LittleBigPlanet

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خوب شماها که انقدر اینو میخواین ریست فکتوری کنید اکانت یو کی بسازین :D
مگه اکانت uk باشه بازیه us رو نمیشه مولتی زد!!؟( ایا:D)

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
گفته 10 روز دیگه 1ش رو میاره . من که دیروز خریدم از استور و دانلود کردم .
10 روز دیگههه؟؟؟ مطمئنی؟ پس یعنی منم از استور بخرم؟ نمیتونم 10 روز صبر کنم.

راسی یه سوال: وقتی از استور خریدی 40$ دادی باید Online Pass ـش رو هم جدا بخری (که میشه 50$) یا داره تووش؟

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr

راسی یه سوال: وقتی از استور خریدی 40$ دادی باید Online Pass ـش رو هم جدا بخری (که میشه 50$) یا داره تووش؟

تو پیجش گفته بود بین 10 تا 14 روز دیگه . اگر تا 6 روز دیگه بخری 2 تا کاستوم هم هدیه میده ( کاستوم بایوشاک و ... ) من دانلود کردم پشتش آنلاین پس و اون کاستوم ها رو هم خودش دانلود کرد . قیمتش هم 35.99 دلار هست با همه چیش ( آنلاین پس و بازی و ... ) . کلا دیجیتالی هر بازی بخری آنلاین پس یا جدا میده دانلود کنی یا توی خودشه ولی در کل آنلاین پس همه بازی های دیجیتالی میده روی خودش خیالت راحت . ولی اول بازی رو میگفت باید دانلود بشه و نصب بشه تا بعدش بزاره اون آنلاین پس و کاستوم ها دانلود بشه و نصب بشه .به نظر من دیجیتالی هم به صرفه تره و هم هدیه میده و هم دیگه آنلاین پس نمیخواد بگیری .فقط اگر مشکل اینترنت نداشته باشی . حجم بازی هم 1115 مگابایت هست که یه پچ هم اومده 33 مگ اینا واسش .

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

بازی وقتی انلاین خریداری میشه به اکانت شما رجیستر میشه و نیازی به خریده OP نیست.

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
چرا داره ولی اگر دست 2 بگیری ممکنه استفاده شده باشه یا موقع فروش چون کدش استفاده کردی کلی ضرر میکنی .
خوب اگه دست دو بخرم من, میشه از استور یک انلاین پس جدید خرید درسته؟اخه تو استور گذاشته بود 10 دلار.:d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
خوب اگه دست دو بخرم من, میشه از استور یک انلاین پس جدید خرید درسته؟اخه تو استور گذاشته بود 10 دلار.:d
درسته میشه.
ولی باید دقت کنی که 10$ برابر با 27 هزار تومن و باید نسبت به قیمت دسته دوم ببینی ارزشش رو داره بگیری یا دسته 1 بگیری بهتره.
فقط چیزی که برام سواله اینه که چجوری میخوای اوایل انتشار بازی ای که آنلاینش فوق العاده هست دسته دو گیر بیاریش :d

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
درسته میشه.
ولی باید دقت کنی که 10$ برابر با 27 هزار تومن و باید نسبت به قیمت دسته دوم ببینی ارزشش رو داره بگیری یا دسته 1 بگیری بهتره.
فقط چیزی که برام سواله اینه که چجوری میخوای اوایل انتشار بازی ای که آنلاینش فوق العاده هست دسته دو گیر بیاریش :d
خودم هم فکر میکنم نو بگیرم بهتره اما نمیدونم چه ریجنی بگیرم اکانتم مال اریزونا هست:d ارمان گفت United State هست این یعنی us ؟ اگر هست میشه چه ریجنی؟:d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
خودم هم فکر میکنم نو بگیرم بهتره اما نمیدونم چه ریجنی بگیرم اکانتم مال اریزونا هست:d ارمان گفت United State هست این یعنی us ؟ اگر هست میشه چه ریجنی؟:d
میشه US که US رجین 1 هست.

رفیق گرفتی منم ادد کن آنلاین بزنیم :d منم الان دارم میخرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر