Life is Strange 2

f8gf_88.png

ilj_jadid2.png
Update #1
new Life is Strange game که با نام های Life is Strange 2 و Life is Strange Season 2 فعلا میشناسیمش توسط سه تن از اعضای اصلی تیم سازنده نسخه ی یکم بازی در تاریخ 18 می 2017 طی یک ویدئو که بر روی سایت اصلی استدیوی Dontnod قرار گرفت معرفی شد . در ویدئو بازی با نام "a new Life is Strange game" معرفی شد و تاید شد که تیم سازنده بازی از بعد از انتشار نسخه ی Limited Edition در فبریه 2016 در حال کار بر روی قسمت جدید بازی هستش
Update #2
اقای Jean-Luc Cano نویسنده ارشد بازی در تاریخ July 10th, 2017 در پادکستی اعلام کرد که بازی در سال 2018 منتشر خواهد شد و همچنین کار موشن کپچر بازی در ماه اگوست 2017 اغاز خواهد شد ....
Update #3
بازی با جدیدترین موتور گرافیکی UE ساخته خواهد شد
Update #4
دموی قسمت دوم بازی با نام The Awesome Adventures of Captain Spirit هم اکنون به صورت رایگان برای پلتفرم های مقصد در دسترس هستش
Update #5
بازی رسما با نام Life is Strange 2 در قالب 5 اپیزود معرفی شد اولین اپیزود بازی در تاریخ 27 September برابر با 5 مهر امسال منتشر خواهد شد
Update #6
تیزر تریلر بازی منتشر شد میتونید از اینجا تماشاـش کنید . تریلر و اطلاعات کامل 20 اگوست منتشر میشه
Update #7
کاراکترهای اصلی عنوان Life is Strange 2 دو برادر با نام Sean و Daniel هستند که اولی 16 ساله و دومی 9 ساله است. دو برادر یک زندگی نسبتا معمولی در سیاتل، ایالت واشنگتن دارند. به دنبال یه اتفاق تراژیک، زندگی آن‌ها برای همیشه عوض می‌شود. حالا در حال فرار از دست پلیس هستند و با جدایی و رفتن به زندان تهدید می‌شوند. کاراکتر Sean تصمیم می‌گیرد تا برادر کوچک‌ترش را ببرد و به دنبال زندگی بهتر در خانه خانوداگی‌شان در شهر پورتو لوبوس مکزیک هستند. زندگی در جاده دشوار و خطرناک است و برادرها با انواع چالش‌ها روبرو می‌شوند، همان‌طور که شجاعانه سفری را به عهده می‌گیرند که رابطه برادری را می‌سنجد. با بازی کردن در نقش Sean، شما باید تصمیم‌های دشواری بگیرید که می‌توانید از یک عنوان Life is Strange انتظار داشته باشید و شما باید با عواقب کارهای‌تان زندگی کنید. این بار این عنوان بر روی برادری در کنار راهنمایی و تعلیم دادن برادر کوچک‌تر شما تمرکز می‌کند، در حالی که همزمان در حال رسیدن به سن بالغ شدن هستید. همانند بقیه عناوین در این مجموعه، عنوان Life is Strange 2 با مسائل متعددی روبرو خواهد شد که همه ما می‌توانیم آن را شناسایی کنیم و همین باعث وضع دشوار اخلاقی و نیاز به جستجوی زیاد روح می‌شود. این تم‌ها به صورت قدرتمند متحد می‌شوند، در راهی که کاراکتر Daniel پروش می‌يابد و بستگی دارد به درس‌هایی که شما به او یاد می‌دهید و الگویی که شما تصمیم می‌گیرید باشید. ما همچنین هیجان زده هستیم که تایید کنیم عنوان Life is Strange 2 شامل یک قدرت جدید می‌شود. چه چیزی است و چطور مربوط می شود به این برادرها، چیزی است که شما به زودی خواهید فهمید! همانطور که Sean و Daniel به سمت مکزیک سفر می‌کنند، آن‌ها کاراکترهای کاملا تازه‌ای ملاقات می‌کنند و از چندین محیط جدید عبور خواهند کرد. این عنوان همچنین شامل چندین ویژگی می‌شود که در طول هفته آینده آشکار می‌شوند، همانطور که ما در تلاش ارائه بلند پروازانه‌ترین عنوان Life is Strange با بالاترین ارزش تولید در این مجموعه تا به امروز هستیم. آقای Jonathan Morali آهنگساز فرانسوی که با تیم بر روی نسخه اول نیز کار کرده، ظاهرا بر روی این عنوان نیز کار می‌کند. همچنین گیم پلی این عنوان در روزهای آینده نشان داده خواهد شد
[با تشکر از @Ali Rz بابات ترجمه]

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,198
نام
∂αнмα
ی فن ارت زیبا از بازی کسایی که بازی کردن متوجه میشن :-bd

mhec_img_20180629_181439.jpg

پ.ن : حس خوبیه دمو رو برا بار دهم تموم کردن ی سه بار خودت تموم کنی هفت هشت بار هم استریم کامل یوتیوبر ها معروف رو ببینی و بازم سیر نشی...

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,664
توی نظرسنجی شرکت نکردم چون هنوز چیزی از تریلر دستگیرم نشده .
از هر شخصیتی که حالو هوای خاصِ این دو تا رو ، در قسمت جدید برام زنده کنه استقبال میکنم .

9wq4_46633d3b44e4d0acfe0b2156e4b29117.jpg

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
منم دمو رو بازی کردم و بسی حال کردم :D شخصیتش رو هم دوست داشتم.
ساندترک های بازی رو که نگووو اووف. اونجاهایی که میشست و آهنگ گوش میدادی مثل قبلیا عالی بود .
گفتم بذار برم دمو رو بازی کنم عطشم کم بشه برای بازی اصلی برعکس شد :))
خلاصه که من به شخصه دمو رو دوست داشتم
فقط این قیمت بازی..........!!!!!!

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,109
نام
MohammadAli
پیش‌درآمد Captain Spirit شدیدا ناامیدکننده بود.
مادری که از دنیا رفته، پدری الکلی و پسربچه‌ای که سعی داره با غرق‌ شدن تو دنیای خیالیش از دنیای واقعیش که سیاهه فاصله بگیره. همینه‌ی اینا شدیدا بوی تکرار میدن. اون قسمت‌های صحبت‌های پدر و پسر و دعوای آخرش هم که از کلیشه هم فاصله گرفته بود و اصلا باعث احساساتی شدن مخاطب نمیشد.
در کل با تجربه‌ی این اپیزود اصلا سمت پیش‌خرید سیزن ۲ حتی با نصف قیمت فعلیش هم نمیرم. امیدوارم تصوراتم اشتباه باشه و محصول نهایی خوب دربیاد.
شخصیت‌های اصلی هم احتمالا اون دو برادری هستن که در پایان اپیزود دیدیم.

آخرین ویرایش:

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
منم بالاخره بازیش کردم capitan spirit رو و خیلی خوشم اومد اون اتمسفر خاص بازی رو خوب تونستن پیاده کنن.موزیک هام که طبق معمول عالی بود
فقط امیدوارم کریس بزرگتر باشه تو بازی اصلی

• Like
Reactions: James Bond

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
View attachment 90666
اولین تصویر‌ رسمی‌ از‌ کامیک فصل اول بازی. این کامیک قرار ادامه دهنده یکی‌از‌ پایان‌ های‌ فصل اول باشه (طبق تصور پایان فدا کردن شهر) و نوامبر منتشر میشه.....

8->8->
نمیشد بازیش هم منتشر میشد:-<

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
View attachment 90666
اولین تصویر‌ رسمی‌ از‌ کامیک فصل اول بازی. این کامیک قرار ادامه دهنده یکی‌از‌ پایان‌ های‌ فصل اول باشه (طبق تصور پایان فدا کردن شهر) و نوامبر منتشر میشه.....

8->8->
ادامه بازی اول؟؟؟ یعنی ادامه داستان مکس بعد از مرگ کلویی هست؟؟
پ.ن: من هنوز کاپتان اسپریت رو بازی نکردم!!!

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,616
نام
Armin
من هنوز فصل یک و تموم نکرده بودم که الان پایانش واسم اسپویل شد، البته تقصیر خودمه بی خودی اومدم تو تاپیک فصل دوم. بسی اشتباه هولناکی بود.

فرستاده شده از D5803ِ من با Tapatalk

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,198
نام
∂αнмα
ادامه بازی اول؟؟؟ یعنی ادامه داستان مکس بعد از مرگ کلویی هست؟؟
پ.ن: من هنوز کاپتان اسپریت رو بازی نکردم!!!
نه دیگه :D عکس که پیداست مال کدوم پایان ـه بعدم ربطی به CS نداره !
من هنوز فصل یک و تموم نکرده بودم که الان پایانش واسم اسپویل شد، البته تقصیر خودمه بی خودی اومدم تو تاپیک فصل دوم. بسی اشتباه هولناکی بود.

فرستاده شده از D5803ِ من با Tapatalk
عیب نداره عوضش میتونی از کلی لحظات غافل گیر کننده تو طول فصل لذت ببری شاید دونستن پایان بازی لذت پایان بازی رو برات کم کرده باشه ولی بهت قول میدم تهش بازم تحت تاثیر قرار میگیری شک نکن ...

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
نه دیگه :D عکس که پیداست مال کدوم پایان ـه بعدم ربطی به CS نداره !

عیب نداره عوضش میتونی از کلی لحظات غافل گیر کننده تو طول فصل لذت ببری شاید دونستن پایان بازی لذت پایان بازی رو برات کم کرده باشه ولی بهت قول میدم تهش بازم تحت تاثیر قرار میگیری شک نکن ...
اهه راست می‌گی نمی‌دونم چرا برعکس خوندم!:D
قیمتش چنده و قراره چند جلد باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر