Lords of the Fallen | PC

gop_large_verge_medium_landscape.jpeg

درود.

استودیو City Interactive در خبری که امروز منتشر کرد بازی جدید خود که سبکی hardcore action-RPG دارد را با نام "Lords of the Fallen" به طور رسمی معرفی نمود. آقای Tomasz Gop که در پروژه ساخت بازی The Witcher 2: Assassin's of Kings با شرکت CD Projekt همکاری داشت و بعد از این استودیو جدا شد؛ از این بازی امروز پرده برداری کرد.

طبق گفته ایشان بازی به همانند بازی Dark Souls سخت می‌باشد و حتی در Lords of the Fallen اگر با گروهی از دشمنان به مبارزه بپردازید شاید این نبرد شما به 1 ساعت هم به طول بی‌انجامد بازی دارای سیستم مبارزاتی بسیار پیشرفته‌ای می‌باشد که به همانند بازی Borderlands دارای کلاس skill trees می‌باشد . این بازی که از سوی City Interactive و Deck 13 در حال ساخت است نزدیک به دو سال می‌شود که در حال توسعه می‌باشد که این سازندگان امید دارند LOTF در سال 2014 روانه بازار گردد. طبق گفته آقای Gop تریلر بازی نیز در E3 امسال به نمایش در خواهد آمد.

در دنیای فانتزی Lords of the Fallen خدایان انسان‌ها شکست خوره‌اند و شما در نقش کسی با نام Harkyn در برابر نیروها ماوراء طبیعی که بسیار قوی و غیر قابل توقف هستند ایستادگی خواهید کرد.

اقای Gop در آخر نیز اذعان می‌کند تیم ما این بازی را برای گیمرهایی درست کرد است که تشنه چالش ها بزرگ هستند. وی در مورد گرافیک بازی نیز بسیار تعریف کرد و اذعان کرد با استفاده از عناصری چون DX11, tesellation, anti-aliasing بازی Lords of the Fallen شما را به وجد خواهد آورد.

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
دوستان ارزش دانلود داره؟
نمرات که جالب نی استدیو سازنده هم کاملا درپیته.
بنظرم این گروهه بجا اینکه روی Denovo این بازی کار کنه میرفت روی BF Hardline یا بتمن کار میکرد خیلی بهتر بود.

آخرین ویرایش:

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
دوستان ارزش دانلود داره؟

اره دادا ارزش داره حتما دانلود کن . کاری هم به متا نداشته باش . بازیش خوبه
داستانش شاید زیاد دندون گیر نباشه ولی گیم پلی و گرافیک جیگری داره سرگرمت میکنه از هیچی بهتره

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی

این فول پچ نیست و فقط یک سری ارت بوک و sound track هست. اگه می خواهید بازی رو دانلود کنید. یک نسخه هست به اسم lord of punchen به حجم 7.2 گیگ و نسخه کامل و با تمام dlc . در مورد بازی هم می تونم بگم کاملا از نمره ای که به بازی داده شده چشم پوشی کنید چون بازی واقعا ارزش انجام دادن رو داره.

EIGRP

کاربر سایت
Sep 8, 2011
140
نام
محمد علی
بازی رو دانلود کردم . هنوز وقت نکردم فایل های زیپ رو باز کنم . تو زمان مناسب بازی رو نصب میکنم و تجربمو مینویسم . از اونجایی که تو این بازی نام Nvidia و افکت های مسخرش میدرخشد ، معلوم نیست چه گندی بالا بیاد . باید تست بشه.

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
من دارم نسخه black box رو میگیرم... تو توضیحاتش نوشته صدا ویدئو و تکستچر ها کمترین افت رو داشتن! فکر کنم دست بردن توش. اگه امتیازاتش خوب بود نسخه کامل رو میگرفتم ولی دیگه گرفتم حدود 4 گیگش هم رفته. کسی نگرفته بیینه اگه خیلی داغونه برم نسخه کامل رو بگیرم؟

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
بازی رو دانلود کردم . هنوز وقت نکردم فایل های زیپ رو باز کنم . تو زمان مناسب بازی رو نصب میکنم و تجربمو مینویسم . از اونجایی که تو این بازی نام Nvidia و افکت های مسخرش میدرخشد ، معلوم نیست چه گندی بالا بیاد . باید تست بشه.

باز دم PC گرم این همه بازی مجانی به شما کنسول گیمرا میده میتونید بازی کنید ( من موندم شماها چطور اینهمه بازی رایگان روی پی سی انجام میدین بازم از کنسول طرفداری میکنید) نگران تکنیکهای NVIDIA نباش بیشتر از اون چیزیکه فکر کنی تو این بازی خوب پیاده سازی شدن.
قدر پی سی رو بدونید اگه نبود باید سماغ میک میزدید

اوه الان دیدم کارت گرافیکت 440GT ناصر الدین شاهه ؟ :d خوب کلا بیخیال بازی بشو بعید میدونم حتی بتونی بازی اجرا کنی . چه برسه به تکنیکهای NVIDIA

آخرین ویرایش:

EIGRP

کاربر سایت
Sep 8, 2011
140
نام
محمد علی
باز دم PC گرم این همه بازی مجانی به شما کنسول گیمرا میده میتونید بازی کنید ( من موندم شماها چطور اینهمه بازی رایگان روی پی سی انجام میدین بازم از کنسول طرفداری میکنید) نگران تکنیکهای NVIDIA نباش بیشتر از اون چیزیکه فکر کنی تو این بازی خوب پیاده سازی شدن.
قدر پی سی رو بدونید اگه نبود الان خیلی ها باید سماغ میک میزدن

اوه الان دیدم کارت گرافیکت 440GT ناصر الدین شاهه ؟ :d خوب کلا بیخیال بازی بشو بعید میکنم حتی بتونی بازی اجرا کنی . چه برسه به تکنیکهای NVIDIA :))

:-/
والا من تو پستم چیزی راجع به کنسول و یا طرفداریش ننوشتم ! :-o
مشکلم با انویدیا هستش که عملکرد بازی ها رو خراب میکنه .
در ضمن من با این کارت تا الان تو رزولوشن HD و گرافیک متوسط رو به بالا هیچ مشکلی نداشتم .

Last edited by a moderator:

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
بازی گرافیک زیبایی داره استفاده از تکنیکهای انویدیا هم بازی رو زیباتر کرده
افکته ذرات تو بازی فوق العادس بازی یه جوراییی شبیه اون دموی تکنیکی UE4 شده ذرات اتش دود برف جرقه های حاصل از برخورد سلاحها شگفت انگیزند.فیزیکس در بازی عالی کار شده خیلی از اشیاء تو بازی تخریب پذیر هستن همینطور لباسو پارچه ها هم تحت تاثیر فیزیک هستن که باوزش باد و حرکت خود شخصیت واکنش نشون میدن که واقعا بازی خیلی پویا و زیبا شده طراحی زره ها فوقالعادس.با تمام این احوال فریم دهیه بازی عالیه به راحتی 60 فریم میده روی بالاترین تنظیمات. مصرف VRAM وقتی که کیفیت تکسچر رو روی VHQ قرار بدین زیاده من روی HIGH قرار دادم در این حالت مصرف VRAM دورو بر 3 گیگه
من دوتا از کلاسهای بازی رو تست کردم بازی شبیه DS هست و البته سخت. فضاسازی بازی ادمو یادdarksiders میندازه

متاسفانه بعضیا تاپیکای پی سی رو کردند محل ع..ده گشایی....افکتهای مسخره انویدیا:|!!!!!جالبه که اینا همونایین که اعتقاد دارن بازیها روی پی سی هیچ اهمیتی نداره ولی 24 ساعته تاپیکای پی سی رو بالا پایین میکنن !
http://forum.bazicenter.com/thread97214/page8/#post3816158

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: paradaimix

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دروود رفقا
اول بگم که اووووه
بالاخره آرزو به دل نموندم و تونستم بازی روتجربه کنم دست باعث و بانیش درد نگیره هیچوقت
راجب بازی هم خدمتتون بگم که یکم قلق داره فاتینگ بازی اما همینجور هرچی جلوتر برید بیشتر میاد دستتون
اینجور که متوجه شدم خیلی روی inventory بازی کار کردن آخه هر دوقدمی یه ست آرمور یا اسلحه پیدا میشه
فعلا نظر کلی دادن هم زوده و هم زیاد عاقلانه نیست اما خب تا الان که خوب بوده
فریم دهی بازی خیلی خوبه
تکسچر ها و گرافیک بازی هم قابل قبوله واسم
همینجور موزیک منو بازی
یه جورایی آدمو حس حماسی میگیره :d
یه چند تا شات هم میذارم خدمتتون

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
خب منم بازیو دانلود کردم و یه کمی بازی کردم !:d
از نظر گرافیک کاملا قابل قبول و لذت بخشه .
در مورد گیم پلی و تکراری نشدنش فعلا نمیشه نظر داد اما همینو بگم که همون شروع بازی هم فایتینگ سختی داره و با این دشمنایی که من دیدم فک نکنم تکراری بشه ! ( خدا به داد باس فایتای بعدی برسه ! )
اما از نظر داستان ضعیفه ! نه توضیحی ! نه هیچی ! یه تریلر کوچیک و بعدم بازی یهو شروع میشه !!!
بیشتر از این نمیتونم بگم چون بازی نکردم بیشتر!

اما درکل !!! مطمعنا ارزش یه بار بازی کردن رو داره ! شک نکنین !!!

من با لپ تاپ 630m 2gb و 8 گیگ رم و i7روی تنظیمات high بدون دستکاری دیگه به نظرم روونه و مشکلی نداره !

انتخاب های من اول بازی :

اسکرین شات تریلر شروع بازی !

اسکرین شات خود بازی !

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
یادمه بازی قبل از این که منتشر بشه سازنده بازی چیزی در مورد این که از پا در اوردن بعضی از دشمنا تو بازی ممکنه زمان زیادی از شما بگیره رو گفته بود که من با جلو رفت تو بازی این اتفاق واسم افتاد یک سری یونیت با دمیج بالا و یک سپر بزرگ که تنها راه برای از بین بردنشون ضربه زدن از پشت بهشون هست ولی واسه اینکه بتونید دورشون بزنید باید خیلی تلاش کنید . بعضی وقتا با دوتا از این یونیت ها طرف می شدم که کلا بیخیال کشتن اونا می شدم . این رو هم بدونید که انتخاب کلاس تو بازی مهمه پس سعی کنید همین اول بازی الکی AP , SP رو تون الکی خرج نکنید !!

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
من ماهها \یش بازیو تموم کردم درس حسابی یادم نیست ولی توصیه میکنم به خوبی در آ\گرید ها دقت کنید. بازی به سختی دارک سولز و بلودبرن نیست اما برای خودش سخته. سعی کنید بیشتر روی حمل و وزن تمرکز کنید چون سلاح و زره توی بازی زیاده و اگر سرعتتون بایین بیاد بازی سخت میشه.
با ابدیت 1.06 کرش بازی کم شده اما این بازی همچنان کرش خودش رو داره. حواستون باشه.
درا نتخاب های داستانی هم دقت کنید مخصوصا در بایان بازی. کسی بازی رو تموم کرد بگه بایانش چطور بود.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
دوستان من دارم بلک باکس رو دانلود میکنم : 1- نسخه بلک باکس افت کیفیتی که نداره ؟ 2- من زیاد RPG باز نیستم و مثلا Witcher 3 رو به سختی میرم جلو :d ، آیا این بازی هم مثل همینه یا میتونم لذت بیشتری ازش ببرم؟
دانلود کردم اسکرین شات از بازی سعی میکنم قرار بدم رو 4K ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر