League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

Benji-hb

کاربر سایت
Jun 4, 2013
64
نام
بنیامین حافظی
دوستان یکم این استلاحاتو به من میگید مثل adc
adc به چمپ هایی میگن که damage میدن به حریف که اینان هم دو دسته هستن 1. marksman که یه تیرکمونی تفنگی چیزی دارن که از دور حریفو ناکار می کنن و معمولا ضعیفنو زودم میمیرن پس باید همیشه فاصلتو با حریف حفظ کنی، 2. fighter که قوی هستن و شمشیری چیزی دارن و از نزدیک وارد دعوا می شن و علاوه بر damage کلی هم از damage حریف رو نوش جان می کنند:d
apc هم کسایی هستن که ضربه هاشون زیاد جونی نداره ولی با q w e r می تونن کلی magic damage بدنو طرفو کله پا کنن
hybrid ها هم کسایی هستن که هم magic دارن هم damage
باز تو هردسته ی marksman, support, assassin, fighter, tank هم adc وجود داره هم apc
اما mage ها کامل apc هستن

- - -ویرایش - - -

از راست به چپ توی امضام نمونه ای از این چمپ هان
1. jinx MARKSMAN
2. thresh SUPPORT/TANK
3. vel'koz MAGE
4. khazix ASSASSIN/JUNGLER
5. yasou ASSASSIN/FIGHTER

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
آقا یه سوال
رون ها هم نصف قیمت شدن یا از قبل قیمتشون همین بوده؟
من الان 6 تا رون پیج دارم که اینطوری می بندمشون، می خوام بدونم رون ها هم نصف قیمت شدن تا یه هفته دیگه یا فقط رون پیج ها یکی بخر دو تا ببره
چون اگه رون ها نصف قیمت باشن می خوام دو تا چمپ 6300 ریفاند کنم که رون پیج هامو کامل کنم

ADC marksman like jinx: glyphs magic resist, seal armor, mark damage, quint life steal
Hybrid marksman like teemo: mark hybrid pen, seal armor, glyph resist, quint ap
ADC fighter/tank like darius: mark damage, quint damage, glyphs resist, seal armor
SUP like braum: mark+seal armor, glyphs+quints resist
ADC assasin like master yi: mark pen, quint pen, seal armor, glyph resist
AP like vel'koz :glyph resist, seal amor, mark magic pen, quint ability

نکن این کارو برادر من!:dچمپیون ریفاند نکن!:d (ریفاندات حروم میشه)رونسا حدود یک ماه پیش آف خورده بودن!همون موقع که نتا هنوز خراب بود و خبرشم من ندیدم جایی، خود من هم میخواستم رونس بگیرم ولی تو اون 2 یا 3 روزی که آف خورده بودن خبر نداشتم و نتونستم بگیرم!:(

Benji-hb

کاربر سایت
Jun 4, 2013
64
نام
بنیامین حافظی
رون پیج هنوزم یک بخر دو تا ببره، توی باندل؛ تا آخر این هفته ی شمسی
این قیمت هایی که الان رون ها دارن یعنی تغییری نمی کنه؟

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
آقا یه سوال
رون ها هم نصف قیمت شدن یا از قبل قیمتشون همین بوده؟
من الان 6 تا رون پیج دارم که اینطوری می بندمشون، می خوام بدونم رون ها هم نصف قیمت شدن تا یه هفته دیگه یا فقط رون پیج ها یکی بخر دو تا ببره
چون اگه رون ها نصف قیمت باشن می خوام دو تا چمپ 6300 ریفاند کنم که رون پیج هامو کامل کنم

ADC marksman like jinx: glyphs magic resist, seal armor, mark damage, quint life steal
Hybrid marksman like teemo: mark hybrid pen, seal armor, glyph resist, quint ap
ADC fighter/tank like darius: mark damage, quint damage, glyphs resist, seal armor
SUP like braum: mark+seal armor, glyphs+quints resist
ADC assasin like master yi: mark pen, quint pen, seal armor, glyph resist
AP like vel'koz :glyph resist, seal amor, mark magic pen, quint ability
فقط Rune Page یکی بخر دو تا ببره، قیمت خود Rune ها عوض نشده. بعدشم 6 تا Rune Page داری مگه میخوای Diamond بازی کنی که از این بیشتر میخوای؟ همینارو میتونی واسه بقیه Champ هات استفاده کنی. باز بستگی داره که چند تا Champ داری الان، از بین Champ های قوی و محبوب الان چند تاشو داری؟ اگه اینارو نداری به جای Rune Page اینارو بخر چرا Refund؟
[LTR]Top : Lee Sin, Renekton, Jax, Shyvana
Jungler : Lee Sin, Pantheon, Kha'Zix, Xin Zhao, Vi
Mid : Nidalee, Yasuo, Kayle, Lux, Ziggs, Orianna
ADC : Caitlyn, Lucian, Jinx, Vayne, Twitch
Support : Thresh, Morgana, Leona, Braum[/LTR]

Benji-hb

کاربر سایت
Jun 4, 2013
64
نام
بنیامین حافظی
6 تا رون پیج حداقلشه، ربطی به دیاموند نداره که، اکثر چمپ هارو دارم، اونایی که ندارم رو هم نمی خوام، الانم هرچی عقب افتادم به خاطر این بوده که رون پیج های خوبی نداشتم، قصد خرید رون پیج دیگه هم ندارم، همینا رو می خوام کامل کنم به این شکلی که نوشتم، آخه رونا قدیما گرون تر بودن ترسیدم که فقط توی این دو هفته ارزون شده باشن، که حال فهمیدم کلا ارزون شدن و دیگه مشکلی نیست:d

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
یادش بخیر اون قدیما که میخواستیم یه صفحه rune page + rune بگیریم پدرمون در میومد حد اقل 1 ماه بازی میخواست اما الان شده علفه خرس:d

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
سلام دوستان من تازه وارد LoL شدم . اگه میشه یه چنتا Champ واسه Beginnerها پیشنهاد بدید !

ID توی بازی هم CyborgCyruS اگه خواستین Add کنید .

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
سلام دوستان من تازه وارد LoL شدم . اگه میشه یه چنتا Champ واسه Beginnerها پیشنهاد بدید !

ID توی بازی هم CyborgCyruS اگه خواستین Add کنید .
Champion هرچقدر هم آسون باشه اگر کلا تاکتیک بازی رو رعایت نکنی ازش لذت نمی بری. روی این تمرین کن که بتونی حساب کنی چه موقع بهتره حمله کنی و چه موقع بهتره دفاع، بدونی اون Champion که برداشتی در اون لحظه میتونه 1 به 1 یا حتی 2 به 1 بزنه یا نه.
خب معمولا برای شروع Champion هایی خوبن یا به قول شما واسه Beginnerها مناسبن که Skill Shot نداشته باشن که Spell هاتون 100% بخوره. واسه شروع هم Jungle اصلا پیشنهاد نمی کنم، البته قراره یه آموزش مفصل تو یکی از سایت ها بنویسم، هنوز مشخص نیست کجا ولی به محضی که آماده شد لینک میذارم.
Champion هایی که Mid میرن معمولا یعنی Lane وسط : Akali , Katarina , Kayle , Ryze , Annie اینا هم نسبتا آسونن هم قوی.
Champion هایی که Top میرن معمولا یعنی Lane بالا : Fiora , Jax , Riven , Shyvana , Trundle , Volibear , Wukong
Champion هایی که بهشون میگن AD Carry یا به قول خود Riot جدیدا میگه Marksman، که Lane پایین میرن، به Champ هایی گفته میشه که از دور Damage میزنن و آیتم هایی که Attack Damage دارن میبندن. به این دلیل میگن Carry که معمولا وقتی آیتم هاشون کامل میشه می تونن 1 نفره تیم رو برنده کنن، اگر بقیه تیم بتونه خوب ازشون دفاع کنه و خودشون هم جایی که وامیستن درست باشه تا کشته نشن : Ashe , Miss Fortune , Sivir , Tristana
یه سری Champion ها هستن نقش Support دارن، فعلا واسه شروع پیشنهاد نمی کنم تا یکم از Ward گذاشتن و Map Awareness سر در بیاری و یه خرده Level بالاتر برسی که بتونی چند تا Mastery مهم رو واسه این Role بگیری بعد بتونی Supp بازی کنی. مسئولیت Supp بازی کردن زیاده واسه شروع خوب نیست.

Benji-hb

کاربر سایت
Jun 4, 2013
64
نام
بنیامین حافظی
Champion هرچقدر هم آسون باشه اگر کلا تاکتیک بازی رو رعایت نکنی ازش لذت نمی بری. روی این تمرین کن که بتونی حساب کنی چه موقع بهتره حمله کنی و چه موقع بهتره دفاع، بدونی اون Champion که برداشتی در اون لحظه میتونه 1 به 1 یا حتی 2 به 1 بزنه یا نه.
خب معمولا برای شروع Champion هایی خوبن یا به قول شما واسه Beginnerها مناسبن که Skill Shot نداشته باشن که Spell هاتون 100% بخوره. واسه شروع هم Jungle اصلا پیشنهاد نمی کنم، البته قراره یه آموزش مفصل تو یکی از سایت ها بنویسم، هنوز مشخص نیست کجا ولی به محضی که آماده شد لینک میذارم.
Champion هایی که Mid میرن معمولا یعنی Lane وسط : Akali , Katarina , Kayle , Ryze , Annie اینا هم نسبتا آسونن هم قوی.
Champion هایی که Top میرن معمولا یعنی Lane بالا : Fiora , Jax , Riven , Shyvana , Trundle , Volibear , Wukong
Champion هایی که بهشون میگن AD Carry یا به قول خود Riot جدیدا میگه Marksman، که Lane پایین میرن، به Champ هایی گفته میشه که از دور Damage میزنن و آیتم هایی که Attack Damage دارن میبندن. به این دلیل میگن Carry که معمولا وقتی آیتم هاشون کامل میشه می تونن 1 نفره تیم رو برنده کنن، اگر بقیه تیم بتونه خوب ازشون دفاع کنه و خودشون هم جایی که وامیستن درست باشه تا کشته نشن : Ashe , Miss Fortune , Sivir , Tristana
یه سری Champion ها هستن نقش Support دارن، فعلا واسه شروع پیشنهاد نمی کنم تا یکم از Ward گذاشتن و Map Awareness سر در بیاری و یه خرده Level بالاتر برسی که بتونی چند تا Mastery مهم رو واسه این Role بگیری بعد بتونی Supp بازی کنی. مسئولیت Supp بازی کردن زیاده واسه شروع خوب نیست.
به نظرم اصلا چیزی به اسم champ خوب و آسون وجود نداره، فقط و فقط با champ های free باید بازی کرد و هرکدومشون که آدم باهاش راحت باشه باید خریدش، من هیچوقت چمپی که باش بازی نکردمو نمی خرم چون ریسکه و اگه بد باشه واسم توی aram بیچارم می کنه

آخرین ویرایش:

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
به نظرم اصلا چیزی به اسم champ خوب و آسون وجود نداره، فقط و فقط با champ های free باید بازی کرد و هرکدومشون که آدم باهاش راحت باشه باید خریدش، من هیچوقت چمپی که باش بازی نکردمو نمی خرم چون ریسکه و اگه بد باشه واسم توی aram بیچارم می کنه
توی توضیحم گفتم که Champ هایی نسبتا آسونن که Skill Shot نداشته باشن، برای کسی که تازه بازی رو شروع کرده Cassiopeia یا Orianna که همه Spell هاشون Skill Shot هست آسون تره یا Kayle و Ryze؟ یا مثلا همه با Xin Zhao میتونن بهتر Jungle شروع کنن، یا با Lee Sin و Elise؟ خب معلومه دیگه، یه دلیلی داره که خود Riot هم واسه هر Champion که می سازه یه Difficulty مینویسه بقلش.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر