Lobb: استدیو Black Tusk یک عنوان خلاقانه از Gears Of War به وجود خواهد آورد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Ken-Lobb1.jpg

طبق گفته های آقای Ken Lobb از شرکت مایکروسافت سری جدید بازی Gears of War که در انحصار Xbox One است خلاقانه خواهد بود. ایشان صحبت های مختلفی در رابطه با سازندگان Killer Instinct و موارد دیگر با Edge داشته اند. آقای Lobb حتی ترسی از ریسک های بزرگ هم ندارند طوری که در زمان حضورشان در نینتندو بحث هایی شکل گرفته بود که از Metroid Prime یک شوتر اول شخص ساخته شود. آقای Ken Lobb در تمامی استدیوهای داخلی مایکروسافت دخالت دارند و در رابطه با Black Tusk و بازی جدید آنها گفته است:
من احترام بسیار برای Chuck Osieja و تمامی اعضای استدیو قائل هستم. فکر می کنم حقیقت این است که ما یک Gears Of War خلاقانه داریم. این چیزی است که من باور دارم آنها خلق خواهند کرد. آنها یک استدیو داخلی هستند اما واقعا داشتن یک ip قدرتمند حس خوبی است. طراحی های اولیه ای که با آن سر و کله می زدند خارق العاده بود. شما ایده و تفکر های آنها را که از Unreal Engine 4 به وجود آمده دریافت خواهید کرد زیرا این همان کاری است که از زمان تاسیس مشغول آن هستند. تاکید می کنم که این یک توافق بود. اینطور نبود که بگوییم شما بایستی به اجبار این بازی را بسازید. این راه و روش Phil Spencer نیست. این روش کار ما نیست.
آقای Lobb در ادامه از علاقه به سری Killer Instinct و نقش خود در ساخت آن صحبت کرده اند و هم اکنون تیم Iron Galaxy که در گذشته باعث شد Street Fighter III: Third Strike مجددا عرضه شود مسئول Killer Instinct خواهد بود. همچنین در آخر گفته اند که مایکروسافت در رابطه با این سری بازی نقشه هایی دارد که احساس می کند "بازیکن ها را خشنود خواهد کرد".
VG247

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
خلاقیت بیشترین چیزیه که گیرز بهش احتیاج داره . امیدوارم واقعا یه GeoW خلاقانه بسازن و فرانچایز رو از این بن بست بیرون بیارن !

____

بعد از 4 سال اولین گیمشون گیرزه اونم با UE4 !!. توی این مدت چیکار میکردن اینا؟
biggrin1.gif
.

4 سال نه ! دو سال اون موقع که مایکروسافت ونکوور بودن حساب نیست ! :>
احتمالا داشتن با طراحی های اولیه ای سر و کله می زدن که خارق العاده بود و الان هم معلوم نیست چه بلایی سر پروژشون اومده چون بدون اجبار مایکروسافت دارن گیرز می سازن ، چون این روش مایکروسافت نیست ! :|

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یکی از کارمندای اپیک گفته بود گیرز 4 فوق العاده عظیم هست ! یعنی اینکه بازی را دیده ! اگه ندیده باشه چطور این حرف را گفته ؟! 2 حالت داره یا بازی به دست اپیک در حاله ساخت بوده و نصفه نیمه تحویل Black Tusk دادند ! یا بازی به دست خود Black Tusk در حاله ساخت بوده و صداش را در نیاوردن .
Well, according to Epic Games’ senior designer Jim Brown, the new Gears title will have to be “really big” and would have to be a “special” game
به غیر 2 حالت امکان نداره چنین چیزی را از رو هوا گفته باشند !

من خودم حالت اولی را محتمل تر میدنم ولی اینجوری که در این مورد یه حدسایی میزدم قبلا یادتون بیاد 1 سال پیش خبر اومد که Black Tusk در حاله ساخت یه بازی شبیه در سبک گیرز و هیلو هست من همون زمان حدس زدم یا شاید مایکرو بیخیال IP گیرز شده و خودش میخواد یه بازی شبیه براش بسازه یا اینکه اپیک بازی را فرستاده مرخصی و مایکرو مجبور شده یه بازی شبیه بهش بسازه که طرفدارهای XBOX بجای گیرز با این مشغول بشن .حالا این بازی که قبلا به دست Black Tusk ساخته شده به قدری شبیه به گیرز بوده بعد از اینکه IP گیرز را هم خردین همون بازی که قبلا ساختن اسمش را الان گذاشتن گیرز و فقط کارکترهای گیرز را جایگیزین اون بازی که ساختن کردند :D حالا وقت هم زیاده تغییرات هم توش دادن که همون تفاوت ها هم که بود را حذف کردند . وگرنه امکان نداره که Black Tusk این چنده مدته بیکار بوده باشه ! کاملا مطمئن هستم همون بازی که خودشون میخواستن شبیه به گیرز بوده و بعد گفتن بجای اینکه این همه خودمون را دور بزنیم بریم بجاش IP گیبرز را بخریم و راحت ! الان هم دارن همون ایده هایی که قبلا ساختن و روی بازی خودشون پیاده کردن همشون را جایگزین گیرز میکنند اصلا شکی در این مسئله ندارم !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,022
نام
نـــــــویـــــــــد
امیدوارم این خلاقیت ها کاملا به نفع این IP و با توجه به خواسته ی فن ها باشه تا مثل جاجمنت به اون روز نیفته که سرورهای بازی بعد مدت کوتاه کاملا خالی بشه

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,765
نام
علی
سری گیرز آو وار جزو بهترین تجربه های نسل هفتمی من و بهترین سه گانه ای بود که رو ایکس باکس رفتم! البته منظورم فقط و فقط سه گانه ی اصلی بود چون جاجمنت برام یک بازی کاملا معمولی و متوسط بود!
خب تا تریلری از گیم پلی نیاد نمیشه نظری راجب این بازی داد و گفت که که چی میشه ولی خب یه چورایی کمی سخته اون موفقیتهای سه گانه رو تکرار کنن!
خوشبختانه حالا حالا ها خبری از هیلو و گیرز نیست تا بهونه ی خرید ایکس وان جور بشه!

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,812
نام
محمد رضا
همیشه از فانتزیام این بود که گیرز رو با PlayStation بازی کنم اما مثل اینکه باید یه وان جور کنم گرچه فقط شماره یکش رو با PC بازی کردم. به عنوان یه فن سونی و PS خیلی از این بازی گیرز و Alan Wake خوشم میاد.کاش اینو مایکرو نمیخرید:|به هر حال مبارکه اکس باکس فن ها:x

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
Geow با Unreal Engine 4 واقعا میتونه دلچسب باشه و خلاقیتها هم نباید طوری باشه که بازی از روند اصلیش خارج بشه
البته بلک تاسک هم گروه خوبی رو جمع و جور کرده برای ساخت این بازی
به هر حال تا یه دموی چنددقیقه ای ازش نیاد هیچ چیز معلوم نیست

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,097
نام
محمد امین
اسم خلاقانه میاد یک هوی احساس می کنم قراره گند بره به یک ip
در کل امیدوارم هر چی فن های اصلی گرز دوست دارن بسازن و برای جذب چهارتا گیمر نوب گیم پلی بازی رو خراب نکنن

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
از گیرز نسل جدید اون هم با موتور گرافیکی Unreal 4 به شدت پشتیبانی می شه،یادش بخیر نمایش 2005 نسخه اول رسمن عقلو از سر هر گیمری می پروند تو جنگل تاریک با بارش شدید بارون که بر روی زمین و تنه درختها دیده می شد قطرات آب،اون رعدو برقهای بسیار زیبا به محیط تاریک جنگلی یه حس خیلی خوفناکی داده بود...
کاش باز هم تو گیرز جدید شاهد چنین چیزهای فکر براندازی باشیم

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
یکی از المان هایی که باعث جذابیتش میشد اینکه احساس میکنی کرکتری که داری کنترلش میکنی خیلی "هن" و سنگینه . حس اینکه تمام کرکترها از گوشت واقعی درست شدند
سنگین و فلزی بودن لباس ها خیلی احساس میشه ......
مورد دیگه .....من ترجیح میدم گلوله هایی که از اسلحه ام شلیک میشه را توی حرکت ببینم(شاید واقعی نباشه ولی باعث میشه حس کنم دارم با اسلحه واقعی شلیک می کنم مثل F.E.A.R)
اتمسفر و محیط بازی به قول یکی از دوستان یه اثر هنریه تمام و کماله .
در پایان هم به نظر من اگر این بازی برای PS3 بود شاید به اندازه ابهتش(Gears of War) و شایدم بیشتر عزیز میشد ( به علت پشتیبانیه سایت های زیادتر از سونی)

KnightX

کاربر سایت
Oct 24, 2008
365
یکی از المان هایی که باعث جذابیتش میشد اینکه احساس میکنی کرکتری که داری کنترلش میکنی خیلی "هن" و سنگینه . حس اینکه تمام کرکترها از گوشت واقعی درست شدند
سنگین و فلزی بودن لباس ها خیلی احساس میشه ......
مورد دیگه .....من ترجیح میدم گلوله هایی که از اسلحه ام شلیک میشه را توی حرکت ببینم(شاید واقعی نباشه ولی باعث میشه حس کنم دارم با اسلحه واقعی شلیک می کنم مثل F.E.A.R)
اتمسفر و محیط بازی به قول یکی از دوستان یه اثر هنریه تمام و کماله .
در پایان هم به نظر من اگر این بازی برای PS3 بود شاید به اندازه ابهتش(Gears of War) و شایدم بیشتر عزیز میشد ( به علت پشتیبانیه سایت های زیادتر از سونی)

به حرفای تو نت توجه نکن اصل کار فروش بازیه که نشون میده بازی چقد محبوبه یعنی کسی که رای و نظرش اینقدر قوی بوده که رفته از جیب پول داده براش نه اینکه فن الکی باشه و دنبال گول زدن بقیه.

آخرین ویرایش:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
وقع که مایکروسافت ونکوور بودن حساب نیست ! :>
اون موقع که ماکروسافت ونکوور بودن باقالی میفروختن سره چهارراه؟ این دیگه چه جور بهانه ی بود !! :D.
دوتا از مهترین استودیوهای MS با UE4 گیم میسازن پس "انجین خانگی" تعطیله (بجز T10 ... موتور 343i هم بیسش همون چیزیه که بانجی باهاش Halo میساخت). توی این مدت گیمی هم نساختن که اگر گیمی درکار بود یه تیزر ازش نشون میدادن مثل Ryse که 3 سال پیش آنونس شد :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر