LittleBigPlanet

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,316
نام
امیر حسین
برای گرفتن پلات نیازی به تروفی های DLC نیست!
وای چه صبری داشتی خداییش همه ی مراحل رو بدون مردن تموم کردن خیلی خیلی سخته! من 2 قسمت آخر رو نتونستم بگیرم! (روسیه و هند بود فکر کنم! ) یا نه شاید هند رو هم کامل کردم ولی روسیه سخت بود! :d

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
بچه ها من همه مراحل رو 100% کردم و همه No Live Lost های مراحل رو گرفتم(یعنی یه مرحله رو بدون سوختن حتی یه آدم تموم کنی)
دنبال باقی تروفی ها هستمکه اکثرا به قسمت آنلاین مربوط میشن.بهتره جمع بشیم و مراحلی رو که میسازیم ،بازی کنیم و...
راستی کسی هست که LBP قدیمی رو با LBP GOTY عوض کرده باشه؟ چه بلایی سر سیو و تروفی های بازی میاد؟
الان واسه تروفی پلاتینیوم نوشته که باید همه تروفی ها رو Unlock کنم.خوب یه سری تروفی های خاص مثل متال گیر هست که LBP قدیمی نداره و که یا باید از Store خریداری بشه یا نسخه GOTY خریداری بشه.
حالا تکلیف چیه؟کسایی که قبلا پلاتنیوم گرفتن چی؟ اونا هم تروفی های متال گیر رو باز کرده بودند؟

اوه اوه بابا خیلی کارت درسته.اون روسیه(همون که میچرخه) واقعا وحشتناکه سخته.ایول خوشمان آمد:D خودمم قصد دارم دوباره بازیو بخرم بشینم همین روسیه رو بدون سوختن برم.:biggrin1:
واسه تروفیای آنلاین هم یک راه داری.برو تو فرومهای خود بازی اونجا تبلیغ کن واسه مراحلت.مثل این:
http://www.littlebignetwork.com/

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
کسی اینجا level نساخته دوستان بازی کنند heart کنند؟
من PSN ID شما رو Add کردم.من چند تا لول ساختم.Level های دوستانی هم که تو ADD LIST باشن رو هم Herat میکنم.

برای گرفتن پلات نیازی به تروفی های DLC نیست!
وای چه صبری داشتی خداییش همه ی مراحل رو بدون مردن تموم کردن خیلی خیلی سخته! من 2 قسمت آخر رو نتونستم بگیرم! (روسیه و هند بود فکر کنم! ) یا نه شاید هند رو هم کامل کردم ولی روسیه سخت بود! :d
اوه اوه بابا خیلی کارت درسته.اون روسیه(همون که میچرخه) واقعا وحشتناکه سخته.ایول خوشمان آمد:D خودمم قصد دارم دوباره بازیو بخرم بشینم همین روسیه رو بدون سوختن برم.:biggrin1:
واسه تروفیای آنلاین هم یک راه داری.برو تو فرومهای خود بازی اونجا تبلیغ کن واسه مراحلت.مثل این:
http://www.littlebignetwork.com/
:blushing:چرخ رو که رد کردم یه عرق سرد رو پیشونیم نشست.همون مسیر برقی بعد از چرخ....نمیدونی چه استرسی داشت.اگر میسوختم بخدا دسته رو از پنجره پرت میکردم بیرون.
ولی جدا تلاش کنید موفق میشید.همچین هم زیاد سخت نیست.فقط یه کم میره رو اعصاب.خونسرد بازی کنید.اتفاقا دو نفر دیگه از بچه ها هم این تروفی نکبت رو گرفتن.
یه تجربه: فحش ندید.فقط رو اعصاب خودتون میرید.:biggrin1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,316
نام
امیر حسین
من می خواستم بازی رو پلات کنم تو این 3 تا طلاها موندم! :d
اونی که گفته آنلاین بازی کن فکر کردم منظورش این بود 100 تا مرحله رو به صورت آنلاین(خودم تنهایی ولی مراحل ملت )رو بازی کنم که بعدا فهمیدم نخیر! :d باید 100 مرحله رو با کمک چند نفر دیگه تموم کنم!
راستی منم چندتا مرحله ساختم برای تروفی ها و خودم با 4 یوزر دیگم :-" رفتم HEARTـشون کردم :d
شما هم برید شاید خوشتون بیاد! گرچه به صورت مسابقه ای هست! :d توی دومی به جایی که فلش ها اشاره کردند دقت کنید! :d

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
من می خواستم بازی رو پلات کنم تو این 3 تا طلاها موندم! :d
اونی که گفته آنلاین بازی کن فکر کردم منظورش این بود 100 تا مرحله رو به صورت آنلاین(خودم تنهایی ولی مراحل ملت )رو بازی کنم که بعدا فهمیدم نخیر! :d باید 100 مرحله رو با کمک چند نفر دیگه تموم کنم!
راستی منم چندتا مرحله ساختم برای تروفی ها و خودم با 4 یوزر دیگم :-" رفتم HEARTـشون کردم :d
شما هم برید شاید خوشتون بیاد! گرچه به صورت مسابقه ای هست! :d توی دومی به جایی که فلش ها اشاره کردند دقت کنید! :d
من که طلای دوم رو هم گرفتم.نه نیازی نبود با چند نفر بازی کنی.واسه همینه که ملت مرحله های کوتاه میازن به اسم share trophy.در اصل باید مراحل Complete باشن:cheesygriاز طلا ها فقط یکی مونده که اونم چیزی نمونده.ظرف امروز و فردا تموم میشه.من مراحل دوستانی که توی Add list ام باشن رو هم بازی میکنم و Heart میکنم.راستی یه نکته مهم: 20 تا مرحله به سبک کوتاه بسازید!خودتون متوجه میشید:cheesygri

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
من که طلای دوم رو هم گرفتم.نه نیازی نبود با چند نفر بازی کنی.واسه همینه که ملت مرحله های کوتاه میازن به اسم share trophy.در اصل باید مراحل Complete باشن:cheesygriاز طلا ها فقط یکی مونده که اونم چیزی نمونده.ظرف امروز و فردا تموم میشه.من مراحل دوستانی که توی Add list ام باشن رو هم بازی میکنم و Heart میکنم.راستی یه نکته مهم: 20 تا مرحله به سبک کوتاه بسازید!خودتون متوجه میشید:cheesygri

heart کردیم :biggrin1:

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
خوب بالاخره پلاتینیوم رو گرفتم:love:
گرفتن تروفی های آنلاین در مدت زمان کوتاه(حدود 2 تا 5 ساعت+کمی صبر و حوصله):

اگر صبر و حوصله داشته باشید براحتی این تروفی ها رو میگیرید.توی 3 ساعت موفق به گرفتن این تروفی ها شدم.سعی کنید یه Level کوتاه پابلیش کنید.فقط برای گرفتن تروفی.میدونم کار درستی نیست.ولی بهترین حالت ساخت این لول اینه که طرف تا بازی رو شروع میکنه از 2 متر ارتفاع راه بیوفته روی اون سکوی پایان بازی:cheesygri.اینجوری کسایی که وارد Level شما میشن هم Level رو Play میکنند و هم Complete.در اصل با یه تیر دو نشون میزنید.

اما طریقه جذب Player برای تروفی هایی که به Heart کردن Level و سازنده Level مربوط میشن.همچنین تروفی هایی که به Play و Complete کردن مربوط میشن.
باید سراغ کسایی برید که آنلاین هستند.اما چطوری میشه همچین کسایی رو پیدا کرد؟

توی قسمت Search گزینه Newest Levels رو جستجو کنید.
Level هایی رو که میبینید سریع بازی کنید.Level و سازنده Level رو Heart کرده.برید توی قسمت کامنت و یه کامنت واسش بزارید مثل این :

I played and hearted your level.plz play and heart my level.thanx

همچنین توی اون قسمت کامنت میتونید کسایی رو ببینید که تازه کامنت گذاشتند.مثلا 10 12 دقیقه قبل.برید سراغ لول های اونا و بعد از Heart و Play کردن Level اونها واشون کامنت بزارید.

نکاتی که باید رعایت کنید:

1- توی Newest Levels ممکنه Level هایی رو ببینید که مثلا 1200 بار یا بیشتر بازی شدند و Heart های زیادی دارند.ولی اگر به قسمت کامنتشون برید متوجه میشید که که سازنده توی یه کامنت نوشته این Level دوباره پابلیش شده.این پیغام که به صورت خودکار ارسال میشه واسه زمانی هست که که Level رو که پابلیش کردند رو دوباره ادیت کردند.چون دوباره Level پابلیش شده میاد توی قسمت Newest Levels.سراغ همچین کسایی نرید.چون معمولا اینا نیازی به تروفی ندارند و بیشتر دوست دارند Level شون بازی بشه و بره توی Top Rate.البته اگر کامنت بزارید احتمالش هست که بیان سراغ Level شما.ولی احیانا بعد از اینکه Level شما رو ببینید امکان داره چند تا فحش بخورید:biggrin1:.کبوتر با کبوتر،باز با باز
2- خوب بهتون تبریک میگم،شما الان شدید Trophy Hunter.زیاد محبوب نیستید.چون Level شاخت شما مثل یه اسپم میمونه.ولی خوب بعد گرفتن تروفی میتونید میتونید Level رو ادیت کنید و برید سراغ Top Rate و فستیوال ساکادمی !!! و .... خلاصه معروف بشید.کسی هم یادش نمیاد Level شما چی بود.فقط یادتون باشه کامنت های فحش رو پاک کنید:biggrin1:شوخی کردم.کسایی که سراغ لول های شما میان همه مثل خودتون هستند.

3-جو نگیردتون.اول کار یه Level طولانی بسازید.چون خیلی ها ممکنه حوصلشون سر بره و Level رو Complete نکنند.

4- تحت تاثیر فضا قرار نگیرید و اول کاری 20 تا لول پابلیش کنید:biggrin1:.درسته Heart ها جمع میشن.اما فرقی نداره.چون ممکنه 100 نفر Level های ساخت شما رو بازی کرده باشند ولی هیچ Level رو نداشته باشید که 50 نفر بازی کرده باشند.توی این حالت تروفی هم بی تروفی.سیستم Heart گرفتن شما هم اینجور نیست که به انتظار این بشینید که یه نفر اسم یکی از Level هاتون رو Search کنه و بیاد سراغ Level شما.پس فقط یه Level پابلیش کنید.

5- واسه اون تروفی که گفته 150 تا Level ساخت دیگران رو بازی کنید،برید توی قسمت Serach و عبارت Share Trophy رو سرچ کنید.حالا با یه سری Level کوتاه و آشغال مثل Level که خودمون ساختیم روبرو هستیم.Complete کردن این Level ها 2 ثانیه هم طول نمیکشه.

6-خوب یه تروفی داریم که باید با 3 یا 4 نفر از کسایی که تو Add List هستند بازی کنیم.خوب ممکنه 3نفر توی Add list نداشته باشید که هم آنلاین بازی کنند و هم LBP.تازه توی ایران هم که همیشه با این اینترنت مزخرف مشکل Join کردن داریم.برید توی قسمت سرچ و روی یکی از گزینه های Top Rate و یا لول های شلوغ بزنید.یه Level رو آنلاین بازی کنید.اگر 3 نفر بودند هر 3نفر رو Add کنید و مرتب بهشون بگید که Add Request تو رو سریع Accept کنند.احتمالا اگر همون سه نفر برگشن توی Pod و یه Level جدید رو شروع کردند و Friend شما شده باشند، این تروفی رو هم میگیرید.

7- اگر سوالی دیگه بود در خدمتیم.موفق باشید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر