Lollipop Chainsaw | PS3

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,482
نام
Nimo
بازيش حرف نداره! جالبه بدونيد خواهر كوچيكه جوليت كه 16 سالشه آرزوش اينه كه جاستين بيبر رو ببينه و گردنش رو بزنه! :)) :D
داستان هم كه ديوانه وار...شخصيت اصلی بازيش خيلی خفن می زنه.
كلا به درست بودن كار سودا شك نكنيد! متاش مطمئنا بالا 70 ـه هر چی باشه، البته من كه فكر كنم بالاتر بگيره چون گيم پلیش از No More Heroes هم يكم بهتر می زنه.
نمیخواستم بازی رو اصلا بگیرم
ولی
من بخاطر همین دلیل که گفتی حتما میرم بازی رو میگیرم :d

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
بازيش حرف نداره! جالبه بدونيد خواهر كوچيكه جوليت كه 16 سالشه آرزوش اينه كه جاستين بيبر رو ببينه و گردنش رو بزنه! :)) :biggrin1:

یعنی واقعیت داره :| :-o :d مطمنی .. چه شود با کله بخرمش .. !! واقعیت داره ؟ منبعع ؟

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
آقا اين ويديو رو ببينيد همه چيز دستتون مياد:D فقط تو اواسطش اونجایی كه مشخصات خواهر كوچيكه جوليت رو می نويسه استپ بزنيد بخونيد:D
يه ويديو ديگه هم هست توش مشخصات دوست پسر جوليت و داستان كنده شدن سرش تعريف می شه
و تو تفريحات پسره زده ماسترباســيون=)) :D
نكته: لينك ويديو دوم بر خلاف اولی فيــلتره. غير فيــلترشم متاسفانه نداشتم.
فقط اينو بگم كه با بازی خفنی طرفيم! ***+خون+راك اند رول اين وسط چيزای خاصی كه تو بازی های سودا هست، خصوصا كنايه های اجتماعيش رو هم اضافه كنيد!
ضمنا اگه با بازی های سودا آشنایی نداريد بيخيال اريج خريدنش شيد چون ممكنه خوشتون نياد! (من پايرت خور يادم رفته بود تاپيك نسخه PS3 ـشه اينجا:D)

آخرین ویرایش:

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
***+خون+راك اند رول اين وسط چيزای خاصی كه تو بازی های سودا هست، خصوصا كنايه های اجتماعيش رو هم اضافه كنيد!

>:dجملات بسیار زیبایی نوشتی رفیق!
راستی این یارو که اول تریلر ها همیشه کلش کنده میشه چقدر شبیه Garcia Hotspur هستش!

آخرین ویرایش:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اون تیکش که طرف کله دوست پسرش رو به خودش آویزون کرده بود خدا بود . امیدوارم رو گرافیکش بیشتر کار بشه که فوق العاده میشه

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
من بازی رو گرفتم. خیلی ردیفه. بازی حالت بازی های Arcade رو داره. یه جورایی من رو یاد بازی های Dreamcast انداخت. :)
گیم پلی اش هم مثل بازی های Hack n Slash از قبیل Devil May Cry و Bayonetta هستش.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من بازی رو گرفتم. خیلی ردیفه. بازی حالت بازی های Arcade رو داره. یه جورایی من رو یاد بازی های Dreamcast انداخت. :)
گیم پلی اش هم مثل بازی های Hack n Slash از قبیل Devil May Cry و Bayonetta هستش.
فان هم هست دیگه ایشالا ؟ دی
مشکل خاصی نداره ؟
آره. خیلی فان هستش. combo و power-up های جالبی داره و شخصیت های بازی واقعا فوق العاده هستن. جولیت هم لباسهای مختلفی داره که میشه unlock کرد و کلا گیم پلی بازی یه حالت arcade مانند داره که آدم دوست داره بعضی از level ها رو بیش از یکبار بازی کنه.
به به تا بعد امتحانا چه جوری صبر کنیم !!! دی

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
ممد موزیک بازی رو یامائوکا کار کرده ؟
راستی میگن زمان بازی خیلی کوتاهه یعنی چطوریه ؟ ارزش تکرار مراحل برای باز کردن آیتم ها و چیزای مختلف بالا هست یا نه ؟
پ.ن : داستان که نداره نه ؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر