LittleBigPlanet

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
من تو the land of odd وقتی مرحله ی main o threat رو رد میکنم مرحله ی آخر میاد اونم تموم میکنم ولی قبلش یه مرحله دیگه هست که کوچیکتره اون هنوز قفله چیکار کنم باز بشه؟
توی اون مرحله هایی که به کوچیکه وصله یه کیلید داره باید کیلیدو بگیری تا باز شه.

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
واسه بازیهای انلاین که میرم رو کره وسطیه رو همش خط کشیده!!! وقتی روش میزنم میگه you must accept the eula ... منظورش چیه؟ تو دانلودشم خالیه!! لطفا راهنماییم کنید

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
واه بازیهای انلاین که میرم رو کره وسطیه رو همش خط کشیده!!! وقتی روش میزنم میگه you must accept the eula ... منظورش چیه؟ تو دانلودشم خالیه!! لطفا راهنماییم کنید​

شما باید قوانینو تایید کنید :|

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
درست شد ولی این همه میگفتن مینی گیماش خوبه منظور همون مینی گیمایی بود که بقیه میساختن؟؟ اگه اینا باشه که تا الان مینی گیمای مزخرفی بوده!!! یه سوال دیگه موقعی که بازیهای انلاین میزنم join us پیغام feild میده!! واسه اینم باید کاری کنم ؟؟؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مینی گیمای خود بازیو میگفتن
شما حتما رفتی اونایی که کلا 3 نفر بازی کردنو بازی کردی :D
برو تویه لیتای بهتر نگاه کن ببین به مرحله چند بار بازی شده اونو برو

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
مینی گیمای خود بازی کجاست؟!:|!من هنوز با منو بازی ارتباط برقرار نکردم نمیدونم چی به چیه!!:-/ .من فکر کردم مث مینی گیمای سوپرماریو تو نینتندو باشه که واقعا عالی بود

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
سلام،دوستان يه سوال دارم از خدمتتون،آقايون من اگه اين بازى رو دسته دوم بگيرم اگر كسى كه قبل از من اين بازى رو داشته با اكانت PSN خودش با اين بازى آنلاين بازى كرده باشه،بعدا من با يه اكانت ديگه ميتونم آنلاين بزنم.

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
سلام،دوستان يه سوال دارم از خدمتتون،آقايون من اگه اين بازى رو دسته دوم بگيرم اگر كسى كه قبل از من اين بازى رو داشته با اكانت PSN خودش با اين بازى آنلاين بازى كرده باشه،بعدا من با يه اكانت ديگه ميتونم آنلاين بزنم.

نه، باید براش Online Pass بخری

نمی گم LBP Vita بازی بدیه اما به شدست آسونه و به نظر من به خاطر آسونیش ارزش خرید نداره، خیلی خیلی خیلی آسونه به نسبت خیلی Platformer ها

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza

نمی گم LBP Vita بازی بدیه اما به شدست آسونه و به نظر من به خاطر آسونیش ارزش خرید نداره، خیلی خیلی خیلی آسونه به نسبت خیلی Platformer ها

پس Online Levels برای چیه :d

داداش بخر. خیلی بازی خوبیه فقط دسته 1 بخر که آنلاین بتونی بزنی.
البته با دسته 2 هم میشه آنلاین زد ولی 10$ باید خرج کنی براش.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott

عزیز درسته سلیقه هست حالا اما شما اولین نفری هستی که میگی این بازی ارزش خرید نداره
بازیش فوق العادست من 2 اش رو رو ps3 بازی کردم هرچند میگن این نسخه حتی گسترده تر هم شده!

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
عزیز درسته سلیقه هست حالا اما شما اولین نفری هستی که میگی این بازی ارزش خرید نداره
بازیش فوق العادست من 2 اش رو رو ps3 بازی کردم هرچند میگن این نسخه حتی گسترده تر هم شده!

من خودم عشق پلتفرمر ام، خیلی از بازی های معروف ps3 رو به پلتفرمر هاش ترجیح می دم اما خداییش lbp خیلی آسونه، level هایی هم که براش می سازن خیلی جالبه اما حقیقتا بیشتر چنبه fun بودن داره تا این که سخت باشه و gameplay داشته باشه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
منم بالاخره بازیو خریدم.فقط یک سوال داشتم.این big daddy و little sistero چطوری باید دانلود کنم.تو قابه بازی یک کد هست که نوشته مربوط به بیگ ددی و ... ولی وقتی ازش استفاده کردم فقط آنلاین پسو دانلود کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر