LittleBigPlanet

The_GWR

کاربر سایت
Feb 12, 2010
153
نام
بپرس بگم
چه فرقی بین نسخه قدیمی و جدیدیش هست؟
قیمت هر دو نسخه رو هم بگین
اگر منظورتون نسخه ی GOTY هست باید بگم یک سری مرحله اضافی و پک متال گیر و تارخ و هیولا رو داره که شامل مرحله و لباس برای sackboy میشه قیمت نسخه ی قدیمی فکر میکنم نو دور و ور 20 هزار تومن باشه درست اطلاع ندارم :D

The_GWR

کاربر سایت
Feb 12, 2010
153
نام
بپرس بگم
دوستان من دارم یک لول مسازم به نام escape from K a h r i z a k که داستانش فرار از زندان است اگر خواستید همککاری کنید اعلام کنید لطفا با تشکر

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من دارم یک لول مسازم به نام escape from K a h r i z a k که داستانش فرار از زندان است اگر خواستید همککاری کنید اعلام کنید لطفا با تشکر
منم باتم ولی فعلا اینترنت ندارم منم تا زمانی که پلاتینومش را نگرم ول کنه ماجرا نیستم خواستی منم را ادد کن من هم مال شما را ادد میکنم :biggrin1:

The_GWR

کاربر سایت
Feb 12, 2010
153
نام
بپرس بگم
منم باتم ولی فعلا اینترنت ندارم منم تا زمانی که پلاتینومش را نگرم ول کنه ماجرا نیستم خواستی منم را ادد کن من هم مال شما را ادد میکنم :biggrin1:
به چشم هر موقع وقت داشتی بیای کمک بهم بگو :D فط به لولم نخندی :D :biggrin1:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
به چشم هر موقع وقت داشتی بیای کمک بهم بگو :D فط به لولم نخندی :D :biggrin1:
منم ساختم پبیشن بازی کن و نظر هم یادت نره چون واقعا زحمت کشیدم براش خیلی سخت بود ساختنش و دیگه از اون لونها نمیسازم البته یکی از بچه ها پلات را گرفته و توصیح هم داده صحفه قبلی منم تا نگرمش ولش نمی کنم :biggrin1:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستانی که قصد گرفتن تروفی های آنلاین رو دارن شدیدا توصیه میشه که بر اساس این پست عمل کنند
حتما حتما من خودم شخصا ازش استفاده میکنم
یک راهنمایی کن من توی این تروفی گیر کردم به اسم Opinionated میشه بگی باید دقیقا چه کار کنم تا بگیرمش:confused::-"

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
حتما حتما من خودم شخصا ازش استفاده میکنم
یک راهنمایی کن من توی این تروفی گیر کردم به اسم Opinionated میشه بگی باید دقیقا چه کار کنم تا بگیرمش:confused::-"
اگه درست یادم باشه باید یه community level رو تگ بزنید.

The_GWR

کاربر سایت
Feb 12, 2010
153
نام
بپرس بگم
میشه دقیقا توصیح بدی باید چه کار کنم متوجه نشدم :-"
بعد از بازی هر مرحله میتونی اونو rate کنی بعدش هم یک سری کلمات میاد و با استفاده از اونها یعنی انتخاب یکی از اونها مرحله رو توصیف میکنی که به اون کلمات میگن tag :smile:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
سلام یه لول درست کردم اسمش grifin rider هست...
خداییش برید بازی کنبد ابروم رفت هیشکی بازی نگرد این همه وقت گذاشتم پاش! :cheesygri
آخه این مرحله به نظر میاد فقط واسه ایرانیا جذابیت داشته باشه...
تخت جمشیدو درست کردم :-" بعد از رو شهر سوخته با یه گریفین یا هیپوگریف ( نمی دونم اسم دقیقش چیه! ) پرواز می کنید بعد باید معمای ابولهول دروازه ملل رو حل کنید ( قیافش ته خندس! :laughing: ) اخر از همه هم بازی دو تا پایان داره می تونید بازی رو با اهورا مزدا یا اهریمن تموم کنید.... :cool:
فقط 5 ستاره و قلب یادتون نره خییییییییییییییلی ممنون :love:

The_GWR

کاربر سایت
Feb 12, 2010
153
نام
بپرس بگم
سلام یه لول درست کردم اسمش grifin rider هست...
خداییش برید بازی کنبد ابروم رفت هیشکی بازی نگرد این همه وقت گذاشتم پاش! :cheesygri
آخه این مرحله به نظر میاد فقط واسه ایرانیا جذابیت داشته باشه...
تخت جمشیدو درست کردم :-" بعد از رو شهر سوخته با یه گریفین یا هیپوگریف ( نمی دونم اسم دقیقش چیه! ) پرواز می کنید بعد باید معمای ابولهول دروازه ملل رو حل کنید ( قیافش ته خندس! :laughing: ) اخر از همه هم بازی دو تا پایان داره می تونید بازی رو با اهورا مزدا یا اهریمن تموم کنید.... :cool:
فقط 5 ستاره و قلب یادتون نره خییییییییییییییلی ممنون :love:
به نظر جالب میاد من هم دارم مرحله ی فرار از ک ه ر ی زک رو میسازم که در اون اول تو اتاق بازجوی هستید و بعد شکنجه باید دیوار سلول رو سوراخ کنید و فرار کنید:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر