LittleBigPlanet Karting

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
خوب منم بالاخره!!!!!!! امروز استارت بازی رو زدم! :d
فعلا تا جایی که اومدم همه ی مرحله ها غیر از Egg Hunt رو کامل کردم! :-" و شده 51% بازی! :-"
اول اینکه تا اینجای کار مسلما MNR > LBP K ! :d
بخش ساخت کاراکتر و ماشین و اینا که قبلا در موردشون توی بتا گفتم، پس هیچی:-" از این نظر برتری کاملا با MNRـه! :d
مودر بعدی،خود گیم پلی میباشد،به نظرم نسبت به بتا خیلی بهتر و جذاب تر شده! :d :-"
اما در مقام مقایسه با MNR میشه گفت کژوال پسندتر شده :-" اصلا بازی رو میشه گفت خیلی خیلی خیلی آسون تر و ساده تر کردن! :d (البته هنوز بازی رو تموم نکردم:-" فعلا که خیلی ساده تره :d ) اول شدن و گرفتن آیتم ها خیلی ساده ـست! و راحت هر 3 علامت هر مرحله رو میشه گرفت :d
اما ماموریت های فرعیی که توی MNR میداد برای هر مسابقه،چالش بر انگیزتر بودن! :d
علاوه بر اینا،سیستم دفاع کردن خیلی راحته!!! اون سیستم جمع کردن نیترو/دفاع ـی که توی MNR بود رو بیشتر میپسندم و به نظرم حرفه ای تر و تاکتیکی تر بود! :d (این رو یک پیر بازی MNR میگه :-" بازی به شدت تاکتیکیه:-" :d )
اما تنوع مراحل و Modeـهای بازی خیلی خوبه! :d و توی این مورد LBP K کاملا سرتره! :d از مسابقه های عادی بگیر، تا Battle و RC و ... ! :d حالا یه عالمه مرحله هم هنوز مونده :d
یک چیزی که توی ذوق میزنه اینه که توی بازی همش با SackBotـها و یا یه سری SackBoy شبیه هم مسابقه میدیم! :| البته از نظر داستانی مشکلی نداره! ولی اصلا حال نمیده! :| مثلا توی مسابقه 8 نفر هستیم(تعداد کمتر از MNR :-" ) از این 8 تا، یکیش که خودمونیم، 3تاش SackBoy شکل خاص:-" ، سه تاش SackBot ، یدونش هم مثل بقیه ی Sackboyـها فقط با یه ماشین متفاوت! :d آها اینم یادم رفت بگم که ماشین دشمنا مثل همه :|
خوب چه کاری بود آخه! :( با یه سری SackBoy و SackGirl مسابقه میدادیم،خیلی جذاب تر میشد بازی! :d این کنار هم میزنه کی رو زدیم و کی ما رو زده،یا تیر چه کسی رو دفاع میکردیم،از هم تشخیصشون میدادیم :d

هنوز سراغ مرحله سازی نرفتم! :-" ولی از این نظر مشخصه که سرتره(بالاتر هم در موردش گفتم :d )

اینکه چرا با MNR انقدر مقایسش کردم هم به خاطر اینه که سازنده ی جفتش یکیه:-" به نظرم پسرفت کردن:|
امیدوارم روزی روزگاری، MNR2 برای PS4 ببینم :( (همین MNR PS3 هم بیاد من راضیم! :d )

آها سرورها هم که خلوت! فکر کنم تو دنیا فقط من دارم بازی میکنم:)) عجیبه سرورهاش هنوز باز میباشن :d به خاطر همینم فکر کنم نمیشه پلاتش کرد! :(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
تازه الان شروع کردی ؟!!! :d
پلات شده !
هر دفعه میخواستم بشینم پاش ، یه چیزی میومد تو برنامه! :d
نمونش پست دوم صفحه ی پیش:-" (اون زمان درگیر اسلای، TLOU و MGR شدم به ترتیب:-" :d )
الانم میخواستم بشینم پای Tomb Rider ... ولی جلوی خودمو گرفتم:))

بیا بگو من چجوری پلاتش کنم :| فکر نمیکردم دیگه رسما خانه ی ارواح باشه اوضاعش :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
نمونش پست دوم صفحه ی پیش:-" (اون زمان درگیر اسلای، TLOU و MGR شدم به ترتیب:-" :d )

چیزی نیست فقط یکم همت میخواد که خدارو شکر ، فت و فراوونه در وجودت !! :d

imijo

کاربر سایت
Sep 20, 2012
25
سلام دوستان عزیز من بازی littel رو دانلود کردم از اینجاانجمن راسخون - دانلود بازی Little Big Planet Karting برای PS3
ولی متاسفانه نمیتونم اینو نصب کنم بعد از اکسترک کردن یه فایل 13 گیگ pkg به من میده ولی چون کنسول هارد اکسترنال fat32 رو میشناسه نمیتونم بازی رو نصب کنم میشه راهنمایی کنی؟
با تشکر

imijo

کاربر سایت
Sep 20, 2012
25
سلام دوستان عزیز من بازی littel رو دانلود کردم از اینجاانجمن راسخون - دانلود بازی Little Big Planet Karting برای PS3
ولی متاسفانه نمیتونم اینو نصب کنم بعد از اکسترک کردن یه فایل 13 گیگ pkg به من میده ولی چون کنسول هارد اکسترنال fat32 رو میشناسه نمیتونم بازی رو نصب کنم میشه راهنمایی کنی؟
با تشکر

دوستان کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه؟؟ الن دو هفته است که کمک خواستم در مورد نصب این بازی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

امیر بیا با هم بازی کنیم و پلاتش کنیم منم میخوام پلاتش کنم اگر پایه ی بریم بازی کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر