League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

Benji-hb

کاربر سایت
Jun 4, 2013
64
نام
بنیامین حافظی
برای jungle به نظرم master yi مخصوصا توی level های پایین خیلی خوبه، البته خیلی دقت می خواد که کی حمله کنی چون یه حمله ی بد یعنی یهو وسط همشونی، ولی حتی اونایی هم که difficulty پایینی دارن بازم باید باشون بازی کرد و دید چطوری باید باشون بازی کرد و چقدر برای خود آدم آسونن:d

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
Ryze کجاش آسونه ؟:d رون پیج مخصوص خودش رو میخواد اول بازی هم که شلغمه تازه اگه طرف باهاش خیلی قشنگ بازی کنه میتونه آخر بازی باهاش بترکونه که اونم Kite کردن میخواد خیلی سخته این کار ولی یه خوبی که داره نداشتن اسکیل شاته که میتونی اسپل هاتو 100% رو طرف خالی کنی و یه بدی که داره اینه که یه چمپه حمله از راه نزدیک هست و اگه kite بلد نباشی میزنن فیوزت میپره :d

Benji-hb

کاربر سایت
Jun 4, 2013
64
نام
بنیامین حافظی
من خودم ryze رو ندارمو اصلا هم نمی خوامش، با annie هم خیلی خوب بازی می کنم اما متنفرم ازش، کلا به نظرم تا حسابی با یه چمپی کار نکردید نخریدش، مثلا من به نظرم braum چمپ جالبی نبود اما توی این هفته که فری بود باش بازی کردم و بدون استثنا تمام بازی هامو باهاش بردم، به نظرم بهترین sup همین braum
هر چمپی هم که انتخاب می کنید باید دقیقا نقشتونو توی بازی بدونید، مثلا با blitzcrank بدونید که فقط نقشتون اینه که e رو بزنید بعد تا چند ثانیه فرصت دارید q رو بزنید اونوقت اون بدبختو می گیریدو بقیه باید بریزن سرشو فقط چشم داشتتون assist باشه، و آیتم هایی مثل frozen heart بگیرید که سرعت حمله ی حریفو کم کنه، مثل locket of the iron solari که هم magic resist تیم رو بالا می بره هم میشه به همه shield داد
خلاصه اینکه نقشی که چمپ توی تیم بازی می کنه مهمه مخصوصا ساپورت چون معمولا ساپورت خوب کم هست و همه می خوان kill ها رو درو کنن

- - -ویرایش - - -

دوستان واسه شما ها هم قطع شده
سرور euw ریست شد
فردا هم به مدت حدود 6 ساعت از ساعت 8:30 به وقت تهران تا حدود 6 ساعت سرور بستست برای پچ 4.9:d

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
بله دوباره زدن چمپین مورد علاقه منو ناکار کردن . من موندم چرا یه باره پاکش نمیکنن هم خودشون راحت شن هم ملت....

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
من ۱ بار کلن دیدم سرعت اینترنت تو این بازی کامله اونم ساعت ۵ صبح بود داشتم ویدیو های مجیک های چمپارو میدیدم از کل سرعت نتم استفاده میکرد

Benji-hb

کاربر سایت
Jun 4, 2013
64
نام
بنیامین حافظی
کاش میشد یه سایتی مثل تاپ2دانلود رو همه بریزیم اونجا درخواست بدیم که همیشه پچ های جدیدو دایرکت لینک بذارن

- - -ویرایش - - -

اولین باره که واسه آپدیت مشکل دارم همیشه از حداکثر سرعتم یا حداقل از 70 80 درصدش استفاده میکرد نمی دونم چه مرگشه

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
آپدیت جدید می گذارم تو لینک زیر تا بعد اظهر اوکیش میکنم . امروز یه وضعی شده همه بازی ها آپدیت دادن :(
دانلود بازی پر طرفدار League of Legends | آپدیت جدید | کمک یار دانلود شما

اگه لینک اپدیتارو جدا جدا بزاری خیلی خوب میشه ممنونت میشیم همه الان دیدم بازی اپدیت شده بود اپدیت جدا نبود
اموزش انتقالشم بزاری الی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر