League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
میگم یه سوال
من اکانتم رو با یه ایمیل ساختم که الان کلا پاک شده ! تازه یادم افتاده که ایمیل تاییدیه رو هم جواب ندادم و اکانتم active نیست !
راهی هست بشه ایمیل رو از طریق ساپورت تغییر داد؟

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
میگم یه سوال
من اکانتم رو با یه ایمیل ساختم که الان کلا پاک شده ! تازه یادم افتاده که ایمیل تاییدیه رو هم جواب ندادم و اکانتم active نیست !
یکی از دوستام بعد از یک سال بازی کردن،به یکباره هر چی پسووردشو میزد نمیرفت داخل! از طرفی ایمیلشم فراموش کرده بود...و اینگونه شد که اکانتشو از دست داد!:d
کلا هر چی ایمیل زد، نتونست ساپورت رو قانع کنه! حالا نمیدونم شاید کسی راه حلی داشته باشه! این جریان ماله 1 ساله پیشه!

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
میگم یه سوال
برو تو اکانتت ببین میشه تغییر ایمیل بدی! تایید کنی 4 تا بوست میگیری
فقط دعا کن نیاز به تایید ایمیل قبلی نداشته باشی
چون ساپورتش روباته و چیزی حالیش نیست

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
چرا اینهمه سرعت آپدیتهای بازی کمه؟ من نتم 1 مگه اما این بازی آیدیتش جدیدشئ با سرعت 6 کیلوبایت میگیره

لانچر بازی روی Single Connection کار می کنه ، از اونجایی که روی اکثر سرویس های ایران الاخصوص نامحدود ها سرعت Single Connection فوق العاده کمه در نتیجه سرعت دانلود شما هم از لانچر بازی پایینه
این مشکل در نت های مخابرات به وفور دیده می شه

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
بدون تایید ایمیل قبلی ایمیلمو تغییر داد ! :D

راستی کسی برنامه ای شبیه lol skin خدا بیامرز سراغ تداره؟ پول rp خریدن که نداریم لااقل کلک رشتی بزنیم خودمون حال کنیم -_-

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
بدون تایید ایمیل قبلی ایمیلمو تغییر داد ! :D

راستی کسی برنامه ای شبیه lol skin خدا بیامرز سراغ تداره؟ پول rp خریدن که نداریم لااقل کلک رشتی بزنیم خودمون حال کنیم -_-
mk LoL
........................................................

- - -ویرایش - - -

عاغا لانچر من باز نمیشه RADS ERROR میده کسی میدونه باید چیکار کرد ؟

Benji-hb

کاربر سایت
Jun 4, 2013
64
نام
بنیامین حافظی
mk LoL
........................................................

- - -ویرایش - - -

عاغا لانچر من باز نمیشه RADS ERROR میده کسی میدونه باید چیکار کرد ؟
برو توی فولدر بازی، توی پوشه rads و پوشه solutions رو پاک کن، اگه بازم ارور داد بازم پاک کن، هی پاک کن
اگه فایده نداشت باید یکی از بچه ها فایل rads_user_kernel رو برات آپلود کنه، بعد جایگزینش کن با اونی که توی فولدر rads توی فولدر system

- - -ویرایش - - -

از امروز به مدت 2 هفته توی قسمت باندل می تونید دو تا rune page با قیمت یکی بخرید

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
برو توی فولدر بازی، توی پوشه rads و پوشه solutions رو پاک کن، اگه بازم ارور داد بازم پاک کن، هی پاک کن
اگه فایده نداشت باید یکی از بچه ها فایل rads_user_kernel رو برات آپلود کنه، بعد جایگزینش کن با اونی که توی فولدر rads توی فولدر system

- - -ویرایش - - -

از امروز به مدت 2 هفته توی قسمت باندل می تونید دو تا rune page با قیمت یکی بخرید
مرسی بابت کمک کاری که گفتینو انجام دادم با این لانچر مواجه شدم کاریش نداشته باشم 3 روز همینجوری میمونه و در حال scanning files هست اگرم لانچر رو ببندم error bugg slat میده

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
مرسی بابت کمک کاری که گفتینو انجام دادم با این لانچر مواجه شدم کاریش نداشته باشم 3 روز همینجوری میمونه و در حال scanning files هست اگرم لانچر رو ببندم error bugg slat میده
برو تو IE بعد اپشن و ادونس :D
check for server certif و اف کن
بعد هم warn if chase

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
همانا خداوند "هــک" را آفرید تا رستگار شوید و 2 روزه به Gold برسید.

[video=aparat;PWnbk]http://www.aparat.com/v/PWnbk[/video]

اونایی که این Bot رو نمیشناسن اصلا سوال نکنن که چیه و کجا میشه دانلود کرد که نمیگم چون بازیتون که خراب میشه هیچ، ظرف 1 هفته Report میدن بن میشید. خواستم فقط ویدئو رو بذارم یکم حال کنید و اگر چنین چیزی دیدید حتما Report کنید و بدونید که هــک واسه این بازی وجود داره.
فقط در این حد میگم که این Script خاص که Skill Shot ها رو Dodge میده 50 یورو قیمتشه!!! البته کرک شدش هم اومده ولی کرک شده کجا و Update شده کجا.
فقط کافیه با این Script جلو Nidalee بازی کنید و همه Spear هاشو Dodge بدید تا آخر بازی به فحشتون بگیره و Report کنه، هفته بعدشم بن شدید رفته. جدیدا خیلی تابلو شده، همه خبردار شدن.

آخرین ویرایش:

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان من ۲ ساعت پیش رفتم بازی کنم چمپ که انتخاب کردیم تایم که تموم شد هنگ کرد البته نه واسه من واسه همهی اونیکی ها هم همینطوری شد تو بازی نرفت من ۱۵ مین وایسادم نرفت الان که ۲ ساعت گزشته بازی رو میارم بازم میگه reconnect to game چیکارش کنم بیاد از ای حالت بیرون
در ضمن reconnect هم میزنم هیچی نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر