوند و پيغام ديسک نات ساپورتت میداد

گفتم کپی دستگاه پريد

دستگاه رو خاموش روشن کردم درست شد و همه بازيها از جمله مکس پين به راحتی اجرا شدن

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
دوستان من فورزا 4 رو خریدم تا چند روز کار میکرد حتی وقتی اکس باکس رو آپدیت کردم به ورژن 2.0.14719.0 کار میکرد اما وقتی یه پیام داد که آپدیت 8 مگی مخصوص فورزا رو دان کن که منم دان کردم دیگه بازی کار نکرد!!! پیام the disk is not supported میداد! الان تازه دوباره 4تومن دادیم خریدیمش اما بازم کار نکرد؟؟؟!!!!!

تو رو خدا یه را حل بدید بخدا مردیم دیگه چکار کنیم حتی از رو هاردم بازیش رو حذف کردم اما بازم کار نکرد خداااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟

از دیسک برنز مکس 100% باید استفاده کنید که قیمتی مغادل 6 تا 7 هزار تومان داره...

نسخه ای که در اختیار دارید رایت 97% هست و در بعضی از قسمتهای بازی با ارور مواجه میشید....

برای اجرای بازی بهتره دستگاه اپدیت LT3 باشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر