LittleBigPlanet

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
بازی رو از کجا گرفتید...؟:((
من سپردم دست یکی از دبی بیاره گفت هرچی گشتم نبود...
حال شما ها از کجا گرفتید؟
ممنون:biggrin1:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
وای خدا این عجب بازیه یه چیز میگم گوش کنید اگر میتونید حتما این بازی تهیه کنید واقعا ارزش خیلی بالایی داره
دیشب رفتم انلاین واقعا مرحله های جالبی طراحی کردن مثلا یکیش بسکتبال بود که باید دو نفره یا چند نفره بازی میشد یکی جنگ PS3 و 360 بود که واقعا گند زده به 360. میرفتی رو کلیدها 360 سه چراغ میداد و میترکید:laughing: و در ادامه بیل گیتس رو طراحی کرده بود:laughing:
یکی گاد اف وار رو ساخته بودن که جعبه های بازی رو هم همونطوری طراحی کرده بودن و اورب های قرمز.
یکی دیگه متال گیر بود که اول از هواپیما میپریدی پایین و مرحله رو ادامه میدادی و خیلی مرحله های جالب دیگه ای هم بودن و در کنار این مرحله زیبا واقعا چند نفره یه مرحله رو رفتن خیلی حال میده
این بازی رو بخش انلاینش رو از دست ندید در ضمن هیچ لگی هم نداره:love:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
وای خدا این عجب بازیه یه چیز میگم گوش کنید اگر میتونید حتما این بازی تهیه کنید واقعا ارزش خیلی بالایی داره
دیشب رفتم انلاین واقعا مرحله های جالبی طراحی کردن مثلا یکیش بسکتبال بود که باید دو نفره یا چند نفره بازی میشد یکی جنگ PS3 و 360 بود که واقعا گند زده به 360. میرفتی رو کلیدها 360 سه چراغ میداد و میترکید:laughing: و در ادامه بیل گیتس رو طراحی کرده بود:laughing:
یکی گاد اف وار رو ساخته بودن که جعبه های بازی رو هم همونطوری طراحی کرده بودن و اورب های قرمز.
یکی دیگه متال گیر بود که اول از هواپیما میپریدی پایین و مرحله رو ادامه میدادی و خیلی مرحله های جالب دیگه ای هم بودن و در کنار این مرحله زیبا واقعا چند نفره یه مرحله رو رفتن خیلی حال میده
این بازی رو بخش انلاینش رو از دست ندید در ضمن هیچ لگی هم نداره:love:
به نظرت الان سرورهاش خلوته لگ نداره یا کلا همینطور میمونه؟
آفلاینش چی ؟ به درد میخوره؟
راستی اینترنتت چه سرعتی و ماله کدوم شرکته;)

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
بازی رو از کجا گرفتید...؟
من سپردم دست یکی از دبی بیاره گفت هرچی گشتم نبود...
حال شما ها از کجا گرفتید؟
ممنون
پیام !

دیشب رفتم انلاین واقعا مرحله های جالبی طراحی کردن مثلا یکیش بسکتبال بود که باید دو نفره یا چند نفره بازی میشد یکی جنگ PS3 و 360 بود که واقعا گند زده به 360. میرفتی رو کلیدها 360 سه چراغ میداد و میترکید و در ادامه بیل گیتس رو طراحی کرده بود
این بازی رو بخش انلاینش رو از دست ندید در ضمن هیچ لگی هم نداره
قسمت Super mario یادتون رفت بگید !
بازی واقعا بینظیر هست به نظر من برای خرید بازی هیچ شک و تردیدی نداشته باشید و حتما بگیرید انلاین بازی کنیم !

به نظرت الان سرورهاش خلوته لگ نداره یا کلا همینطور میمونه؟
آفلاینش چی ؟ به درد میخوره؟
راستی اینترنتت چه سرعتی و ماله کدوم شرکته
اینطور که میگید خلوت نیست ! کلا بازی روی قسمت انلاینش خیلی کار شده و کوچکترین مشکلی نداره !
افلاین بازی هم عالی هست هیچ مشکلی نداره !
اینترنت من 128kb ICP هست ! کوچکترین مشکلی هم ندارم !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دیشب رفتم انلاین واقعا مرحله های جالبی طراحی کردن مثلا یکیش بسکتبال بود که باید دو نفره یا چند نفره بازی میشد یکی جنگ PS3 و 360 بود که واقعا گند زده به 360. میرفتی رو کلیدها 360 سه چراغ میداد و میترکید و در ادامه بیل گیتس رو طراحی کرده بود
این بازی رو بخش انلاینش رو از دست ندید در ضمن هیچ لگی هم نداره
وایی دهنم آب افتاد:p
واقعا که به این بازیها با این ایده های جالب 10 هم بدن کافیش نیست!
خدایا یه ps3 به من برسون:love:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
2987710400_65b1221840_m.jpg
2987710396_eeeddb8b57_o.png

قراره 6نوامبر یک کاستوم (لباس!) سکبوی با کله ی کدوی معروف هالووین و همچنین یه کاستوم لباس فضانوردی مجانی قابل دانلود اضافه بشه:love:
*فقط از تاریخ 6 نوامبر تا 19 نوامبر قابل دسترسه! بعد از اون احتمالا پولی میشه!
حال کنید:cheesygri
دو ماه دیگه تو PSN میبینمتون...فقط نفروشین LBP هاتونو!

مرسی:love:

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
2987710400_65b1221840_m.jpg
2987710396_eeeddb8b57_o.png

قراره 6نوامبر یک کاستوم (لباس!) سکبوی با کله ی کدوی معروف هالووین و همچنین یه کاستوم لباس فضانوردی مجانی قابل دانلود اضافه بشه:love:
*فقط از تاریخ 6 نوامبر تا 19 نوامبر قابل دسترسه! بعد از اون احتمالا پولی میشه!
حال کنید:cheesygri
دو ماه دیگه تو PSN میبینمتون...فقط نفروشین LBP هاتونو!

مرسی:love:

فکر کنم اومده اين کاستوم ها ، من يکی و ديدم امروز با کله هالووين بود ، کراتوس هم که قبلاً ديده بودم :biggrin1: حالا از کجا اوردن و از کجا بايد گرفت رو نميدونم :p

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
دوستان اگه کسی میدونه از کجا میشه تهیه کرد شماره تلفن با آدرسو بگه لطفا...
DC نیوورده هنوز؟!:(
فکر نمیکردم بهم نرسه!منتظر شدم پال بیاد که این بلای الهی نازل شدو بازیو جمع کردن...:(

Airbus

کاربر سایت
Sep 16, 2006
556
نام
captain sadi
اقا آقا ما تو مرحله 2 مونديم
اين ستاره ها رو از كجا بايد رنگ كرد ؟
ميرسم به يه ديواري كه باز نميشه بعد فيلم ميذاره كه يه ساك بوي چوبي مياد بايد رنگش كني ----
اما نميدونم بايد چه كنم

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
اقا آقا ما تو مرحله 2 مونديم
اين ستاره ها رو از كجا بايد رنگ كرد ؟
ميرسم به يه ديواري كه باز نميشه بعد فيلم ميذاره كه يه ساك بوي چوبي مياد بايد رنگش كني ----
اما نميدونم بايد چه كنم
فکر کنم اونجايی که يدونه ازين اسب ها جلوته ، بعد يه ديوار هم جلوشه ، بايد مربع رو بزنی بعد به اسب ، يه چيزی هست
مثل روبان ميمونه وصل کنی به چرخش ، نميدونم چجوری توضيح بدم

aria123789

کاربر سایت
Sep 15, 2008
64
نام
آریا
سلام خوبید؟
میخواستم ببینم شما با چه adsl بازی میکنید آنلاین؟؟؟ 128 جواب میده؟:eek:
من تازه میخوام برای این بازی هم ps3 بخرم هم adsl ...:biggrin1:
بعد راحت میشه ps3 را به adsl وصل کرد و بازی کرد؟؟؟:confused:
مرسی از :love:LBP lovers:love: