Lollipop Chainsaw | Xbox 360

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
شاهکار قبلی سودا 51 بازی Shadows of the Damned بود.... امیدوارم این یکی هم مثل بقیه شاهکارای این استاد بازی سازی بشه.
ولی خداییش زیاد هم به این عنوان امید ندارم ... فکر نکنم امتیازاتش بیشتر از 3-4 بشه!:-s

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
تریلر رو دیدم - و نظراتی رو هم که تو "یو ت وب" داده بودن رو هم یه نگاه انداختم - یکیشون حرف جالبی زده بود - زامبی مثل همیشه !

داستان و شخصیت اول اون برام خیلی مهمه که تو این بازی من نمیتونم رو این 2تا عنصر اصلا حساب کنم حداقل تا الان - دشمنان هم که به قول اون بنده خدا مثل همیشه زامبی .

البته تریلرش بد نبود خدایی - ولی به نظرم سودا خیلی باید نوآوری تو بازی داشته باشه تا چیزه خوبی از آب دربیاد (نظره شخصیمه) - تو تریلر هم یه چیزای جالب و جدیدی به چشم میخورد.

با اینکه اصلا با کلیت داستان و شخصیت اول بازی (زامبی کشی - یه دختر دبیرستانی تو این جو ) اصلا حال نکردم و به نظرم مسخرست ولی باز هم امیدوارم اطلاعات و تریلرهای جدیدی که

از این بازی منتشر میشه انقدر خوب باشه و عنصرهای دیگه بازی انقدر قوی باشه که بتونم منتظر این بازی باشم .

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,058
نام
آریا
جالبه ما تاپیک میدیم ز د ت ی پاک میکنند مدیران .......
تاپیک بازی the cathrine !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

ولی اینو پاک نکردند
تاپیک Catherine حدود 1.5 سال پیش زده شده بوده. تاپیک شما تکراری بوده و پاک شده.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
کسی بازی رو نگرفته؟ نقدی ،نمره ای چیزی ازش بیرون نیومده؟...
من که خوب و بد تازه الان زدمش بره دانلود تا ببینم چی میشه!

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
امروز اومدم بازیو بگیرم پشیمون شدم.خسته شدم از زامبی و جذب مشتری به بهانه ی س$ک$س.اونم آخه اگه مثل راک استار جرءت داشتن همه چی رو خیلی عادی نشون بدن و بدون ترس آدم تو ذوقش نمیخورد،این آسیاییای بدبخت عقده و کمبود داره خفشون میکنه :|

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
به نظر من تنها چیزی که دنیا تکراری نمیشه ، زامبی کشتن !! یعنی هر سری مزش بیشتر میشه ، که کمتر نمیشه لامصب !!

بازی DEAD ISLAND که همه ازش بد گفتن رو من نزدیک 40 ساعت بازی کردم و بی نهایت لذت بردم ..

امیدوارم اینم قشنگ باشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر