LittleBigPlanet Karting

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
کی میگه توی MNR نمیشد از عقب شلیک کرد؟ :d اتفاقا خیلی هم خوب میشد >:) فقط کافیه مربع رو میگرفتید (به جای اینکه یکدونه روی مربع بزنید برای شلیک،میگرفتیدش :d )
برای خنثی کردن هم با سپر میشد خنثی ـشون کرد! و اتفاقا خیلی هم عالی بود اینکار! چون من بتای LBP K رو که بازی کردم خیلی خیلی آسون بود! راحت میشد تیر رو عقب گذاشت و از برخورد جلوگیری کرد،هیچ چالش خاصی نداشت! ولی توی MNR باید با دقت و برنامه ریزی دقیق از سپر استفاده میکردی :d

تنها نکته مثبتش تنوع مراحلشه (من بازی نکردما،با توجه چیزایی که دیدم میگم :d ) که از اونطرف طراحی کاراکتر و ماشین برای فن های MNR خیلی ضد حاله :-s
من خودم همچنان MNR رو توصیه میکنم :-" خیلی جذاب تر بود :d

ممنون من نمیدونستم ممنون داداش.

من عاشق Modnation هستم:d همه انحصاری های سونی عشق است.:d

ممنون دوباره الان میرم یه بار دیگه MNR بزنم تو رگ:d بعد کارایی که گفتی رو توش تست کنم.فقط یه چیزی با سپر چطوری میشه خنثی کرد؟

ولی اینم شما بازی نکردی پیشنهاد میکنم یه تست بزنی چیزی کمتر از MNR نداره.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
تیرهایی که عقب میزارن رو اگر سپر رو بگیری و بری بهشون بخوری اتفاقی برات نمیفته! :d
تیرهایی هم که از پشت سر میخوان بهت بزنند باید حواست رو خیلی جمع کنی به اون صدایی که به نشونه ی نزدیک شدن تیر هست! دفاع کردن اون تیر آبیه و برق که اصلا کاری نداره!(با تمرین و صدا شناسی :d ) یعنی تقریبا با اون ضربه نمیخورم،مگر اینکه اصلا هیچی نیترو نداشته باشم که بتونم باهاش سپر درست کنم! :d موشک یکم سخته ولی اونم تا حدودی میشه جلوش رو گرفت! باز هم باید به اون صدا توجه کنی(و همچنین صدای خود موشک! اگرم تونستی پشت سرت رو نگاه کن :d ) البته کلا موشک سخته! بعضی جاها ترجیه میدم خودم Select رو بزنم و بترکم،تا اینکه تیر حریف بهم بخوره و خط نیتروش پر بشه! >:)
سپر=دایره :d

من بتاش رو بازی کردم باهاش حال نکردم! ناامیدم کرد یک جورایی! به نظرم هیجان MNR رو نداشت! همین تیرهای MNR و خط نیترو خیلی به سرعت و هیجان بازی کمک میکرد! اما MNR به نظرم خیلی آروم بود :d حالا ببینیم تا بعد چه میشه کرد :-"

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
منکه ازش خوشم اومده خیلی جالبه, یاد کراش رو واسم زنده کرد!! راستی چرا تایپکی واس ratchet‎&clank‎(full frunt assult‎)‎‏ نیست تو تایپک!!

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
سلام دوستان بازی دست منم رسید ولی میخوام شروع کنم میگه فرمون موو رو روشن کن :| یعنی بازی فقط با موو هست ؟ نمیشه بدون فرمون موو بازی کرد ؟

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
1.چند نوع سلاح تو بازی هست که میشه شلیک کرد؟
2.ویدئو از اسپلیت اسکرینش دیدم ولی فقط 2 نفر بودن و مسابقه دهنده اتومات نبود.یعنی اتومات نداره؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
منو اد کنید بازی کنیم

تويي پولدار :d

من تا چند وقت ديگه بازي رو بچه ها دانلود مي كنن بفرستن برام تا نصب اش كنم
نقد گيم اسپات رو ديدم يه مقدار زد تو ذوقم :(
نميدونم چرا ولي تا خودم بازي نكنم نميتونم حرفي بزنم !

آخرین ویرایش:

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ديشب يه چند دست بازي كردم حال داد :d

اين نقد رو هم به خاطر امير اكيبا بيشتر مي نويسم :d
حالا بعدا": بازم ميام توضيح ميدم اين پروژه پلات كردن FC3 تموم بشه :d
سوالي هم بود بپرسيد :d

حال و هواش همون LBP ه ولي اين كه نميشه ماشين هارو كاملا" شخصي سازي كرد بده :(:|
فقط ميشه تايرهاشون و بوق :d و صداي موتور شون رو عوض كرد :d من صداي موتور ماشين ام صداي موتور گازيه :d خيلي با حاله :d
ولي سك بوي هارو مي شه كاملا شخصي سازي كرد مثل LBP

انلاين اش والا ميترسم مثل LBP2 كه نمي تونستم با بچه هاي خودمون توي ايران بازي كنم مي ترسم اين رو هم نشه بازي كرد :(:|
چون ديشب امتحان كردم نشد :( شايد نت مشكل داشته

براي انلاين اش بايد حتما" بايد 4 تا ماشين باشند كه اين بده :( اصلا" جالب نبود چون نميشه راحت 4تارو پيدا كرد
توي اون منطقه اول LBP كه زياد پلير پيدا نكردم مثلا" توي LBP2 همه جا بازيكن بود اما اين نداشت !

از لحاظ خنده دار بودن خيلي صفا داشت :d يه جا بود به خاطر نوع زمين اش سرعت ماشين ها كم ميشد هر كي به اون يكي يهو ميرسيد و همه با نزديك شدن به ماشين ديگري با چك و لغت از هم پذيرايي مي كردن چون اسلحه نداشت اونجا :d

در مورد اسلحه هاش هم كه به نظرم خوب بودن ! براي دفاع كردن بايد فقط اسلحه داشته باشيد و در هنگامي كه اسلحه داره بهتون ميخوره عقب رو بگيريد و شليك كنيد

كلا" به نظرم از MNR يه مقدار بهتر بود ولي ديگه كمتر كسي DRIFT ميكرد در حقيقت هيچ كس :|

يه بار هم اومدم دوم شم ماشين از جاده افتاد بيرون نيمد دوباره داخل اخر شدم :|

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
خب با توجه به این که بازی برای پلاس فری شده، به زودی موج جدیدی از دارندگان بازی من جمله خودم به اینجا حمله ور خواهند شد و این تاپیک رو فتح خواهند کرد لذا صلاح دیدم تاپیک بیاد بالا
آپپپپپ:d

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
خب با توجه به این که بازی برای پلاس فری شده، به زودی موج جدیدی از دارندگان بازی من جمله خودم به اینجا حمله ور خواهند شد و این تاپیک رو فتح خواهند کرد لذا صلاح دیدم تاپیک بیاد بالا
آپپپپپ:d

به لطف پلاس یه کارتینگ رو PS3 میزنیم بالاخره :D حجمش چقدره ؟ نمیتونم وارد سایت استور بشم !

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
يعني مفت چنگتون :|
ما رفتيم كلي پول داديم بالاي بازي از استور خريديمش شما مفت مفت گيرتون اومد :|:d

بازي رو كه ما دانلود كرديم ريجن 1 7-6 گيگ بود !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
ای بترکن که دوباره تروفی 24 ساعت مرحله ساختن گذاشتن :-"
باید برم یه عالمه انیمه آماده کنم :-"
سر LBP2 انقدر مربع زده بودم که وقتی از خواب بیدار میشدم میدیدم انگشت شستم داره مثل دکمه زدن تکون میخوره :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر