League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
سلام
دوستان من یک مشکل دارم من یه بازی رو بردم بعد منتظر بودم صفحه ا ی که بعد پایان بازی میاد بیاد ولی هر چقدر صبر کردم نیومد skip هم زدم ولی بازم هیچی نیومد بازی زو بستم و دوباره لاگین کردم حالا یه ارور وسط صفحه میاد که می گه بازی کرش شده یه گزینه ی ریکانک هم پایینش هست هر چقدر هم ریکانک میکنم فایده ای نداره میشه منو راهنمایی کنید ممنون
گاهی اوقات این مشکل پیش میاد دلیلش اینترنت هست زیاد سخت نگیرید
حالا بازی شما نرمال بوده خیلی‌ وقتها برای من پیش اومده تو رنک بودم سر بازیه پلاتینیوم و افتادم بیرون و بازی و از دست دادم فقط مجبور شدم سرمو بکوبم به دیوار#:-s

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
آپدیت جدید دادن؟ 389 مگابایت؟ درست می‌بینم یا باز کلاینت من قاطی کرده؟ :| چه خبره...

درسته! غیر از تغییرات چمپیونا و آیتما که هر پچ شامل این تغییرات هست! این پچ فایلای مد جدید nemisis draft هست! شاید به خاطر همین زیاد شده! هرچند که خود مد نمیسیس داخل پچ بعدی لانچ میشه!

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
331
مرسی، آپدیت کردم دیشب. رفتم توی سایت و دیدم که آپدیت جدیده، زدم دانلود بشه.
آخه جالبیش اینجاست من تازه دارم بازیش میکنم، همش پنج تا بازی کردم تا الان. واسه تنوع با دوتا 2 داشتم هر شب یه بازی میرفتم که دیدم ای بابا آپدیت داده :D

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
تقریبا هر هفته برای این بازی آپدیت میاد ۲۰۰ ۳۰۰میگ ...

حجم دقیق بازی رو هم اگه میخواید به سایت خود بازی برید که لینک دانلود هست چون این بازی هرچی‌ رو کامپیوتر شما بمون حجمش بیشتر می‌شه نمیتونم حجم دقیقی‌ بهتون بگم ممکن رو سیستم من ۸گیگ باشه رو سیستم یکی‌ ۵گیگ بستگی به این داره که چه مدت بازی رو سیستم مونده باشه
www.leagueoflegend.com

- - -ویرایش - - -

آخرین ویرایش:

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
هر هفته آپدیت میاد ، 300 مگ؟!!!!!!!!:|
هر 2 یا 3 هفته یه آپدیت میاد که اغلب بین 100 الی 220 مگ اینطوریاست! این بارم که حجم آپدیت زیاد شده به خاطر همین فایلای مد جدید نمیسیس هست!
مثلا سیزن قبل در مجموع 21 پچ اومد! یعنی در عرض یک سال 21 پچ!
حجم بازی هم اگه از اول از سایتش یکی بخواد دانلود کنه فکر کنم بین 4 الی 5.5 گیگ باشه! که البته همونطور که دوستمون گفتن هر چی بازی بیشتر بمونه حجمش بیشتر میشه در طول چند سال! که این دلایل خودشو داره! مثل یه سری فایلای بی مصرف که بعد از یه سری پچ از کار میوفتن ولی هنوز تو محل بازی هستن! یا اینکه تاریخ و زمان تمام لوگین گردناتو داخل یه پوشه تو بازی ثبت میکنه که میشه به صورت دستی پاکشون کرد!

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
دوستان من دوتا بازم میخواستم بپرسم اینم مثل دوتا خوبه یکم توضیح بدید بفهمیم دقیق :)
بازی خوبیه سبک بازی مثل دوتا هست دینای نداره وابستست به تیم فایت من تو این سبک این بازیرو از بقیه سر تر می‌دونم البته تو این انجمن زیاد پلیر نداره..

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,472
نام
نیما
لانچرش خیلی رو اعصابه ها:D یعنی اگه سرعت لانچر خوب بود من 24/7 lol میزدم! از lol بیشتره دوتا خوشم میاد. ولی یهو یه آپدیت سنگین میده با سرعت 10kb/s دانلود میکنه:| کاری نمیشه کرد؟ مثلا از جای دیگه آپدیتشو بگیری.

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
این مشکل ازisp هست منم با بلوط 3-27kb دوره dwمیده تو لول ولی‌ با شاتل 270kb خیلی راحت آپدیت می‌شه

و به عبارتی مشکل از اینترنت جک ِ ایران هست

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,565
نام
مــاکــان
من نمیدونم چطور تاپیک لول با 7.5 میلیون پلیر انقدر خلوته اونوقت این تاپیک دوتا با 1 میلیون کاربر انلاین انقدر شلوغه ......
مشکل ار فروم هست.در مرحله بعد مسئول تاپیک که کم کاری میکنه.خیلی از بچه های اینجا با بازی آشنائی ندارن.
این تاپبک همیشه مهم بوده.اگه بجا LOL یه بازی تحت مرورگر بود الان وضعیت تاپیکش بهتر و پلیراش بیشتر بود.
اگه 3-4 سال پیش بود، خوشحال میشدم تاپیک رو بدن دست من اما الان اصلا وقتش رو نمی کنم.
از محمد ناظم عزیز خواهش میکنم اگه مسئول تاپیک نمی تونه فعال باشه ، لااقل کس دیگه ای عهده دار تاپیک بشه.
این خیلی بد که پرطرفدارترین بازی آنلاین دنیا تو این انجمن بهش کم توجهی بشه.
علتش معلومه تو ایران اکثرا دوتا بازی می‌کنن
حرفت اشتباست.پلیرهای LOL تو ایران چندبرابر DO2 هستن.غیر از اونائی که هنوز با گارنا و Warcraft Dota سروکله میزنن.

آخرین ویرایش:

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
علتش معلومه تو ایران اکثرا دوتا بازی می‌کنن
البته من از valve سیاست هاش و ... متنفرم ۱۰۰ تا دوتا رو که می‌خواد به پای lol برسه رو با lol عوض نمیکنم

من نمیدونم چرا تاپیک call of duty اینقد سوتو کوره با این که اینقد تو ایران طرفدار داره!

راستی‌ دوستان سایت ایرانی‌ که در مورد lol کامل باشه و عالی‌ عمل کنه می‌شناسید؟

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
مشکل ار فروم هست.در مرحله بعد مسئول تاپیک که کم کاری میکنه.خیلی از بچه های اینجا با بازی آشنائی ندارن.
این تاپبک همیشه مهم بوده.اگه بجا LOL یه بازی تحت مرورگر بود الان وضعیت تاپیکش بهتر و پلیراش بیشتر بود.
اگه 3-4 سال پیش بود، خوشحال میشدم تاپیک رو بدن دست من اما الان اصلا وقتش رو نمی کنم.
از محمد ناظم عزیز خواهش میکنم اگه مسئول تاپیک نمی تونه فعال باشه ، لااقل کس دیگه ای عهده دار تاپیک بشه.
این خیلی بد که پرطرفدارترین بازی آنلاین دنیا تو این انجمن بهش کم توجهی بشه.
والا من بی توجهی نمیکنم و همیشه به این تاپیک سر میزنم!! ولی متاسفانه تعداد کاربران کمه! و کاری نمیشه کرد!
اکثرا هم دوتا 2 بازی میکنن و متعصب به اون بازی هستن و واسشون مهم نیست که این بازی بهتر هست یا نه. .
من هرروز هر دقیقه دارم LOL بازی میکنم و متاسفانه کلا 4 تا ایرانی و میشناختم که بازی میکردن! اونم به صورت حرفه ای نبود. .
الانم من نمیدونم چکار باید بکنم؟! اگه دوستان خوشون یه سر به سایت این بازی بزنن میفهمن برخلاف خیلی از بازی های moba دیگه این بازی بهتر بهش رسیده میشه! از مپ جدید و مود ها ی تو هر آپدیت تا اسکین ها و ارتباط برقرار کردن با بازی.
حالا اگه شما راهی داری و یا حتی دوستان خوشحال میشم باهام درمیون بزارین :)

- - -ویرایش - - -

لانچرش خیلی رو اعصابه ها:D یعنی اگه سرعت لانچر خوب بود من 24/7 lol میزدم! از lol بیشتره دوتا خوشم میاد. ولی یهو یه آپدیت سنگین میده با سرعت 10kb/s دانلود میکنه:| کاری نمیشه کرد؟ مثلا از جای دیگه آپدیتشو بگیری.
این مشکل یا از آنتی ویروس شماست! یا از ISP. من همیشه با بالاترین سرعت آپدیت های جدید و میگیرم و مشکلی ندارم
در مورد اینکه از سایت و یا جایی دانلود کنی! یک زمانی یک سایت بود میشد. ولی متاسفانه دیگه نمیزاره و آپدیت جدید و بهمراه خود بازی واسه عموم قرار میده

- - -ویرایش - - -

کسی اینجا از division سری GOLD بالاتر هست؟
من سیزون قبل پلات بودم;)

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
سعی‌ می‌کنم تا حد توانم به دوستان تو این تاپیک کمک کنم
ایدی خودم تو لول این هست LeGenD Quickon سرورeu/n
و سیزن قبل پلات ۳ تموم کردم رنک و یه ۲ ۳ ماه نرسیدم بازی کنم درگیر بودم
اما تا قبل اون زیاد انلاین بودم و خواهم بود
در مورد سوالی‌ هم که یکی‌ از دوستان کرده بود این بازی update سنگین نداره معمولا ۲۰۰تا ۳۰۰ مگ هست
اون مشکلی‌ هم که با سرعت پایین دانلود می‌کنید مربوط به آی‌اس‌پی هست که دوستان گفتن
اما تنها راهی‌ که من براش پیدا کردم و ۱۰۰درصد جواب میده اینه که از همین سرویس کاهش پینگ استفاده کنید
یعنی‌ وقتی‌ هم آپدیت میاد برای بازی این سرویس کاهش پینگو باز کنید بعد بازی و بذارید رو آپدیت می‌بینید که با حداکثر سرعت اینترنت دانلود می‌کنه تو خود بازی هم این سرویس کاهش پینگ بسیار جواب میده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر