Lost Ark | PC

1636025444831.png

Developer: Smilegate
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG
Game Page : Lost Ark
Release Date: 11 February 2022

بازی Lost Ark یک بازی MMORPG و F2P است که توسط استودیوی Smilegate ساخته شده است. این بازی ابتدا در 4 دسامبر سال 2018 در ریجن کره جنوبی و سپس نسخه ی آزمایشی آن به ترتیب در سال های 2019 و 2020 در دسترس بازیکنان در ریجن روسیه و ژاپن قرار گرفت. استودیوی Amazon Games انتشار این بازی در ریجن های اروپا و آمریکا در فوریه سال 2022 را به عهده گرفته است.​

داستان بازی​

داستان بازی لاست آرک (کشتی گم شده) در 5 قسمت روایت میشود:​

عصر طلوع (The Dawning Age)​

آفریدگار نظم را آفرید تا میان نور و تاریکی تعادل بر قرار کند و جهان را خلق کرد که شامل Arkesia و Petrania است. و هنگامی که دو جهان با شکافی (rift) که آن ها را متصل میکند در شرف نابودی هستند، نگهبانان (Guardians) برای برقراری آرامش ، به وجود می‌آیند.​

قانون تاریکی (Rule of Darkness)​

هنگامی که دنیای Arkesia با قدرت کشتی شکوفا میشود، دنیای Petrania دوران پرآشوبی را می گذراند تا زمانی که Kazeros، پادشاه برزخ (Lord of the Abyss) ، پدیدار می‌شود و قانون تاریکی را پایه گذاری میکند. او ماه قرمز را ساخت تا شبیه به خورشید باشد، تمام شیاطین دیگر را کشت و لشکری از شیاطین را شکل داد. پیش بینی ایجاد شکاف (Rift) دیگری غریب الوقوع شده بود.​

دوران طولانی جنگ (Eon of War)​

در هنگام غیبت خدایان، فرقه ی Sacrian در جستجوی قدرت تمام هفت تکه ی کشتی بود. همین باعث جنگی شد که تمام نگهبانان را بیدار کرد. نگهبانان هنگامی که یک شکاف از ابعاد دیگر (Dimensional rift) باز شود، صلح را باز میگردانند و با فرقه ی Sacrian می جنگند. Kazeros به دنیای Arkesia از طریق یک شکاف حمله میکند و یک حکومت پر از آشوب را پایه گذاری میکند. در نهایت، از کشتی برای بستن شکاف استفاده می‌شود و Kazeros در زیر یک کوه آتشفشان زندانی می‌شود. هنگامی که صلح و ارامش به یک جهان آسیب دیده بازگشت، تمامی هفت تکه ی کشتی در تمام هفت قاره ی این جهان پخش شدند.​

عصر اکتشاف (Epoch of Exploration)​

پس از حمله ی فاجعه بار Kazaros، جهان با حزب ها و ملل مختلف بازسازی می‌شود و توسط قهرمان جنگی به نام Luterra رهبری میشود. کشتی تکه تکه شده در زیر یک ماده ی نایاب با نام Arkesium دفن شده است که به سرعت جمع آوری و برای سلاح سازی استفاده می‌شود. صلح وآرامش برای نزدیک 500 سال حمکفرمایی می‌کنند.​

عصر نوآوری (Age of Innovation)​

صلحی که هم اکنون در Arkesia وجود دارد، توسط شیطان باستانی و فراموش شده ی آشوب، تهدید میشود. کوه آتشفشانی که خطرناک ترین دشمن این جهان یعنی Kazeros در آن زندانی است ، نزدیک به فوران کردن می باشد.​

کلاس های بازی​

این بازی شامل پنج کلاس مختلف می‌شود.​

Warrior​

Warrior.png
جنگجوهای به عنوان غول های Arkesia شناخته می‌شوند. این کلاس به سه دسته ی Berserker، Paladin و Gunlancer تقسیم میشود که هرکدام قابلیت های متفاوتی دارند. (Classes)​

Martial Artist​

Martial Artist.png
رزمی کارانی با سرعت و جابجایی بسیار بالا هستند. این کلاس به چهار دسته ی Striker، Wardancer، Scrapper و Soulfist تقسیم میشود. (Classes)​

Gunner​

Gunner.png
تیراندازان بسیار ماهر که به دسته های Gunslinger، Artillerist، Deadeye و Sharpshooter تقسیم میشوند. (Classes)​

Mage​

Mage.png
جادوگران دنیای Arkesia با قابلیت هیل کردن افراد و استفاده از اسپل های خطرناک که به دو نوع Bard و Summoner تقسیم میشوند. (Classes)​

Assassin​

Assassin.png
کلاسی که قدرت های تاریکی را هدایت می کند و با ضربات نزدیک سریع خود دشمنان را نابود می‌کند. این کلاس به دو دسته ی Shadowhunter و Deathblade تقسیم می‌شود. (Classes)

تصاویر بازی​

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

Minimum:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i3 or AMD Ryzen 3
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD HD6850
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i5 or AMD Ryzen 5
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases

تاپیک آپدیت میشود...​

آخرین ویرایش:

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
ازهمش بهتر این بود یه جورایی جلو گلد سلرهاگرفته شده.
تو دیسکوردشون قیمت هارو آوردن بالا که نشون میده این آپدیت یه نتیجه داشته و قیمت گلد به کریستال خیلی اومد پایین شد نزدیک 500گلد برا 100تا
پلیر ایرانی داره ولی کسی دلش نمیاد بحث کنه یا از کلاس هایی که بازی میکنه چیزی بگه.
کلا مثل گیلد بازی که هیچ خاصیتی نداره،ندیدم کسی هیچ حرفی بزنه اصلا تو گیلد :Wallbash:

سلام بر شما
کلا دیگه کسی تو این دوران کم میاد انجمن پست بده همه میرن دیسکورد حرف میزنن دیگه وقتی همه اونجا هستن حرف میزنن کسی حالشو نداره بیاد اینجا هی تایپ کنه ......
ما خودمون توی سرور زیناول تو سنترال هستیم اونجا گیلد داریم تو دیسکورد همش بحث میکنیم این حرفا الانم که بیشتریا مسافرتن ......
اگه دوست داشتید بیاید دیسکورد همه دوره هم جمع بشیم .....

Join the ※ IMMORTALS ※ Discord Server!

• Like
Reactions: amiravaz

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,980
نام
احمد
ازهمش بهتر این بود یه جورایی جلو گلد سلرهاگرفته شده.
تو دیسکوردشون قیمت هارو آوردن بالا که نشون میده این آپدیت یه نتیجه داشته و قیمت گلد به کریستال خیلی اومد پایین شد نزدیک 500گلد برا 100تا
پلیر ایرانی داره ولی کسی دلش نمیاد بحث کنه یا از کلاس هایی که بازی میکنه چیزی بگه.
کلا مثل گیلد بازی که هیچ خاصیتی نداره،ندیدم کسی هیچ حرفی بزنه اصلا تو گیلد :Wallbash:
سمت ما که رسیده به 1400 گلد برا 95 تا کریستال :(
گیلد کار اصلیش گرفتن متریال بیشتر با گرفتن مناطق رو نقشه س. متاسفانه خیلی خاصیت ایجاد جذابیت نداره...
سمت ما اتفاقا یه تیکت ilvl 1302 مفت دادن و من نمی دونم رو soul fist بزنم یا shadow hunter :-"
خودم بیشتر دلم با سول فیسته ولی چون همین الانش 50 هست فقط آی لولش پایینه اگه روش بزنم دیگه نالج ترنسفر اضافه نمی ده ولی رو شدو هانتر بزنم چون لول آپ نشده یه نالج ترنسفر هم می ده...
ولی از اون ور سول فیست رو مخصوصا تو pvp خیلی دوست دارم....
-----------
یذره کلیپ از pvp هاتون بزارید ملت ببینیم چیکار می کنین :D

• Like

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
برعکسش گیلد نیو ورد یادمه خیلی فعال بود به خاطر اون جنگایی که وجود داشت
لاست آرکم یه همچین سیستمی پیاده کنه خیلی خوب میشه
اقا من یه آلت واردنسر دارم اما لامصب اصلا دمیج نمیزنه :D کسی مشکل مشابه داره؟ کلا مدل کلاسشه؟
GvG داره بازی ولی هنوز نیومده. گیلد NW از تنها مزیت هاش بود.
واردنسر هرجاخوندمدهمینومیگن تا T3نشی توقعی ندلشته باش ازش
سلام بر شما
کلا دیگه کسی تو این دوران کم میاد انجمن پست بده همه میرن دیسکورد حرف میزنن دیگه وقتی همه اونجا هستن حرف میزنن کسی حالشو نداره بیاد اینجا هی تایپ کنه ......
ما خودمون توی سرور زیناول تو سنترال هستیم اونجا گیلد داریم تو دیسکورد همش بحث میکنیم این حرفا الانم که بیشتریا مسافرتن ......
اگه دوست داشتید بیاید دیسکورد همه دوره هم جمع بشیم .....

Join the ※ IMMORTALS ※ Discord Server!
من تیراین هستم گیلد ایرانی هم داریم ولی کسی چیزی نمیگه اصلا.
والامن با ts و discord حال نمیکنم برعکس 😁
سمت ما که رسیده به 1400 گلد برا 95 تا کریستال :(
گیلد کار اصلیش گرفتن متریال بیشتر با گرفتن مناطق رو نقشه س. متاسفانه خیلی خاصیت ایجاد جذابیت نداره...
سمت ما اتفاقا یه تیکت ilvl 1302 مفت دادن و من نمی دونم رو soul fist بزنم یا shadow hunter :-"
خودم بیشتر دلم با سول فیسته ولی چون همین الانش 50 هست فقط آی لولش پایینه اگه روش بزنم دیگه نالج ترنسفر اضافه نمی ده ولی رو شدو هانتر بزنم چون لول آپ نشده یه نالج ترنسفر هم می ده...
ولی از اون ور سول فیست رو مخصوصا تو pvp خیلی دوست دارم....
-----------
یذره کلیپ از pvp هاتون بزارید ملت ببینیم چیکار می کنین :D
سول فیستو من خوشم نیومد ازش بالاترین دمیج اوکنینگ بازی رو داره ولی اگه اشتباه کنی به فنارفتی واسه پروهاخوبه نه ماتازه کارا چون باید کلا باس رو بلدباشی تابتونی از قابلیت هاش استفاده کنی.
منpvp نمیرم جز ویکلی ها برامتریال 😁😜
دوستان بدون چیز پی انم میشه بازی کرد فقط اول وصل کنید بازی رو اجرا کنید، تو لودینگ قبل از انتخاب سرور قطعش کنید اوکیه
اینکه آره ولی مشکل همون اول کاره.
نمیدونم ازسمت ماست یا ازاونور آی پی رو بستن.
کسی هست که بتونه بدون یارو به بازی وصل بشه؟

• Sad
Reactions: XsmokeX

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,482
من چند روز نبودم اومدم دیدم کلی متریال داد خوب بود.

من چون زیاد بازی نکردم هنوز به ارگوس نرسیدم درکل بازی خوبه تنها اشکالش و تنها دلیلی که داره پلیرش میرزه به نظرم content gating هست که برای من به شخصه خیلی مهمه برا همین از هفته دوم خیلی کمتر بازی میکنم چند روز یه بار انلاین میشم با rest میزنم دوباره اف میشم شاید یه سریا بگن بازی خیلی کار داره غیر از raid و .. ولی حقیقتا من mmo فقط به خاطر end game بازی میکنم الانم اصلا برام مهم نیست که مثلا honing میاد رو 10% کلی فیل میشم پیشرفت نمیکم ولی اینو نمیتونم تحمل کنم مثل باید کلی صبر کنم و کلی فارم کنم تازه برسم به end game که الان ارگوس هست mmo غربی مثل wow با اینکه الان وضع اسفناکی داره خوبیش اینه که شما تو یه هفته یه alt میاری بالا میتونی شروع کنی raid بری رو Normal هفته دوم HC تنها فاکتوری که شما رو گیت میکنه فقط و فقط اسکیل شما هست شما با Set نرمال راحت میتونی hc بزنه و .... برا همین یه مقدار ناامید شدم ، اینکه باید کلی فارم کنم تازه برسم به content ، توی wow بیشتر فاکتوری جلوی شما رو میگیره روی mythic رید برید یا m+ 20 بزنید اکثر اوقات توانایی شما هست و gear به نسبت کمتر به نظر من کاش پیش نیاز ارگوس رو میوردن پایین ولی عوض مثلا یه hard mode براش میزاشتن که همه بتونن تجربه کنن مثلا این سیستم برای abyss dungeonهست روی 1340 من رفتم و لذت بردم حالا اگه بخوام hard mode برم باید لول ببرم بالا با این سیستم من اوکی هستم .

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
من چند روز نبودم اومدم دیدم کلی متریال داد خوب بود.

من چون زیاد بازی نکردم هنوز به ارگوس نرسیدم درکل بازی خوبه تنها اشکالش و تنها دلیلی که داره پلیرش میرزه به نظرم content gating هست که برای من به شخصه خیلی مهمه برا همین از هفته دوم خیلی کمتر بازی میکنم چند روز یه بار انلاین میشم با rest میزنم دوباره اف میشم شاید یه سریا بگن بازی خیلی کار داره غیر از raid و .. ولی حقیقتا من mmo فقط به خاطر end game بازی میکنم الانم اصلا برام مهم نیست که مثلا honing میاد رو 10% کلی فیل میشم پیشرفت نمیکم ولی اینو نمیتونم تحمل کنم مثل باید کلی صبر کنم و کلی فارم کنم تازه برسم به end game که الان ارگوس هست mmo غربی مثل wow با اینکه الان وضع اسفناکی داره خوبیش اینه که شما تو یه هفته یه alt میاری بالا میتونی شروع کنی raid بری رو Normal هفته دوم HC تنها فاکتوری که شما رو گیت میکنه فقط و فقط اسکیل شما هست شما با Set نرمال راحت میتونی hc بزنه و .... برا همین یه مقدار ناامید شدم ، اینکه باید کلی فارم کنم تازه برسم به content ، توی wow بیشتر فاکتوری جلوی شما رو میگیره روی mythic رید برید یا m+ 20 بزنید اکثر اوقات توانایی شما هست و gear به نسبت کمتر به نظر من کاش پیش نیاز ارگوس رو میوردن پایین ولی عوض مثلا یه hard mode براش میزاشتن که همه بتونن تجربه کنن مثلا این سیستم برای abyss dungeonهست روی 1340 من رفتم و لذت بردم حالا اگه بخوام hard mode برم باید لول ببرم بالا با این سیستم من اوکی هستم .
من چندین بار گفتم شما دارین یه mmo غربی رو با شرقی مقایسه میکنن کلا سبک بازی ها فرق داره زمین تا آسمون.
همین wow هم همچین آش دهن سوزی نیست وقتی دقت کنی به گرایندش فقط آیتمو راحتتر میگیری برا مانت و اینجورچیزا (مثل اینویسبل آرتاس) دهنت از سرویس هم سرویستره.
شما این بازی رو باید با هم سبک های خودش tera,elyon,bless,bdo,maple story,aion,linage,archage,vindicuts مقایسه کنین(من خودم اینارو بازی کردم LA جلو اینا طلاست)

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,482
من چندین بار گفتم شما دارین یه mmo غربی رو با شرقی مقایسه میکنن کلا سبک بازی ها فرق داره زمین تا آسمون.
همین wow هم همچین آش دهن سوزی نیست وقتی دقت کنی به گرایندش فقط آیتمو راحتتر میگیری برا مانت و اینجورچیزا (مثل اینویسبل آرتاس) دهنت از سرویس هم سرویستره.
شما این بازی رو باید با هم سبک های خودش tera,elyon,bless,bdo,maple story,aion,linage,archage,vindicuts مقایسه کنین(من خودم اینارو بازی کردم LA جلو اینا طلاست)
گفتم نظر من هست من توی wow هم همینطوری هستم اصلا دنبال مونت این چیزا نمیرفتم حرف شما هم درسته ولی سلیقه ای ، سلیقه قالب توی غرب هم همین هست تمام حرف من همینه ، میتونستن ارگوس رو با همان health damage مثلا روی 1340 باز کنن جوری که زدنش خیلی سخت بشه نه اینکه قفلش کنن پشت item lvl یا مثلا چه دلیلی داره punika که قسمت داستانی هم رو پشت item lvl قفل کنی ؟ به قول شما شاید این توی شرق نورمه ولی توی غرب اصلا قابل قبول نیست، بحث مقایسه هم نیست اگه کسی بازی خوشش نیاد بازی نمیکنه به همین راحتی حالا شما بیا بگو شرقیه و .... بازی باید برای غرب بومی بشه وگرنه سرنوشتش مشخصه من همون 1 ماه پیش گفتم .
خودشونم فهمیدن اشتباه کردن ، کارگردان بازی دیدم مصاحبه برای نسخه کره ای میگفت اخرین raid که اومده توی همون هفته عرضه 40 درصد پلیر بیس میتونستن واردش بشن این درسته . خود AGS هم فهمیده اشتباه کرده head AGS هم اگه خبر ها رو خونده باشید دیروز از استدیو خداحافظی کرد چون خودش میدونست چه گندی زده با این بومی سازیش

آخرین ویرایش:
  • Like

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
گفتم نظر من هست من توی wow هم همینطوری هستم اصلا دنبال مونت این چیزا نمیرفتم حرف شما هم درسته ولی سلیقه ای ، سلیقه قالب توی غرب هم همین هست تمام حرف من همینه ، میتونستن ارگوس رو با همان health damage مثلا روی 1340 باز کنن جوری که زدنش خیلی سخت بشه نه اینکه قفلش کنن پشت item lvl یا مثلا چه دلیلی داره punika که قسمت داستانی هم رو پشت item lvl قفل کنی ؟ به قول شما شاید این توی شرق نورمه ولی توی غرب اصلا قابل قبول نیست، بحث مقایسه هم نیست اگه کسی بازی خوشش نیاد بازی نمیکنه به همین راحتی حالا شما بیا بگو شرقیه و .... بازی باید برای غرب بومی بشه وگرنه سرنوشتش مشخصه من همون 1 ماه پیش گفتم .
خودشونم فهمیدن اشتباه کردن ، کارگردان بازی دیدم مصاحبه برای نسخه کره ای میگفت اخرین raid که اومده توی همون هفته عرضه 40 درصد پلیر بیس میتونستن واردش بشن این درسته . خود AGS هم فهمیده اشتباه کرده head AGS هم اگه خبر ها رو خونده باشید دیروز از استدیو خداحافظی کرد چون خودش میدونست چه گندی زده با این بومی سازیش
اونکه بدون هیچ مقدمه و کانتنت مناسبی آرگوس رو دادن جای هیچ بحثی نداره واقعا گند زدن رفت.
این ایونت هارو باید زودتر میدادن قبل از اومدن آرگوس تا مردم خودشون رو برسونن به اون سطح،کلا آمازون گند زده هم به این بازی هم NW هیچ دفاعی نداره.
یکسری بهونه شانس پایین هاونینگ میگیرن یه سری میگن p2w معذرت میخوام wow که p2w خالصه گلد میدی بوست میخری از این p2wتر هست ؟

• Like
Reactions: SAGAD

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,471
نام
نیما
دیشب هرچی پی وی پی رنک رفتم باختم:D تاحالا انقد ریج نکرده بودم بخدا:| برسرکر اصلا بدرد پی وی پی نمیخوره، برعکس deathblade زیادی OP ه... انقد باختم MMR ام شد 900 ، تاحالا انقد حرص نخورده بودم سر یه بازی

• Like

bobcatda

کاربر سایت
Apr 28, 2015
5
دوستان بدون چیز پی انم میشه بازی کرد فقط اول وصل کنید بازی رو اجرا کنید، تو لودینگ قبل از انتخاب سرور قطعش کنید اوکیه
"تو لودینگ قبل از انتخاب سرور قطعش کنید"
می‌شه لطفاً واضح‌تر بگین دقیقاً کی قطعش کنیم؟
ممنون.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,471
نام
نیما
"تو لودینگ قبل از انتخاب سرور قطعش کنید"
می‌شه لطفاً واضح‌تر بگین دقیقاً کی قطعش کنیم؟
ممنون.
مشخصه، وقتی وارد بازی میشید قبل از اینکه صفحه ی انتخاب سرور رو بیاره نمایش لوگوی آمازونو ایناس. اونجا وی پی ان رو قطع کنید

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
دیشب هرچی پی وی پی رنک رفتم باختم:D تاحالا انقد ریج نکرده بودم بخدا:| برسرکر اصلا بدرد پی وی پی نمیخوره، برعکس deathblade زیادی OP ه... انقد باختم MMR ام شد 900 ، تاحالا انقد حرص نخورده بودم سر یه بازی
سم خالص سورسر هرچی اسپل داره میزنه دهنتو جرمیده همش پارالیز و استان و یخ و کوفتی،گان اسلینگرم خوبه با آرتلریست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر