League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
کسی برنامه ای مثله mklol میشناسه ؟

هر برنامه ای مثل این که اسکین رو عوض بکنه قطع شده نه بدلیل اینکه میفهمن ها خود riot گفته باید اینکارو بکنی اگر الان اون mklol سابق بیاد مخفیانه اسکین هارو به روند قبلی برگردونه به هیچ عنوان نمی فهمه
دفعه ی قبلی هم یه دستی زده بشون گفته چند نفرو بن کردم به خاطر برنامه ی شما (کاملا چرت گفته) اونا هم ترسیدن که شناخته شده و قطع کردن

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
کلاینته جدید خیلی بده اه اه:-&
میتونی به حالت قبلی در بیاری او پاییمنن قسمتی که میخوای لووگین بشی نوشته lunch legacy client اینو بزن به حالت قبلی برمیگرده هر با که بازی رو هاجرا میکنی باید این کارو انجام بدی

• Like
Reactions: BoxBox

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,222
نام
آریا
میتونی به حالت قبلی در بیاری او پاییمنن قسمتی که میخوای لووگین بشی نوشته lunch legacy client اینو بزن به حالت قبلی برمیگرده هر با که بازی رو هاجرا میکنی باید این کارو انجام بدی
ایول همون قبلیش رو من خیلی بیشتر دوس دارم
کاش یه چیز دیگه هم بود روش کلیک میکردیم مپ summoner's rift میشد مثله همون مپ 2 سال پیش :-s

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
ایول همون قبلیش رو من خیلی بیشتر دوس دارم
کاش یه چیز دیگه هم بود روش کلیک میکردیم مپ summoner's rift میشد مثله همون مپ 2 سال پیش :-s
فایده ای نداره که! دیر و زود داره منتها سوخت و سوز نداره!:D
این کلاینت الان توی حالت بتا هست تا مشکلات احمالیش رو برطرف کنن که اتفاقا کلی مشکل هم از طرف کاربرا گزارش شده بود و برطرف شدن! وقتی که این فار بتا تمم بشه، همه کلاینتا یه دست میشه و به همین حالت درمیاد! یعنی کلا این کلاینت قدیم رو برمیدارن! نمیشه که دو تا کلاینت باشه!

• Like
Reactions: BoxBox

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
فایده ای نداره که! دیر و زود داره منتها سوخت و سوز نداره!:D
این کلاینت الان توی حالت بتا هست تا مشکلات احمالیش رو برطرف کنن که اتفاقا کلی مشکل هم از طرف کاربرا گزارش شده بود و برطرف شدن! وقتی که این فار بتا تمم بشه، همه کلاینتا یه دست میشه و به همین حالت درمیاد! یعنی کلا این کلاینت قدیم رو برمیدارن! نمیشه که دو تا کلاینت باشه!
یکی از مشکلاتی که کلاینت بتا داره نمیشه spect رفت غیر فعاله

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
یکی از مشکلاتی که کلاینت بتا داره نمیشه spect رفت غیر فعاله
این رو که همون اول گفته بودن! گفته بودن که یکمی صبور باشید تا کم کم همه قابلیت های قدیم و همه قابلیت های جدیدی که قصد داریم اضافه کنیم رو دونه دونه انجام بدیم! مثل قابلیت ضبط بازیها و یا درست کردن کلیپ های کوتاه از بازیهای خودتون و...

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
این رو که همون اول گفته بودن! گفته بودن که یکمی صبور باشید تا کم کم همه قابلیت های قدیم و همه قابلیت های جدیدی که قصد داریم اضافه کنیم رو دونه دونه انجام بدیم! مثل قابلیت ضبط بازیها و یا درست کردن کلیپ های کوتاه از بازیهای خودتون و...
nvدر جریان نبودم که این حرفا رو زدن

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
دوستان eune کی اینجا جدی بازی میکنه؟ من از یکی پرسیدم ایرانی بالاتر از plat 1 داریم تو eune گفت چلنجر هم داریم...
کجان اینا؟ اصن نمیخوام باهاشون بازی کنم فقط میخوام باشون حرف بزنم

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
آقا میگم euw از eune بهتره؟
من ne بازی کردم دو سه ماهی هست بازی می کنم کلا، خیلی وضع خرابه همش تو بازی به قولی toxic هستن
رنک هم شدم silver V ولی یه مشت له میان بازی
اصلا نمیشه بازی کرد

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
آقا میگم euw از eune بهتره؟
من ne بازی کردم دو سه ماهی هست بازی می کنم کلا، خیلی وضع خرابه همش تو بازی به قولی toxic هستن
رنک هم شدم silver V ولی یه مشت له میان بازی
اصلا نمیشه بازی کرد

در کل euw بهتره ولی تو سطح های پایین مثل برنز و سیلور اینا زیاد فرقی ندارن

• Like
Reactions: ramin_m125

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
در کل euw بهتره ولی تو سطح های پایین مثل برنز و سیلور اینا زیاد فرقی ندارن

یه حرفی هم هست که میتونم بت بگم که بدلیل نژاد پرستی ممکنه حذف بشه اینه که 90 درصد بازیکن های eune لهستانی و رمانیایی هستن و noob نیستن خیلی از من و شما حرفه ای ترن تنها بدلیل ذات خراب شون دوست ندارن کسی ببره یه بار پرسیدم از یکیشون چرا وقتی من یه triple کردم قسمت bottom رو به عنوان ADc و به احتمال زیاد من باعث برد میشم تو احتیاط نمیکنی و بازم به کسی که نباید فید بدی فید میدی خیلی صریح گفت چون که خوب بازی کردی تو من نمیزارم ببری .... دوست دارم فید بدم
یه بار دیگه هم یکی از هم تیمی هامون یه کاری کرد که برا اولین من حس کردم باید خودم از پشت بوم بندازم پایین
زبون ادمیزاد چاره ساز اینا نیست مثلا تو youtube هی میگن مثل ادم باشون حرف بزنین اینارو اوکی میشن نه این eune ادم به اصطلاح Toxic کم داره ادم ذات خراب و کند ذهن زیاد داره
اگر اعصاب درست حسابی نداری دور eune رو کاملا خط بکش که جوری میرن رو اعصابت که روانی میشی و خیلی شدید هم میشی و ممکنه دکتر هم نیاز داشته باشی بعضی
مثلا تو تو lane bottom امتیازت 1-0-7 هستش بعد riven بالا هستش 1-0-11 بعد میاد گنک میکنه باتو 10 بار... میشی 7-7-7 اون میشه 1-0-18 بعد میگه تو فید دادی دیگه باعث باخت شدی

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
سلام دوستان، Riot واسه Christmas به همه RP رایگان میده... خیلی آسونه راه گرفتنش
برید به لینک زیر و لینک خودتون رو هم همینجا بذارین. فک کنم درست باشه

Christmas Giveaway came early! - League of Legends

اینو به دوستای استیمم فرستادم point بگیرم یکی هم کلیک نکرد گفت اسکمه :
:)
من چه دوستای خوبی دارم

Christmas Giveaway came early! - League of Legends اینم ماله منه

آخرین ویرایش: