LittleBigPlanet

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
خوب، من به این بازی امتیاز 8.5 رو می دم

تنها اشکالی که از این بازی می شه گرفت مراحل فوق العاده آسون اون در قسمت Story Mode هست، من پلتفرمر های زیادی بازی کردم و این بازی جزو آسون ترین اون ها بود، البته مراجل ساخته شده توسط دیگران مراحل سخت هم داره اما فسمت Story واقعا خیلی خیلی آسونه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من با ناشر های دیگه کار ندارم بحثم بیشتر رو بازی هایی بود که خود SONY منتشر میکنه مثل:sound shapes,LBP,..

---------- نوشته در 10:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:07 AM ارسال شده بود ----------

آره خودمم تو فکرش بودم انگار نوبتی !!
نوبتی نیستش مگه صف نون هست:D

دلیلش می دونی چیه چون این بازی رو تو اروپا ساختن و ناشرش هم SCEE هست که بخش سرگرمی های اروپایی سونیه. برای همین معمولا با تاخیر یک هفته ای یا کمی بیشتر یا کمی کمتر تو بقیه جهان منتشر میشه.
Sound Shape هم که گفتید چون بخش سرگرمی های امریکا سونی ناشرش بوده و استودیوهای سازنده هم اونجا بودن تو اون ور زودتر اومده.

خوب منم بازی بدستم رسید برهان اماده باش!!!
داداش پس بیا دیگه:D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,853
نام
مرتضی

دلیلش می دونی چیه چون این بازی رو تو اروپا ساختن و ناشرش هم SCEE هست که بخش سرگرمی های اروپایی سونیه. برای همین معمولا با تاخیر یک هفته ای یا کمی بیشتر یا کمی کمتر تو بقیه جهان منتشر میشه.
Sound Shape هم که گفتید چون بخش سرگرمی های امریکا سونی ناشرش بوده و استودیوهای سازنده هم اونجا بودن تو اون ور زودتر اومده.

داداش پس بیا دیگه:D
اوکی اد ام کن بخش انلاین بازی بعد چند مرحله باز میشه؟؟

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن

فکر نکنم دلیل اصلیش این چیزی باشه که شما گفتید,
مثلاً بازی Heavy rain رو اگر در نظر بگیری, استودیوی سازندش Quantic Dream تو پاریس در صورتی که این بازی تو امریکا زودتر از اروپا Release شد !!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
فکر نکنم دلیل اصلیش این چیزی باشه که شما گفتید,
مثلاً بازی Heavy rain رو اگر در نظر بگیری, استودیوی سازندش Quantic Dream تو پاریس در صورتی که این بازی تو امریکا زودتر از اروپا Release شد !!!
دوست عزیز HR تنها با یک روز اختلاف تو اروپا منتشر شدش و 23 فوریه تو امریکا بود و 24ـم تو اروپا. بحث ما سر تاخیرهای خیلی زیاد مثل 1 هفته یا 2 هفته هستش. در هر صورت مهم نیست اما یکی از دلایلش همین هست چون من خودم تو بلاگ EU سونی سر همین قضیه LBP خوندم. چون 2 روز اول یعنی 4شنبه و 5شنبه هر کی از PSN بازی رو دانلود کرده بود نتونسته بود اجراش کنه و مشکل از جمعه درست شد. منم برای همین تا جمعه صبر کردم و گرفتم.

حل شد بخش اول رو باید تموم کنید
آره بعد از بخش اول باز میشه و تقریبا همه جا می تونی بری:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر