LittleBigPlanet

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سلام یه سوال داشتم چه جوری میشه این لباسای مختلف رو از اینترنت گرفت.:thinking:
شما برو تو store سرچ کن LBP پیدا کن یه سری هاش پولیه که باید بخری و یه سریهاش مجانی که دانلود میکنی و اینستال و بعد از استفاده;)

رزیدنت3

کاربر سایت
Nov 23, 2007
20
نام
مسعود
؟

سلام به تمام دوستانی که این بازی رو کردن من میخواستم دو سه تا بازی ps3بگیرم ولی روی این بازی یکم شک داشتم میخواستم نظر شما دوستانم بدونم این بازی ارزششوداره که بگیرم یانه اصلا شما از نمره 10 به این بازی چند میدین از نظر داستان گیم پلی وجذابیت و صدا ومو سیقی گرافیک چه نمره میدید؟؟؟؟:confused:

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
سلام العلیکم
تقریبا دو هفته ای میشه منم یه لول ساختم اما بدلیل کمبود جا اونجور که میخواستم نشد اما بازم خوبه :cheesygri
اسمش اینه: One Night With The Don
لولش داستانیه :cheesygri مثلا بازیه مافیا رو باز سازی کردم :cheesygri
برید بازی کنید حال کنید :cheesygri (قلبم کنید :cheesygri هم خودمو هم لولمو :cheesygri )

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام العلیکم
تقریبا دو هفته ای میشه منم یه لول ساختم اما بدلیل کمبود جا اونجور که میخواستم نشد اما بازم خوبه :cheesygri
اسمش اینه: One Night With The Don
لولش داستانیه :cheesygri مثلا بازیه مافیا رو باز سازی کردم :cheesygri
برید بازی کنید حال کنید :cheesygri (قلبم کنید :cheesygri هم خودمو هم لولمو :cheesygri )
من چطوری میتونم lbp را آنلاین بازی کنم؟
کجا باید برم؟

ACTIONHESSY

کاربر سایت
Jun 5, 2008
279
نام
حسام
مربع که میزنی روی بالاترین گزینه سمت چپی کلیک کن تا بتونی با اون چیز (نخ مانند) اشیا رو برداری و جابجا کنی

میدونم ولی وقتی رو هوا میزارمش بعد که x رو میزنم میفته پایین چه جوری میتونم ثابتش کنم.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
میدونم ولی وقتی رو هوا میزارمش بعد که x رو میزنم میفته پایین چه جوری میتونم ثابتش کنم.
توی قسمت ساخت مرحله وقتی با استفاده از اون گزینه ای که گفتم چیزی رو برمیدارید و روی هوا قرار میدید همینجور ثابت میمونه (نباید از منوی انتخاب گزینه ها خارج بشید که زرتی بیوفته!)
همونجا هر کاری میخواید بکنید برای اون اشیا انجام بدید
مثلا یک اسب رو در نظر بگیرید چشم بگذارید براش پا بگذارید مغز بگذارید! و ....

این بازی کسی که امکان انلاین نداره را راضی میکنه؟
یعنی قسمت استوری مود داره؟
لطفا توضیح دهید
بله قسمت Story بزرگی داره که همه آیتم ها رو باید از اونجا جمع کنید حدود 10 ساعتی طول میکشه
بعد از تمام کردن این قسمت میتونید برید قسمت ساخت مراحل خودتون که اون هم فقط برای یاد گیری و Tutorial ـش چند ساعت وقت لازمه و ساخت مراحل که دیگه بستگی به طرف داره یک هفته ، یه ماه و ...
بعد از اون هم قسمت آنلاین (کره زمین سمت چپی رو باید انتخاب کنید در قسمت Pod) که برای خودش یه چیز جداست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر