Multi Platform Lies of P

سازنده
Round 8 Studio
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Neowiz Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
thumb-1920-1186444.jpg

Lies of P

ناشر: NEOWIZ
سازنده: NEOWIZ
پلتفرم:Xbox Series X/S, Playstation 5, Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One
ژانر: Action RPG
تاریخ عرضه: 2023
Lies of P یک بازی اکشن نقش آفرینی سولزلایک است که با الهام از داستان کلاسیک معروف پینوکیو ساخته شده است و در جهانی بسیار شبیه به عصر طلایی اروپا ( نیمه دوم قرن نوزدهم تا پایان دهه دوم قرن بیستم) روایت خواهد شد.

- شما در نقش پینوکیو باید به دنبال خالق خود یعنی پدر ژپتو بگردید.
- دروغ هایی که به ان پی سی‌های بازی می‌گویید در پیشبرد داستان و پایان آن تاثیر خواهند داشت.
- ساکنان شهر از انسان نبودن شما آگاه نیستند.

این بازی در روز عرضه بر روی ایکس باکس گیم‌پس نیز قابل تجربه خواهد بود

:Screenshots
205085.jpg 205083.jpg

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
ا

الان سر کدوم باس گیر کردی
۳-۴ تا باس گفتی من متوجه نشدم کدوم گیر کردی نمیشه که باس نزنی بری منطقه بعدی الان چند باس با منطقه های متفاوت گفتی ،مگه با Pc بازی کنی ورژن قدیمی که گلیچ منطقه بلندبزنی رد کنی
باسی که نمیزاره تراول کنی parade master باسی که جونوره شیرجه میزنه green monster که روحش کاتانا رو میده اون فضایی هم والکر الویشن
بزار یکم دیگه دقیقا تصویر و لوکیشنش رو بدم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
ا

الان سر کدوم باس گیر کردی
۳-۴ تا باس گفتی من متوجه نشدم کدوم گیر کردی نمیشه که باس نزنی بری منطقه بعدی الان چند باس با منطقه های متفاوت گفتی ،مگه با Pc بازی کنی ورژن قدیمی که گلیچ منطقه بلندبزنی رد کنی
باسی که نمیزاره تراول کنی parade master باسی که جونوره شیرجه میزنه green monster که روحش کاتانا رو میده اون فضایی هم والکر الویشن
ایمش collapsing هست
انگار برگشتم همون مرحله اول فقط همه جا به هم ریخته باس اینجا رسیدم که شبیه کرم ماننده بزرگه

Attachments

• image.jpg
    image.jpg
    855.9 KB · مشاهده: 39

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
ایمش collapsing هست
انگار برگشتم همون مرحله اول فقط همه جا به هم ریخته باس اینجا رسیدم که شبیه کرم ماننده بزرگه
خب این همون باس اول بازیه parade master باس راحتیه تا اینجا اومدی باس های سخت تر از اینو زدی احتمالا عجله میکنی صبور نیستی وگرنه راحته ،حرکاتش یاد بگیری اون جونورای که میندازه خیلی راحت میمیرن ، سعی کن تکنیک تو اپدیت شخصیتت بالا ببری اگه با زدنش خیلی مشکل داری میتونی بری چپتر ۴ تو بار رد لابستر یه مرچنت هست همه چیزو بی نهایت میفروشه بخری با وسایل بزنیش

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
خب این همون باس اول بازیه parade master باس راحتیه تا اینجا اومدی باس های سخت تر از اینو زدی احتمالا عجله میکنی صبور نیستی وگرنه راحته ،حرکاتش یاد بگیری اون جونورای که میندازه خیلی راحت میمیرن ، سعی کن تکنیک تو اپدیت شخصیتت بالا ببری اگه با زدنش خیلی مشکل داری میتونی بری چپتر ۴ تو بار رد لابستر یه مرچنت هست همه چیزو بی نهایت میفروشه بخری با وسایل بزنیش
شاید زیاد عجله میکنم
نمیزاره هیچ جایی برم و خرید کنم😁

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
شاید زیاد عجله میکنم
نمیزاره هیچ جایی برم و خرید کنم😁
تو‌ سلاح هات یه دگر هست اتیشیه کوچیکه اون با دسته یه سلاح هست اسیدی اسمبل کن ( البته اگر هر دو رو پیدا کردی ) دمیج خوبی میده و زود اتیش میگیره دستت رو بزار رو اون اتیشه اگه اپدیت کرده باشی اونم دمیج خوبی میده

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
تو‌ سلاح هات یه دگر هست اتیشیه کوچیکه اون با دسته یه سلاح هست اسیدی اسمبل کن ( البته اگر هر دو رو پیدا کردی ) دمیج خوبی میده و زود اتیش میگیره دستت رو بزار رو اون اتیشه اگه اپدیت کرده باشی اونم دمیج خوبی میده
دستت درد نگنه دارم اگه نفرخته باشم
الان چکش میکنم

The Witcher

کاربر سایت
Nov 8, 2014
67
بعد از الدن رینگ دچار یه حالتی شده بودم که غالب بازی‌ها بهم جواب نمی‌دادن؛ نیازی به توضیح نداره که هیچ بازی اون پکیج و چالش رو ارائه نمی‌کرد و خب اون سبک مورد علاقم بود. با توجه به این‌که The Lords of the Fallen از اون سمت مطابق اون چیزی که می‌خواستم نشده، اومدم سراغ این اثر و دو ساعتی تجربش کردم. این بازیو واقعاً نباید از دست داد خیلی راضی کنندس، حس می‌کنم در آینده بهترم می‌شه. فعلاً به نظر میاد مسیر سرراستی داره و ایده و داستانشم در عین سادگی خیلی جذابه. کلاً هم از ترکیب فضای کلاسیک با تکنولوژی لذت می‌برم و این خوبه، جدا از تقلیدها و الگوهایی که از جاهای دیگه گرفته، یکمی منو یاد انیمیشن Arcane میندازه.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
چقدر این بازی خوبه، باس‌هاش حتی از باس‌های الدن و بلادبورن هم بیشتر حال میده به من، به نظرم حتما بدون کمک اسپکتور باس‌ها رو باید رفت، یه باس دوم رو با کمک اسپکتور رفتم گند زد تو حس و حالش و دو سوته مرد😅 ولی باقی باس‌ها رو تا اینجا دست تنها رفتم چقدر هم وقتی زدمش کیف کردم!😅

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
منم حدود ده ساعتی میشه بازی رو رفتم و سه تا باس اصلی رو تا حالا زدم . بازی تا اینجا فوق العاده بوده و داستان خوبی هم داره طوری که همه دست نوشته ها و نوشته های بازی رو می خونم .
خدا خیر طه رسولی و امید لنون رو بده که باعث شدن این بازی رو استارت بزنم.
قبل از پیشنهاد این دوستان اصلا بازی تو برنامه ام نبود و می خواستم استارفیلد رو تموم کنم اما این بازی کاری کرده که فعلا استارفیلد رو کنار گذاشتم.
به نظر من طرفدارای سولز لایک باید این بازی رو تجربه کنند.
حیفه این بازی تاپیکش خاک بخوره و فراموش بشه.
و واقعا دم مایکروسافت گرم با این گیم پسش ، کاری کرده که امثال من که زیاد نمی تونیم واسه گیم خرج کنیم هم به بازی هایی به این کیفیت روز عرضه با قیمت منصفانه دسترسی‌ داشته باشیم.

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
بازی زیبایی بود. هفته پیش تمومش کردم و خب بلافاصله سر و کله LoTF (لردز آو فالن) پیدا شد و از یک سولز بورن به یک سولزبورن دیگر کوچ کردم هرچند دوست نداشتم انقدر زود مجدد وارد چنین فضایی در گیم بشم.

بازی بنظرم خیلی خوب از زیرسایه بلادبورن بیرون میره. یک سری المان های خام درش وجود داشت مثل نحوه ی ارائه ی P Organ در بازی که حس میکنم در نسخه ی بعد تازه به کمال برسه. گرافیک بازی کاملا معمولی بود. یک جاهایی همه چیز رنگ و بوی تصنعی میگرفت. کارکترهای بازی باید در قسمت بعد پخته تر بشن. نریشن بازی لقمه رو اندازه دهنش برداشت و سعی نکرد به پیچیدگی بلادبورن و سولز باشه و این که حدود خودش رو میدونست واسم قابل احترام بود.

سیستم پری در بازی واقعا روی برخی باس ها جواب نمیداد یا اذیت میکرد. سیستم کرفتینگ اسلحه رو دوست داشتم و تنوع خوبی در این بخش بود. حدود ۵۰ ساعت پاش نشستم و سرگرمی بالایی رو بهم هدیه داد و بعنوان یک اثر مستقل بهش از ۱۰ نمره عدد ۸ رو میدم.

عزیزانی که اعصاب سولزبورن دارن برن سراغش. چالش های زیبایی داره و بخاطر طراحی قشنگ اتمسفر و تم حاکم بر جهان بازی، جزو آثار بیادموندنی این چندسال اخیر میشه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر خووبه که دیدگاه بچه‌ها به این بازی اینقدر مثبته. خودم هنوز نسخه‌ی کامل رو بازی نکردم ولی دموی بازی رو شدیدا دوس داشتم. اون زمان با هر کی حرف میزدم سریع میگفت "کلون بلادبورن" و کلا جایی واسه بحث نمیموند! بازی قطعا یه نامه‌ی عاشقانه به طرفداران بلادبورن هستش و مشخصه سازنده‌های این بازی هم ارادت خاصی به بلادبورن داشتن اما اصلا حس و حال کلون رو به من نمیداد. بازی مکانیزمای زیادی داره که مخصوص خودشن و کاملا متمایز میشه از بلادبورن. دنیای بازی خیلی قشنگ و جذاب و گیراس. کامبت بازی خیلی حس خوبی میداد و به قولی اون ایمپکت رو به خوبی حس میکردی. توی همون دمو یه باسی بود که کاملا شبیه Dark Beast Paarl بلادبورن بود و حقیقتا وقتی دیدمش یه لبخند رضایتی زدم و از باسش لذت بردم :D ما که نه ریمستری از بلادبورن دیدیم نه خبری از ادامش هستش پس قطعا باید قدر LoP رو بدونیم و ازین بازی با کیفیت و خوب لذت ببریم. چیزی که توی همون دمو جلب توجه میکرد پالیش بودن بازی بود. خیلی ترتمیز و چشم‌نواز بود از نظر بصری. البته بازم بگم که هنو نسخه کامل رو بازی نکردم ولی خب توی ویش لیست قرار داره و در اولین فرصت میرم سراغش :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بعد از دو بار تموم کردن بازی باید بگم بازی نه تنها چیزی از بلادبورن کم نداشت بلکه از جهاتی برتری هایی هم داشت یکی از نکات مثبت پر تعداد بلادبورن یونیک بودن سلاح های بازی بود و یکی از نکات منفی بلادبورن این بود که تعداد سلاح ها خیلی کم بود ولی اینجا مکانیزم بازی خیلی متفاوته و هر شمشیر از دو تکه دسته و تیغه درست شده که می تونید شمشیری که دوست دارید رو خودتون ترکیب کنید به علاوه تعداد سلاح ها تو بازی نسبتا زیاده و واقعا همین ارزش بازی رو بالاتر می بره از اون طرف دست پینوکیو خیلی خوبه کاملا خلاقیت خاص خودشو داره مکانیزم کوارتز و درخت مهارت بازی هم عالی در اومده از طرفی توی گیم پلی بازی علاوه داج و دش زدن شما قابلیت پرفکت گارد (یه چیزیه مثل همون دیفلکت سکیرو) که اگه کارتون توی پرفکت گارد گرفتن خوب بشه خیلی توی روند بازیتون تاثیر داره ولی اینم بگم برعکس سکیرو که دیفلکت کردن ریتمش دستتون می اومد خیلی راحت میشد اینجا پرفکت گارد کردن خیلی سخت تره و تایمینگش خیلی باید دقیق باشه جالبه اگه چندین بار یه انمی، مینی باس یا حتی باس رو پرفکت گارد بزنید شمشیرش می شکنه
از نظر باس هم که غوغا کردن فقط برید Laxasia The Complete. advertisement رو ببینید و کیف کنید دقیقا در سطح کارای میازاکی باس ساختن .
داستان و شخصیت ها هم که عالین خوبیش اینه که شخصیت های آشنایی به چشمتون داره و همشون خوب دراومدن واقعا بازی یه ادای احترام بزرگ به داستان پینوکیو است.
توی لول دیزاین و اتمسفر هم تا تونستن گل کاشتن مناظر چشم نواز، مناطق تاریک و ترسناک و پر از حس بازی توی این قضیه هم عالیه
تنها مشکلی که از این بازی به چشمم اومد دیر لود شدن تکسچر های بازی توی کنسول سری اس بود وگرنه بازی واقعا از بقیه لحاظ حرف نداشت

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
چقدر خووبه که دیدگاه بچه‌ها به این بازی اینقدر مثبته. خودم هنوز نسخه‌ی کامل رو بازی نکردم ولی دموی بازی رو شدیدا دوس داشتم. اون زمان با هر کی حرف میزدم سریع میگفت "کلون بلادبورن" و کلا جایی واسه بحث نمیموند! بازی قطعا یه نامه‌ی عاشقانه به طرفداران بلادبورن هستش و مشخصه سازنده‌های این بازی هم ارادت خاصی به بلادبورن داشتن اما اصلا حس و حال کلون رو به من نمیداد. بازی مکانیزمای زیادی داره که مخصوص خودشن و کاملا متمایز میشه از بلادبورن. دنیای بازی خیلی قشنگ و جذاب و گیراس. کامبت بازی خیلی حس خوبی میداد و به قولی اون ایمپکت رو به خوبی حس میکردی. توی همون دمو یه باسی بود که کاملا شبیه Dark Beast Paarl بلادبورن بود و حقیقتا وقتی دیدمش یه لبخند رضایتی زدم و از باسش لذت بردم :D ما که نه ریمستری از بلادبورن دیدیم نه خبری از ادامش هستش پس قطعا باید قدر LoP رو بدونیم و ازین بازی با کیفیت و خوب لذت ببریم. چیزی که توی همون دمو جلب توجه میکرد پالیش بودن بازی بود. خیلی ترتمیز و چشم‌نواز بود از نظر بصری. البته بازم بگم که هنو نسخه کامل رو بازی نکردم ولی خب توی ویش لیست قرار داره و در اولین فرصت میرم سراغش :D
اگه با دمو به این نتایج رسیدین خود بازی رو برین قطعا خیلی به دلتون می شینه. چون چند تا باس و مینی باس خیلی خوب، موسیقی قشنگ و کوئست با لور و پایان بندی جالب و همینطور گیم پلی جا افتاده ای داره بازی که ارزش وقت گذاشتن براش رو بیشتر می کنه.
بعد از دو بار تموم کردن بازی باید بگم بازی نه تنها چیزی از بلادبورن کم نداشت بلکه از جهاتی برتری هایی هم داشت یکی از نکات مثبت پر تعداد بلادبورن یونیک بودن سلاح های بازی بود و یکی از نکات منفی بلادبورن این بود که تعداد سلاح ها خیلی کم بود ولی اینجا مکانیزم بازی خیلی متفاوته و هر شمشیر از دو تکه دسته و تیغه درست شده که می تونید شمشیری که دوست دارید رو خودتون ترکیب کنید به علاوه تعداد سلاح ها تو بازی نسبتا زیاده و واقعا همین ارزش بازی رو بالاتر می بره از اون طرف دست پینوکیو خیلی خوبه کاملا خلاقیت خاص خودشو داره مکانیزم کوارتز و درخت مهارت بازی هم عالی در اومده از طرفی توی گیم پلی بازی علاوه داج و دش زدن شما قابلیت پرفکت گارد (یه چیزیه مثل همون دیفلکت سکیرو) که اگه کارتون توی پرفکت گارد گرفتن خوب بشه خیلی توی روند بازیتون تاثیر داره ولی اینم بگم برعکس سکیرو که دیفلکت کردن ریتمش دستتون می اومد خیلی راحت میشد اینجا پرفکت گارد کردن خیلی سخت تره و تایمینگش خیلی باید دقیق باشه جالبه اگه چندین بار یه انمی، مینی باس یا حتی باس رو پرفکت گارد بزنید شمشیرش می شکنه
از نظر باس هم که غوغا کردن فقط برید Laxasia The Complete. advertisement رو ببینید و کیف کنید دقیقا در سطح کارای میازاکی باس ساختن .
داستان و شخصیت ها هم که عالین خوبیش اینه که شخصیت های آشنایی به چشمتون داره و همشون خوب دراومدن واقعا بازی یه ادای احترام بزرگ به داستان پینوکیو است.
توی لول دیزاین و اتمسفر هم تا تونستن گل کاشتن مناظر چشم نواز، مناطق تاریک و ترسناک و پر از حس بازی توی این قضیه هم عالیه
تنها مشکلی که از این بازی به چشمم اومد دیر لود شدن تکسچر های بازی توی کنسول سری اس بود وگرنه بازی واقعا از بقیه لحاظ حرف نداشت
ضمن اینکه با بازی خیلی حال کردم و قطعا یه سولزلایک با ارزشه که المان های خاص خودش رو هم داره اما مخالفم با حرفتون. برتر از بلادبورن در هیچ زمینه ای نیستش.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
منم حدود ده ساعتی میشه بازی رو رفتم و سه تا باس اصلی رو تا حالا زدم . بازی تا اینجا فوق العاده بوده و داستان خوبی هم داره طوری که همه دست نوشته ها و نوشته های بازی رو می خونم .
خدا خیر طه رسولی و امید لنون رو بده که باعث شدن این بازی رو استارت بزنم.
قبل از پیشنهاد این دوستان اصلا بازی تو برنامه ام نبود و می خواستم استارفیلد رو تموم کنم اما این بازی کاری کرده که فعلا استارفیلد رو کنار گذاشتم.
به نظر من طرفدارای سولز لایک باید این بازی رو تجربه کنند.
حیفه این بازی تاپیکش خاک بخوره و فراموش بشه.
و واقعا دم مایکروسافت گرم با این گیم پسش ، کاری کرده که امثال من که زیاد نمی تونیم واسه گیم خرج کنیم هم به بازی هایی به این کیفیت روز عرضه با قیمت منصفانه دسترسی‌ داشته باشیم.
نقد طه رسولی رو کجا میتونم بخونم؟
توی بازیخوار که یک ساله فعالیت ندارن

The Witcher

کاربر سایت
Nov 8, 2014
67
خب خیلی خوشحالم که اینجا کامنت می‌بینم :D نمی‌دونم چرا این تاپیک متروک به نظر میاد و سر و صدای لازم برای این بازی وجود نداشت.
من هم بازیو تقریباً دو سه روزی می‌شه که تموم کردم و اکثر تروفی‌هاشو گرفتم اما پلات بازی با یه پلی ترو در نمیاد. هنوزم ذهنم پیش این بازی مونده و بعضاً بهش فکر می‌کنم، دقیق یک هفته زمان برد تموم بشه، چون وقتمم کم بود کلاً هیچ فارمی نکردم و لول آپ با همون مسیر بازی و ارگوهایی که دراپ می‌شد انجام گرفت. همونطور که خودتونم می‌بینید و می‌شنوید، بازی مورد پسند علاقه‌مندان این سبکه و دیگه تعریف کردن نداره، پس حتماً به سراغش برید.
یه نکته جالبی داره اینه که بازی تا انتها چالش و سختی خودشو حفظ می‌کنه، نمی‌شه به راحتی و با سیستم معقول این بازی پیش برید و بعد تصور کنید خب حالا دیگه OP هستید و همرو رنده می‌کنید؛ همچین اتفاقی نمیفته، اگرچه انمی‌ها و مینی باس‌ها دردسر خاصی محسوب نمی‌شن و به هر حال ازشون عبور می‌کنید، اما باس‌ها ازتون چند تا فحش می‌خورن تا رهاتون کنن ( اگه رهاتون کنن ). به نظر من مالنیا جلوی کینگ او پاپتز یه بانوی پاکدامن و مهربانه. یا باس Nameless Puppet به نظرم چیزی بیش‌تر یه باس فایت صرف هست. چون اجازه نمی‌ده اسپکتر هم سامن کنید انگار می‌خواد ببینه شما چند مرده حلاجین و حتی پشیمونتون کنه، این‌که تا اینجای بازی چه چیزایی یاد گرفتین، چقدر مهارت دارین و چقدر می‌تونید از مهارت‌هاتون استفاده کنید. البته این امکان وجود داره که اسپویل: شما مبارزه رو باهاش رد کنید، اینجوری انگار از باس و سختی بازی هم شکست خوردین، انگار شما هم با پینوکیو خواهید مُرد.
ناگفته نمونه بحث باس‌ها بدون ایراد نبود که فعلاً از گفتنشون می‌گذرم چون تا حد امکان می‌خوام از اسپویل دوری کنم.
در خصوص پرفکت گارد یا همون پری کردن، مهارت خودشو می‌خواد و شاید خیلی زود هم حاصل نشه. اگه تمرین کنید و دستتون بیاد که عالیه، کار غیر ممکنی نیست و خیلیم لذت بخشه. به شخصه هیچ وقت خیلی توی کار سپر و دفاع و سلاح‌های بزرگ و سنگین و کند نبودم، اینجا هم با بیلد تکنیک ( دکس خودمون ) پیش رفتم و اکثراً در حال داج دادن و جا خالی از ضربات بودم و در کل به ندرت دستم روی گارد و دفاع رفته. خیلی کم از گارد عادی روی فاز دوم باس سایمون استفاده کردم. باس Namaless Puppet هم تعداد کمی از ضرباتشو پری کردم، و دیگر هیچ. یادمه اینجا یک دوستی پرسیده بود کسی بدون گارد و پری باس‌ها رو می‌زنه؟ بله، اون منم :D
دوستان از طراحی فک بر انداز و حالت شخصی‌سازی سلاح‌ها گفتن که می‌تونید تیغه یک سلاح رو روی دسته سلاح دیگه بذارید و ابیلیتی و حرکاتشو مطابق سلیقه خودتون در بیارید، اما یکی دیگه از نکات جالبی که بازی از دستش نداده این هست که شما می‌تونید کاربری سلاح‌ها رو مطابق با استت‌ها و بیلد خودتون تغییر بدین. مثلاً سلاحی که بیش‌تر روی بیلد ادونس کاربرد داره رو ببرید به سمت تکنیک یا کاری کنید سلاحی که برای تکنیک هست حتی بیش‌تر از قبل روی بیلد تکنیک جواب بده. این به نظرم خیلی خوبه.

در نهایت برای دوستانی که قصد دارن بازی رو شروع کنن، من با خیلی از سلاح‌های این بازی پلی دادم و شاید نشه لقب بهترین سلاح رو برای یکی انتخاب کرد، یه سری ( و نه همه ) از سلاح‌های کاری بازیو در ادامه توی اسپویلر می‌ذارم و پیشنهاد می‌کنم، بلکه شاید به کارتون اومدن. البته من روی تکنیک بازی کردم و همونطور که گفتم اطراف من خبری از سلاح‌های سنگین بازی نیست، مگر این‌که از همین‌ها روی بیلد موتیویتی استفاده کنید و البته اینطوری از تمام پتانسیل سلاح بهره نمی‌برید.

5. Black Steel Cutter : این سلاح خوراک بیلد ادونس بود، زیباییش بی حد و حصره، اگه ادونس پلی دادین اینو فراموش نکنید، صد حیف که این سلاح خیلی زود بهم نرسید.
black-steel-cutter.png

4. Electric Coil Stick : تا مدت‌ زیادی از این سلاح استفاده کردم؛ از سلاح‌های کار جمع کن بازی. این سلاح اینچنت الکتریسیته داره. یعنی این لعنتی انرژی الکتریکی رو به ضربه الکتریسیکی تبدیل می‌کنه :D اصن نگم براتون سر همین حالتش با ربات‌ها چیکار می‌کنه.
electric-coil-stick.png

3. Booster Glaive : چقدر این سلاح زیبا و انیمه‌ای بود. ضربه قدرتیش یه مسیر زیادی رو طی می‌کنه و از اونجایی که سلاح بلندیه می‌تونید توی فضای امن‌تری فایت بدید.
booster-glaive.png

2. Puppet Ripper : این سلاح نه تنها زیباس، بلکه همونقدر هم کاربردیه، وابستگی عجیبی داره این سلاح، بعد از زدن باس کینگ او پاپتز می‌تونید به دستش بیارید. انقدر توانایی این سلاح برای دمج دادن به اطرف و انمی‌های دورتر بالا و کاربردیه که در مبارزات تنبل می‌شید. در حدی حرکات قدرتیش زیباس که حق می‌دم که قید امتحان کردن باقی سلا‌ح‌هارو بزنید و تا انتها بچسبید به این زیبا رو.
puppet ripper.png

1. Two Dragons Sword : در نهایت کاتانا که همیشه رفیق صمیمی خودم بوده، این نسل الدن رینگ و دیمن سولز هم با کاتانا سپری شد. اینجا هم اصلاً نشد قید کاتانا رو بزنم، کاتانا همه جا واسه من حد اعلی سلاحه. این سلاح اگرچه طول سلاح قبلی رو نداره و مبارزات غالبا نزدیکه و توی دهن باس هستین، اما حرکات سرعتی و جهش‌های رو به جلو و البته رو به عقب با این سلاح تا حد زیادی کمبود سایزشو جبران می‌کنه و حتی واستون داج می‌ده. یه نکته‌ عجیبی داره این سلاح، حرکت قدرتیش واستون پری می‌کنه! این خیلی عجیب و کاربردیه که هم ضربه باس رو پری کنی و هم یک ضربه به شدت کاری بهش بزنی. در کل این کاتانا به نظرم فقط واستون نون نمی‌گیره.
two-dragons-sword.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر