Lightning Returns: Final Fantasy XIII | PS3

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
دوستان این سیستم مبارزات نوبتی کامل برداشته شده؟
بله...99 درصد! دیگه DmC نشده ولی از 13 هم اکشن تر شده!

- - -ویرایش - - -

متاش هم اومد!
خیلی بده :D ولی من میخرم!
68 با 29 نقد نسخه ی PS3
ایکس باکس هم 70 با 13 نقد

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
منم دو مرحله اومدم و تا اینجا به بازی 7.5 میدم
اکثر ماموریت های جانبیش مسخرست ، ولی یه بازی داستانگراست و سکانس های سینمایی خیلی قشنگی داره
و از همه مهمتر اینکه ادامه داستان دو شماره قبلیه و در کل امتیازش هر چی باشه ارزش بازی کردن داره

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
دو پست بالایی من رو خیلی تحت تاثیر قرار دادن !
عاشفتونم داداش های گلم تو دو پست بالایی !
بازی برای من 4شنبه میرسه !
جای من رو خالی کنید !

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
خب یک امتیاز دیگه هم کم میکنم از بازی به دلیل enemy های شکست ناپذیر در اوایل بازی - مامورت های جانبی احمقانه - وجود تایمر آخر زمان که با وجود پیچیدگی زیاد ماموریت ها باعث هول شدن بازیباز میشه
به خاطر این تایمر لعنتی هیچی از بازی نفهمیدم ، همش دارم مثل سگ میدوئم

دوستان یه راهنمای خیلی کامل برای بازی پیدا کردم

Last edited by a moderator:

prima

کاربر سایت
Aug 20, 2008
20
خب یک امتیاز دیگه هم کم میکنم از بازی به دلیل enemy های شکست ناپذیر در اوایل بازی - مامورت های جانبی احمقانه - وجود تایمر آخر زمان که با وجود پیچیدگی زیاد ماموریت ها باعث هول شدن بازیباز میشه
به خاطر این تایمر لعنتی هیچی از بازی نفهمیدم ، همش دارم مثل سگ میدوئم
قبول دارم من تو بخش یک یه ماموریت جانبی بود که سه ستاره بود یه اژدهایی رو باید شکست میدادیم هر کاری کردم نشد در نتیجه فهمیدم این رو وسطای بازی باید حالشو جا بیارم :|

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام!
من نسخه ی BLJM60558 رو دارم
آیا راهی داره که انگلیسیش کرد؟(کلا منو و صحبت هاشون ژاپنیه)

و اینکه ورژنی که از FF 13 هم که دارم BLJM60558ه که منو هاش و زیرنویسش انگلیسیه ، اما صدای حرف زدنشون ژاپنیه . آیا امکانش هست حرف زدنشون هم انگلیسی باشه؟
ممنون می شم راهنماییم کنید
راستی یه سوال خیلی مهم ، من تاحالا JRPG بازی نکردم
برای شروع FF 13 خوبه یا اینکه کلا زده می شم از JRPG؟

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
سلام!
من نسخه ی BLJM60558 رو دارم
آیا راهی داره که انگلیسیش کرد؟(کلا منو و صحبت هاشون ژاپنیه)

و اینکه ورژنی که از FF 13 هم که دارم BLJM60558ه که منو هاش و زیرنویسش انگلیسیه ، اما صدای حرف زدنشون ژاپنیه . آیا امکانش هست حرف زدنشون هم انگلیسی باشه؟
ممنون می شم راهنماییم کنید
راستی یه سوال خیلی مهم ، من تاحالا JRPG بازی نکردم
برای شروع FF 13 خوبه یا اینکه کلا زده می شم از JRPG؟
زده میشی! پرسونا بازی کن. هم بهتره هم برای جذب تازه کارا خوبه!

pokcketmon

کاربر سایت
Mar 7, 2014
10
5e5526a360b0.jpg

:| :| :|

خدایا خداوندا آخه آدم با هرکسی و هرچیزی که شوخی نمیکنه!:| عاقا این باستر سورد رو بگیرید از دست این نکبت! خاک بر سر این SE! یعنی این عکس رو گذاشته تمام کامنت هایی که براش گذاشتن فحشه و دری وریه!

واقعا هم فقط میشه فحش و دری وری گفت به این S-E با این عکس )x)x)x)x)x)x)x از S-E متنفرم )x)x)x)x)x

- - -ویرایش - - -

گندشو در آوردن اینا! ان باستر سورد رو عزیزانی چون آنجیل و زک و کلود دست گرفتن!:D یعنی این عوضیا برای فروش دارن تر میزنن تو همه چیز! بخدا یه حساب باز کنن بگن 60 دلار نفری بدید تا این بازی رو شیف دیلیت کنیم بیشتر گیرشون میاد!‌من حاضرم بجای خرید بازی پول بدم تا منتشر نشه! از لوگو بازی بگیر تا گیم پلی و اتمسفر و داستان، با قیف ریدن بهش!
خدایی وقتی واسه اولین بار اون عکسو دیدم دلم میخواست برم SE رو رو سرشون خراب کنم )x)x)x)x)x

- - -ویرایش - - -

بدون شرح :

بازی بخاطر نکات داستانی که اگر خواستید اسپویل میکنم لباس های شخصیت ها فرق نکرده با نسخه ی اول !‌ وگرنه طراحی لباس کاری نداره !‌
بازی یک اسپسن آف حتی از خود 13 هست و لزومی نداره شخصیت های اضاف بشه به بازی و این هم بخاطر نکته ی داستانی هست که اضاف نشدن !‌
گیم پلی بازی هم بخاطر اینکه که اسپین آف هست اگر نیاز دارید برید تعریف اسپسن آف رو ببینید که 100٪ دست سازنده باز چیکار میخواد بکنه با بازی واسه همین گیم پلی اینطوریه !
و محیط چون بازی اپن وردلدز هست و دارای بالا 5 محل بزرگ هست و پر از ساید کویست هست و اگر تریلر هارو ببینید میبیند خیلی هم خوب طراحی شده و حتی بالای 20 نوع دشمن جدید تو بازی هست !‌
و بازی چون اپن ورلد شده و بخاطر همین گفتن شما نیاز به لول آپ دارید و نمیتونید یک سره برید سر مبارزه ی بعدی واسه همین میشه گفت به کلاسیک ها بیشتر نزدیک شده !‌
و این هم بگم بازی هنوز کلاس و پارادگیرم رو داره ولی هردو رفتن تو لباس هاس لایت این لباس ها واسه ی خوشگلی نیست هر کدوم المنت و کلاس یا همون پارادیگریم خودشون رو دارن !‌
و میشه گفت پارتی ما الان تو لباسان !‌
اگر اطمینان ندارید از درجه ی سختی به تریلر از گیم پلی زیر نیگا کنید اگر استراتژیتون خوب نباشه نمیتونید دشمن عادی رو بکشید و باید لباس هاتون رو بشناسید و هر کدوم رو جداگانه لول آپ کنید ‌!‌

45565652179470054838.jpg

HD H.264 MP4417.5MB
Download
Hi-Res H.264 MP4235.5MB
Download
Lo-Res IPOD / PSP59.5MB
Download

بازی ترکونده :

حتی فروشش از ماریو جدید وی یو هم بالاتر بوده

بردیا زر زر نکن :d
یه Omni Slash v6 میزنم روت به فنا میریا!!!! این بازی آشغال ترین بازیه سری FF هـ!!! قبول کن :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر