Lost Odyssey

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
بچه ها این غول مرحله اول رو با چه لولی رد کردید ؟ :biggrin1:
من خودمو کشتم لول 17 زدم . بعد این jansen چرا انقدر جونش کمه ؟
الان با ست و کایم HP بالای 500 هست ولی این jansen رو 300 موند ;)

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
من رسیدم به غول آخر لول 48 هستم.چی کار کنم؟sidequestها کجان که من برم level up شم؟
زمانیکه به دیسک 4 میرسید، نقاط جدیدی روی نقشه ظاهر میشن. هر کدومشون رو که برید در انتها به یه باس میرسید که با کشتنشون آیتمهای بسیار با ارزشی بدست میارید و در همین حین لولتون هم بالا میره. چون مدت زیادی از بازی میگزره من چیز زیادی از محلشون یادم نمیاد ولی فکر میکنم این Achievemnt guide کمکتون بکنه. اون اچیومنتهای .......Defeated مربوط به همین باسها و ماموریتهای جانبی هستن هستن.

Blast

عضو جدید
May 12, 2007
183
سلام

؟؟؟؟؟
دو ستان من این بازی رو بازی نکردم ولی با یکی از دو ستام تازه شروع کردیم:confused: به بازی کردن

و حالا در یه جایی بازی گیر کردیم اونم دیسک اول:-" جایی که دختر کو چلوهه میخواد

اتش بزنه مشعل دستشه و باید تکونش داد مشعل اولی رو روشت کردیم ساده بود:biggrin1: ولی

بعد از اون گیر افتادیم اشکال از کجاست چه جوری می تو نیم رد کنیم این جارو ؟؟؟؟؟؟؟ :(

ممنون......

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
سلام

؟؟؟؟؟
دو ستان من این بازی رو بازی نکردم ولی با یکی از دو ستام تازه شروع کردیم:confused: به بازی کردن

و حالا در یه جایی بازی گیر کردیم اونم دیسک اول:-" جایی که دختر کو چلوهه میخواد

اتش بزنه مشعل دستشه و باید تکونش داد مشعل اولی رو روشت کردیم ساده بود:biggrin1: ولی

بعد از اون گیر افتادیم اشکال از کجاست چه جوری می تو نیم رد کنیم این جارو ؟؟؟؟؟؟؟ :(

ممنون......
البته اون پسره.:biggrin1:

اون جا که خیلی راحته. با دکمه های سمت راست دسته، به چهار جهت تکون میده با آنالوگم یکم این ور اون ورش میتونی بکنی.:biggrin1: همون سمتی که یارو مشعلو میگیره جلوت تو هم همونوری کن دیگه.

Blast

عضو جدید
May 12, 2007
183
بازم ممنون

خیلی اونور اینور نگه داشیم گریمونو در اورده لاقل جنگ بود یه چیزی این دیگه چیه :cheesygri:confused: توش موندیم

فردا امتحانش می کنیم اگه درست شد شد اگه نشد اونوقتکه :evil::biggrin1: مجبورم میکنه که دوباره بیام

خواهش کنم :laughing: بهتر راهنمایی کنید ولی خدایش عجب راه حلیا !!!!!!!!!!!

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر