LT+2 امن یا خطرناک؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوستان من LT2 update برای دستگاه خودم انجام دادم هیچ مشکلی نداشت بازی جدید رو هم همه رو اجرا کرد LT2 امن هست خیالتون راحت باشد
:|

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
آپدیت جدید اومد، داشبورد جدید هم میاد و با عرضه MW3 احتمالا یه موج بن اغاز میشه. اون زمان امنیت lt 2 مشخص میشه.

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین
من الان lt2 رو ريختم گيرز ٣ هم بازي ميكنم هنوز فلگ نشدم فكر نكم خطرناك باشه

spirant

کاربر سایت
Sep 7, 2011
61
نام
شاهین
چطور متوجه میشید فلگ شدید یا نه؟

دوستان LT v2 کاملا امنه. من حدود 2 هفته هست دارم گرز آف وار رو آنلاین بازی می کنم حتی فلگ هم نشدم. حتما از خودتون می پرسید از کجا مطمئن هستم که فلگ نشدم؟
اینم جواب:
W: 0000-0000
X: 0000-F001
Y: 20A8-4800
Z: 8015-1002
این ارور کدای منه یعنی نه بن شدم نه فلگ!

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
چجوری باید بفهمیم فلگ یا بن شدیم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

spirant

کاربر سایت
Sep 7, 2011
61
نام
شاهین
چجوری باید بفهمیم فلگ یا بن شدیم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

بن که کاملا تابلوه ایکس باکسو روشن می کنی یهو می نویسه شما بن شدید تا تاریخ 9/9/9999 اجازه ی بازی با این کنسول رو ندارید.!!!!!!!!!!!!!!
اما فلگ.
HARD DISK یا REMOVABLE STORAGE تون رو از دستگاه خرج کنید بطوریکه هیچ پروفایلی تو ایکس باکستون موجود نباشه. بعد کابل لن رو وصل کنید برید رو قسمت test connection گزینه ی تست لن رو انتخاب کنید چند دقیقه که میگذره، می گه می خوای آپدیت کنید؟ شما NO رو بزنید بعدش یه صفحه باز می شه دو تا گزینه ی MORE INFO و CANCEL داره شما کنسل رو انتخاب کنید حالا دکمه ی Y رو بزنید، 5 تا ارور کد بهتون می ده اوون کدا رو یادداشت کنید. برید تو قسمت ارور کد همین سایت، کد هاتون رو چک کنید. معلوم می شه که فلگ شدید یا نه.

JavidBayati

کاربر سایت
Nov 7, 2008
7
آقا من یه سوال دارم....
الان دستگاه من LT 2.0 هست و می خوام بازی های جدید رو اجرا کنم و می خوام لایو هم مشکلی نداشته باشم و دستگاهم فلگ نشه.... اما ظاهرا دیسک هایی که با این برنامه جدید C4eva رایت نشدن رو بزارین تو دستگاه فلگ می شین. که این چک جدید امنیتی روی بازی Forza4 هست که اگه با این برنامه جدید که تازه ریلیز شده رایت نشده باشه شما فلگ می شین. من می خوام بدونم بازی هایی که مثل FORZA 4 هستن و باید به صورت خاصی رایت بشن چه بازی هایی هستند؟! آیا همون بازی های XGD3 فقط این مشکل را دارند یا تمامی بازی هایی که بعد از FORZA4 بیرون اومدن هم این مشکل را دارند؟! چون مثلا الان بازی هایی مثل Tin Tin یا Dance Central 2 اومدن که XGD3 نیستن. می خوام بدونم این بازی ها هم اگه به صورت خاص رایت نشن باعث فلگ شدن می شن یا فقط و فقط همون بازی های XGD3 باید به صورت خاط رایت بشن؟! ممنون

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان من LT 2.0 دارم اگه بخوام به لایو وصل بشم ولی بازی نکنم (برای کارای دیگه) امکان بن شدنم هست؟

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین
بلاخره امن هست یا نه؟

---------- نوشته در 03:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:38 PM ارسال شده بود ----------

بلاخره بازی کنیم یا نه؟

---------- نوشته در 03:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:43 PM ارسال شده بود ----------

بالاخره بازی کنیم یا نه؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من که xbox مو دادم lt+2 ریختن فردا هم میاد میرم انلاین
بی خیاله بن. بن شدم شدم نشدم هم خدارو شکر

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
بلاخره امن هست یا نه؟

---------- نوشته در 03:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:38 PM ارسال شده بود ----------

بلاخره بازی کنیم یا نه؟

---------- نوشته در 03:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:43 PM ارسال شده بود ----------

بالاخره بازی کنیم یا نه؟

بهترین جواب اینه :

امن نیست اما امنترینه :D

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
به نظر من هم جواب احسان بهترینه، دیگه کش دادن بحث نتیجه ای نداره.

در نظر بگیرید که کسی که خلاف توافق نامه ای عمل میکنه باید حساب همه چیز رو هم بکنه. دیر یا زود هم همه بن میشن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر