LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
دوستان بازی من موقع نسب تو 45 درصد میمونه...
حتی موقع play کردن هم نوشته های اول بازی میاد بعد دیگه نمیاد
LT 3 هست کنسولم و این که همین بازی رو کنسول رفیقم کار میکنه و نسب میشه
مشکل چیه چرا نمی تونم اجراش کنم..؟
مرسی
منم با بعضی بازی هم همین مشکلو دارم(syndicate و....) احتمالا از لنز درایو دسگاته.شاید ضعیف شده باشه

---------- نوشته در 01:11 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:05 AM ارسال شده بود ----------

اقا من L.T2 دارم! میخوام fifa street و ssx بگیرم! بعد L.T3 بریزم اینا از رو هارد اجرا میشه؟؟ بعد بازی های دیگه xgd2 که دارم از روی دیسک اجرا میشه رو L.T3 بدون مشکل؟؟
بعد fifa 13 قفلش چیه؟
بازی های xgd2 بازی هایین که بعد GOW 3 اومدن دیگه؟؟
ssxوfifa street اجرا میشن از روی هارد.
بازی های xgd2 بدون مشکل اجرا میشن.ولی بازی هایی که بعد gears3 اومدن و خود gears معمولا xgd3 هستن و باید همرو پچ کنی بعد رایت یا دوباره بخری.(یعنی بازی هایxgd3 که داری اجرا نمیشن:(()
fifa 13 معلوم نیست ولی احتمالا xgd3 باید باشه

Arch Enemy

کاربر سایت
Nov 8, 2011
52
نام
ShayaN AriyanA
شما اگه بخوای برای اجرای بازیهای جدید مثل Max Payne 3 و Sniper Elite V2 و بازیهایی که در آینده میان LT3.0 بریزید،مجبورید که داشبورد جدید رو هم نصب کنید و بنابراین دیگه نمی تونید به LT 2.0 برگردید.پیشنهاد من اینه که یکبار برای همیشه LT 3.0 بریزید و خیال خودتون رو راحت کنید.منم تصمیم به انجام همین کار دارم.:D
اگه کنسول شما از نوع Fat هست برای ریختن LT 3.0 از آموزش زیر که برای LT 2.0 هست استفاده کنید فقط به جای فایل نصبی LT 2.0 از فایل LT 3.0 استفاده کنید:

دانلود آموزش کامل و تصویری آپدیت درایورهای LiteOn فت به LT+2 حتی برای مبتدی ها

برای دانلود نرم افزار های مورد نیاز به تایپک زیر برید:

عرضه فیرمور iXtreme LT+ v3.0 و سوالات پیرامون آن (آپدیت Slim Liteons)

اگه کنسولتون Slim هست من پیشنهاد می کنم اگه مبتدی هستید بدید بیرون براتون این کار رو انجام بدن و ریسکش رو قبول نکنید.

در ضمن Jtag کردن هم معایب خاص خودشو داره.ممکنه با Jtag کردن در حین بازی با باگ های نرم افزاری عجیب و غریبی روبرو بشید،بازیهای Arcade و DLC ها رو باید شخصاً دانلود کنید که اون هم سختی های خاص خودشو داره و در ضمن قید لایو رو هم باید به کلی بزنید.

خوب پس ديگه واقعاً چاره اي نيست:d:( بايد بريم ال تی 3 البته اين تاپيک که دادين آموزش نداشت فقط يه فايل پی دی اف بود که لينکش هم خراب بود:-s
، اما يه سؤال ، ال تی 3 برای اينکه رو هارد اجرا شه همه بازی ها بايد برنر مکس باشه يا فقط XGD3 ؟ و اينکه DvD خام اين چی هست من خودم رايت کنم چون بيرون هر بازی 6-7 تومان ميشه :( !

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
، اما يه سؤال ، ال تی 3 برای اينکه رو هارد اجرا شه همه بازی ها بايد برنر مکس باشه يا فقط XGD3 ؟ و اينکه DvD خام اين چی هست من خودم رايت کنم چون بيرون هر بازی 6-7 تومان ميشه :( !
فقط xgd 3 باید برنر مکس باشه که از رو هارد اجرا بشه.ورباتیم بهترین نوع dvd خامه البته باید رایتر کامپیوترت هم قابلیت رایت چنین بازی هایی رو داشته باشه.(آموزشش تو سایت هست)

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
ما که ال تی 3 داریم ، و نمیخوایم هم رو هارد بازی رو اجرا کنیم ، حالا اگه با دیسک مگس پین 3 ، داشبورد رو آپدیت کنیم ، بقیه بازی هام اجرا نمیشن ؟

bazerafat

کاربر سایت
Feb 23, 2011
78
نام
Saeed
سلام
من lt 2 دارم با آپدیت 2.0.13604 (اگه درست گفته باشم ) چند ماه پیش dae.bin آپدیت شد و مجبور شدم بازیها رو با تایتل آپدیت اجرا کنم
الان که بازیهای جدید مخصوص lt2 رو میخرم با تایتل آپدیت اجرا نمیشن با دستگاه دوستم که dae.bin آپدیت نشده اجرا میشن اطمینان دارم که بازیها با پچ lt2 هستن
چند مدل تایتل آپدیت هم میریزم اجرا نمیشه
کسایی که mass 3 و reckoning رو با تایتل آپدیت اجرا کردن میشه بگن چجوری و با کدوم تایتل آپدیت

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
اگه LT3 بریزیم,برا بازیای XGD3 فقط اونایی که با روش Burner Max رایت شدن اجرا میشه؟؟یعنی کلاً اکثر بازیای جدید باید Burner Max باشن تا اجرا شن؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
اگه LT3 بریزیم,برا بازیای XGD3 فقط اونایی که با روش Burner Max رایت شدن اجرا میشه؟؟یعنی کلاً اکثر بازیای جدید باید Burner Max باشن تا اجرا شن؟؟
نه همی ی بازی ها اجرا میشه فقط برای این که بتونی از روی هارد اجرا کنی باید برنر مکس باشه

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
اگه LT3 بریزیم,برا بازیای XGD3 فقط اونایی که با روش Burner Max رایت شدن اجرا میشه؟؟
همهی بازی های به جز همین XGD3 اجرا یم شن.اما این رو باید دوباره پچ کنید.

Arch Enemy

کاربر سایت
Nov 8, 2011
52
نام
ShayaN AriyanA
آقا من که دل رو به دريا زدم(چون 10-15 دی وی دی دانلود و پچ کردم) ميخوام ال تی 3 بريزم چون پول جيتگ ندارم:d:d فقط يه آموزش ازش پيدا کنم چون آموزش تو سايت مشکل داشت ، و اين دفعه ديگه نميخام ببرم 10 تومان بدم توپخونه برام ال تی 3 بريزن /:) و اميدوارم بشه با dvd رايتر لپتاپ رايت کنم چون تا الان بازیهام رو با همین رایت میزدم ; راستی اين برنر مکس همون OverBurnنيست:d ؟ و يه سؤال ديگه من بازی های که دانلود کردم 100% بودن اما من رايت کردمو ايميج رو hard رو پاک کردم و اگه از رو dvd بخوام ايميج بگيرم باز 97% ميشه؟ يعنی بايد دوباره دانلود کنم؟ =((:-<
چقدر اينا مارو حرص ميدن نميزارن با خيال راحت از کوپی استفاده کنيم :(:d /:)

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا من هنگ کردم!! الان من L.T3 بریزم میتونم gow 3 یا batman AC که پچ L.T2 هست رو اجرا کنم؟؟
بعد الان fifa street بگیرم! رو L.T3 هم اجرا میشه؟
بعد mass efect ا L.T3 میخواد؟

bazerafat

کاربر سایت
Feb 23, 2011
78
نام
Saeed
سلام
من lt 2 دارم با آپدیت 2.0.13604 (اگه درست گفته باشم ) چند ماه پیش dae.bin آپدیت شد و مجبور شدم بازیها رو با تایتل آپدیت اجرا کنم
الان که بازیهای جدید مخصوص lt2 رو میخرم با تایتل آپدیت اجرا نمیشن با دستگاه دوستم که dae.bin آپدیت نشده اجرا میشن اطمینان دارم که بازیها با پچ lt2 هستن
چند مدل تایتل آپدیت هم میریزم اجرا نمیشه
کسایی که mass 3 و reckoning رو با تایتل آپدیت اجرا کردن میشه بگن چجوری و با کدوم تایتل آپدیت
اگه وقت کردین جواب این سوال من رو هم بدین
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر