Multi Platform Lies of P

سازنده
Round 8 Studio
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Neowiz Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
thumb-1920-1186444.jpg

Lies of P

ناشر: NEOWIZ
سازنده: NEOWIZ
پلتفرم:Xbox Series X/S, Playstation 5, Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One
ژانر: Action RPG
تاریخ عرضه: 2023
Lies of P یک بازی اکشن نقش آفرینی سولزلایک است که با الهام از داستان کلاسیک معروف پینوکیو ساخته شده است و در جهانی بسیار شبیه به عصر طلایی اروپا ( نیمه دوم قرن نوزدهم تا پایان دهه دوم قرن بیستم) روایت خواهد شد.

- شما در نقش پینوکیو باید به دنبال خالق خود یعنی پدر ژپتو بگردید.
- دروغ هایی که به ان پی سی‌های بازی می‌گویید در پیشبرد داستان و پایان آن تاثیر خواهند داشت.
- ساکنان شهر از انسان نبودن شما آگاه نیستند.

این بازی در روز عرضه بر روی ایکس باکس گیم‌پس نیز قابل تجربه خواهد بود

:Screenshots
205085.jpg 205083.jpg

آخرین ویرایش:

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
بازی رو جایی رسوندم که همزمان باید چند باس رو با هم زد
ترفند خاصی داره ؟ یا خرید کنم و بیفتم به جونشون ؟
تو‌همون منطقه قبل رسیدن به باس توی بار رد لابستر یه نردبون هست میره بالای بار تنها فروشنده تو‌کل بازی که مهمات بی نهایت دارهذتموم‌نمیشه هر چند تا ازش بخری ۵ تا اتیش ۵ تا شوک ۵ تا اسید و ۳ تا نارنجک و ۳ تا اره اینا رو بخر فقط رو ‌الدر لاک کن همه رو که پرتاب کنی راحت میزنیش راحت ترین راه چون هر چی جون باس کم کنی نفرات بیشتر میان کمکش

• Like
Reactions: BARDI YA and all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,194
تو‌همون منطقه قبل رسیدن به باس توی بار رد لابستر یه نردبون هست میره بالای بار تنها فروشنده تو‌کل بازی که مهمات بی نهایت دارهذتموم‌نمیشه هر چند تا ازش بخری ۵ تا اتیش ۵ تا شوک ۵ تا اسید و ۳ تا نارنجک و ۳ تا اره اینا رو بخر فقط رو ‌الدر لاک کن همه رو که پرتاب کنی راحت میزنیش راحت ترین راه چون هر چی جون باس کم کنی نفرات بیشتر میان کمکش
اقا دستت درد نکنه برم پول در بیارم و همشو بخرم فقط اتیش رو میدونم کدومه اسید کدومه نارنجک کدومه و اره ؟
ادیت----
زدمش دقیقا همونطوری که گفتی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: BARDI YA and Destro

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,152
نام
Melkor
اگه منظورت باس Black Rabbit Brotherhood
لول آپ ک حتما باید انجام بدی چون باس سختیه... باید تمرکز کنی رو باس اصلی (Eldest) ک هیکل گنده تری هم داره
همون اولم قبل از اومدن باس دوم تا جاییکه میتونی بزنش
از summons ها هم استفاده کن

البته ک یکمم مبارزش رندومه : )
این اتفاقا برای من جز راحت ترین باس های بازی بود :D

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
خب این آپدیت 1.2 با حجم 870 مگ اومده، البته نمیدونم دیشب منتشر شده یا نه، اما در هر صورت الان در دسترسه برای همه
اره ۳ تا باس نرف کردن بلاک هم راحتتر شده
نیو گیم پلاس ۳ کلی امیولت ایتم جدید میده
خیلی تاثیر داره تو گیم پلی

• Like
Reactions: BARDI YA and all4u

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,308
نام
shahab
واقعا در حق امتیاز دادن به این بازی کم لطفی کردن. تنها ایرادی که می تونم به بازی بگیرم الهام گرفتن زیادی از بلادبورن و اختلاف قدرت عجیب بین فاز اول و دوم بعضی باس فایت ها باشه وگرنه بازی تو بقیه موارد برای خودش شاهکاری بود. واقعا دست سازنده هاش درد نکنه .

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
منم رو پلی استیشن پرو دارم تجربه میکنم واقعا عالیه و خداروشکر ۶۰ فریمه
یکم رزولوشن پایینه تو چهره ولی کارو در میاره
پیشنهاد میکنم با واکترو omid lenon جلو برید قشنگ موشکافی می‌کنه جریانات بازیو
این IMG_20231002_175557_284.jpg

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
بالاخره تموم اچیومنت ها تموم شد ،بازی فوق العاده بود اگه با بلاد بورن مقایسه نشه کمی از شاهکار نداره ، اگه کسی سوالی یا راهنمایی خواست در خدمتم

• Like
Reactions: BARDI YA and reza8

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
بالاخره تموم اچیومنت ها تموم شد ،بازی فوق العاده بود اگه با بلاد بورن مقایسه نشه کمی از شاهکار نداره ، اگه کسی سوالی یا راهنمایی خواست در خدمتم
من سر باس اول هستم اصلا نمی‌فهمم منطق بلاک بازی چیه
خیلی رو مخه

• Like
Reactions: BARDI YA

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
من سر باس اول هستم اصلا نمی‌فهمم منطق بلاک بازی چیه
خیلی رو مخه
خیلی خیلی دقیق و همزمان موقعی که دشمنان میخوان ضربه بزنن باید بلاک کنی و اوایل بازی بدون اپدیت کردن و استفاده از کوارتز نمیشه و خیلی مشکله
دفاع و بلاک مثل بازی های دیگه نیست که بلاک کنی ضربه نخوری از خونت کم نشه مخصوصا اوایل بازی
برای باس اول هم خیلی صبور باش عجله نکن اول که سعی کن حرکات و حملاتش نگاه کنی و یاد بگیری و ۱ یا نهایت ۲ ضربه بزنی بره تو حالی که ( دوره خونش سفید میشه )با RT یا R2 بهش ضربه بزنی بیفته زمین که یه نقطه قرمز می افته رو زمین ، و‌میتونی یه ضربه قوی بهش بزنی

• Like
Reactions: BARDI YA and yar_66

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر