LOCOROCO 2

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بازي خلاق و جالب locoroco 2 يك هفته ايي ميشه كه ريليز شده . چون اين بازي از بازي هاي بسيار خوبه psp هست بد نيست كه يك تاپيك جداگانه داشته باشه تا كسي اگه نظري در مورده بازي داشت مطرح كنه .
دوستاني هم كه در بازي گير كردن ايراداتشونو بگن تا اونايي كه تموم كردن كمكشون كنن .

first-look-locoroco-2-20080711041944122.jpg

locoroco2-ps3.gif

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من شماره دوم رو دارم بازی می کنم.
واقعا قشنگه بازیش.هر کسی PSP داره حتما باید این 2 شماره رو بازی کنه...فکر می کنم در بین بازی هایی که برای PSP عرضه میشه این بازی روند متنوعی رو ایجاد کنه...

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
بازی بسیار زیبا هست همانند نسخه اول.

اما در مورد بازی چندین نواوری به روند بازی اضافه شده و چند شخصیت جدید و مراحل هم کمی پیچیده تر شده در ضمن مثل گذشته نمیتونید همه جای مراحل را در همان بار اول بازی کنید مثلا در یکی از مراحل در زیر اب باید برید اما توانایی رفتن به زیر اب را کسب نکردید و بعد در مراحل بالاتر که اموزش دیدید و دوباره مراحل قبل را برای یافتن همه چیز شروع میکنید و نمونه هایی از این دست بعلاوه تکیه بیشتر بر روی موسیقی و سرود های زیبای مختص این بازی در روند رو به جلو .

بازی با حجم 1.68 گیگ ISO موجود هست البته اگر CSO گرفتید و دیدید بازی کند هست حتما تبدیل کنید به ISO برای یکی از دوستانم این اتفاق افتاده بود.

در کل بازی به همه توصیه میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر