Logitech Driving Force GT

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
من و مدیر سایت بازی سنتر به این سایت زنگ زدیم این سایت این فرمون رو در حقیقت نداره مخصوصا با این قیمت مسخره 95000 تومنی

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
ممنونم

من هم میگم خدایا مگه میشه این سایت زیر قیمت جهانی بده؟؟؟؟

تو امازون زده 99 دلار بد اینجا 98000 تومن باشه
مرسی
شما چقدر خریدین؟؟؟؟؟

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
من 190 با 2 سال گارانتی شرکت اواجنگ خریدم از طبقه دوم مجتمه کامپیوتر پایتخت اگر میخواین شنبه برین اگر بود بخرین نداشت هم شمارتون رو بهش بدین و بهش بگین وقتی رسید براتون نگه داره . اینو میگم چون این فرمون محدود وارد میشه و رو هوا میزننش چون هم کیفیت عالی داره و به نسبت کیفیتش قیمت عالی

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
دوستان ارزون‌ترین فرمون بازی واسه ps3 که گاز و ترمزم داشته باشه و به درد بخورم باشه و حس رانندگی رو واقعاً به آدم بده و فرمونش هم اندازه فرمون ماشین واقعی بگرده نه کمتر چه مدلیه با چه قیمتی؟ اینجا گیر میاد ؟ اگه گیر میاد کجا دنبالش بگردم؟
ممنون از کمکتون

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
دوستان ارزون‌ترین فرمون بازی واسه ps3 که گاز و ترمزم داشته باشه و به درد بخورم باشه و حس رانندگی رو واقعاً به آدم بده و فرمونش هم اندازه فرمون ماشین واقعی بگرده نه کمتر چه مدلیه با چه قیمتی؟ اینجا گیر میاد ؟ اگه گیر میاد کجا دنبالش بگردم؟
ممنون از کمکتون
همین فرمونی که عنوان تاپیک هست! ارزونتر از این driving force pro هست که دیگه تولید نمیشه و گیر نمییاد

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
این G27 رو از کجا قیمت داری ؟!
G27 رو خودم از نمایندگی آواژنگ توی همکف پاساژ ایران خریدم دو هفته پیش. پایین ترین قیمت رو میده ...
تو پایتخت 410 دارن میدن
صندلی رو هم گفت میده بسازن 350 تومن اصلشم هست 650 تومن
من خودم یک میز واسش گرفتم 65 تومن و یک صندلی عین اصلش 220 تومن....کلا خرجش بالاس
ولی یا نخرید یا G27 بخرید بجز این پشیمون میشید بعد یک مدت..ارزش هزینم داره...با کپی شدن GT5 احتمالا فرمون گرون و کمیاب بشه مخصوصا G27
قیمت جدید فرمون دارید بزارید

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
G27 رو خودم از نمایندگی آواژنگ توی همکف پاساژ ایران خریدم دو هفته پیش. پایین ترین قیمت رو میده ...
تو پایتخت 410 دارن میدن
صندلی رو هم گفت میده بسازن 350 تومن اصلشم هست 650 تومن
من خودم یک میز واسش گرفتم 65 تومن و یک صندلی عین اصلش 220 تومن....کلا خرجش بالاس
ولی یا نخرید یا G27 بخرید بجز این پشیمون میشید بعد یک مدت..ارزش هزینم داره...با کپی شدن GT5 احتمالا فرمون گرون و کمیاب بشه مخصوصا G27
قیمت جدید فرمون دارید بزارید
من رفتم پایتخت میگفت 400 با گارانتی آواژنگ !
این پاساژ ایران کجاس ؟!

ehsan-rast

کاربر سایت
Mar 3, 2011
1
سلام من تازه عضو شدم
فرمون فقط جی 27 میدونید که گرونترین و بهترین فرمونه
دگرس 900 درجه و 6 جاخور دنده داره که تو بازی هایی مثل تست درایو 2 کلی لذت بخشه
یا فرمون نخرین یا جی 27

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر