LittleBigPlanet

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
سلام دوستان.
من امروز رفتم 1 دونه LBP بخرم که دیدم فروشنده بازی رو آورد وقتی پشت کاور بازی رو دیدم نوشته بود Only for Korea و کنارش عکس کره زمین بود که توش نوشته شده بود 3 . بعد تو یه کادر نوشته شده بود language که مقابلش عبارت korean بود.
من بازی رو نگرفتم چون ترسیدم زبان بازی کره ای باشه بعد چیزی از بازی نفهمم.پشت کاور بازی هم تقریبا تموم نوشته ها کره ای بودن.(2خط هم نوشته انگلیسی داشت)
البته من قبلا DMC4 رو گرفته بودم که همین شرایط رو داشت ولی به جای نوشته های کره ای نوشته هاش ژاپنی بودن ولی خود بازی علاوه بر زبان ژاپنی زبان انگلیسی هم داشت.
حالا میخوام بدونم به نظر دوستان اگه من بازی رو بگیرم زبان انگلیسی هم داره یا نه. یا این که کسی قبلا با یه همچین موردی بر خورد کرده؟
ببخشید که یه نمه طولانی شد.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
اين مرحله دومش که تو روسيه ( شوروی سابق ) هست... که يه گردونه بزرگه ميچرخه .... چقد سخته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آره شما یه کار کن...اگه هنوز ردش نکردی...شما باید همیشه نقطه پایینی دایره ای که میچرخه باشی و به جلو نری...فقط در جا از موانع عبور کنی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,316
نام
امیر حسین
سلام . دوستان بازی ارزش خریدن رو داره ؟ امتیاز سایت و ... رو ولش کنید ! از تجربیات خودتون بگید . قشنگه یا نه ؟
عالی !واقعا عالی!
اگر به اینترنت پرسرعت دسترسی داری که واقعا ارزشش رو داره چون قسمت آنلاینش اصلا یک دنیای دیگست!زمین تا آسمون فرق داره با عادیش.بعضی از مراحلش واقعا ارزش بازی کردن رو دارند(قسمت آنلاینش)همینطور اگر از دنیایی پر از خون و تیر و تفنگ خسته شدی و دوست داری یک بازی بکنی که بیای سر حال و حال کنی باهاش حتما بگیرش.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
آره اونجا خیلی سخته.منم به به همون رفتم تا رد کردم:biggrin1:

رد کردم... تموم شد....واااااااااااااااای !!!!!!!

سر درد گرفتم :biggrin1:... هيچ منطقی توی اون يه تيکه نبود :eek:... تموم شد راحت شديم رفت!:biggrin1: کل بازی تموم شد...:biggrin1:

سلام . دوستان بازی ارزش خریدن رو داره ؟ امتیاز سایت و ... رو ولش کنید ! از تجربیات خودتون بگید . قشنگه یا نه ؟

آره ارزش داره... واقعاً هم داره...

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
سلام.
ها ها ها....پس شما ها هم همونجا بودید!!!!یعنی همونجا موندید!!!من که ردش کردم ولی یک بار از بازی باختم...هر کی تونس این مرحله رو بدون باخت ببره،همینجا اعلام میکنم خدای LBP هست!!!!
راسی راسی راستی....
یه مرحله برای عید نوروز ساختم که دوس دارم همه ببینن!!!!خیلی فوق العادست و ارزش دانلود و هزار بار بازی رو داره...از تمام وجودم مایه گذاشتم و دارم پر و بال بهش میدم و تا دو سه روز دیگه کامل تمومش میکنم ولی چون هنوز معلوم نیست که کی ADSL میگیرم....حیف میشه که تو عید چنین مرحله ای رو از دست بدید....واقعاً حیفه....
خیلی دوستون دارم....کاری داشتید در خدمتم....چیزی خواستید بسازید من در خدمتم.صفحه ی پیش هم برای دوستان توضیحات خاصی دادم که ایشالا مورد توجه باشه!!!!
تا بعد....
عید به دهن همتون شیرین بیاد!!!!
M.A

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
سلام.
ها ها ها....پس شما ها هم همونجا بودید!!!!یعنی همونجا موندید!!!من که ردش کردم ولی یک بار از بازی باختم...هر کی تونس این مرحله رو بدون باخت ببره،همینجا اعلام میکنم خدای LBP هست!!!!

M.A

من ردش کردم یک ضرب اقا محسن. دوستان من هنوز با lbp انلاین بازی نکردم میخواستم بدونم ارزشش رو داره 4 تا 56 مگی دانلود کنم؟ مدهاش چین؟ لطفا توضیح بدید.:cheesygri

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
سلام دوستان.
من امروز رفتم 1 دونه LBP بخرم که دیدم فروشنده بازی رو آورد وقتی پشت کاور بازی رو دیدم نوشته بود Only for Korea و کنارش عکس کره زمین بود که توش نوشته شده بود 3 . بعد تو یه کادر نوشته شده بود language که مقابلش عبارت korean بود.
من بازی رو نگرفتم چون ترسیدم زبان بازی کره ای باشه بعد چیزی از بازی نفهمم.پشت کاور بازی هم تقریبا تموم نوشته ها کره ای بودن.(2خط هم نوشته انگلیسی داشت)
البته من قبلا DMC4 رو گرفته بودم که همین شرایط رو داشت ولی به جای نوشته های کره ای نوشته هاش ژاپنی بودن ولی خود بازی علاوه بر زبان ژاپنی زبان انگلیسی هم داشت.
حالا میخوام بدونم به نظر دوستان اگه من بازی رو بگیرم زبان انگلیسی هم داره یا نه. یا این که کسی قبلا با یه همچین موردی بر خورد کرده؟
ببخشید که یه نمه طولانی شد.

حاجی انگلیسی هم توش هست بخر مشکلی نداره چون من یه سری mgs korea داشتم که انگلیسی هم داشت بلوری هم که این قدر فضاش زیاده که 100 درصد توش هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر