League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

mmg267

کاربر سایت
May 18, 2012
31
نام
mmg
سلام دوستان
من بازي را دانلود كردم آپديتش تو ٩٩درصد گير كرده بالاي او خط سبز آپديت هم نوشته scaning file كسي ميدونه مشكل چيه لطفا كمك كنيد

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
ok
اين بازي تا چه حد شبيه dota2 هست ؟ كل حجمي كه بايد دانلرد كنم چقدره ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

- - -ویرایش - - -

باید با شیلتر شکن دانلود کنم ؟ الان از 800 مگ 700 مگ دانلود شده و گیر کرده !! و نوشته scaning file
خب این بازی و سازندگار dota1 ساختن و اینطور که میگن قهرماناش از افسانه ها و داستان هاس..
بدون شیلتر شکن.
==============================
کلا با دانلودر مشکل داره نت ایران.. شاید 1هفته طول بکشه کامل دانلود شه! بنظرم خریدن به صرفه تره

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
خب این بازی و سازندگار dota1 ساختن و اینطور که میگن قهرماناش از افسانه ها و داستان هاس..
بدون شیلتر شکن.
==============================
کلا با دانلودر مشکل داره نت ایران.. شاید 1هفته طول بکشه کامل دانلود شه! بنظرم خریدن به صرفه تره
از کجا بخرم ؟ سایتی میشناسید ؟

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
فعلا که داره دانلود میشه و خدا رو شکر هنوز گیر نکرده ! 900 مگ دانلود شده و الان داره 2.5 گیگ دانلود میکنه
این هم مثل دوتا2 همش براش اپ میاد ؟

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
خب دوستان یک champion جدید هم معرفی شد که Tank و Support هست... اسمش هم Braum هست انگار
این عکسشه..

اینم نمایی کلی از قابلیت هاش.. بنظر که خوب و قوی میاد

آخرین ویرایش:

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان من این بازی رو دارم بازی هم میکنم روی سرور eu west اپدیت هارو از ساعت ۱ شب به بعد بزارید خیلی بهتره اون موقع خلوت تره راحت تره
خواستین منو هم اد کنید
id:amin abadi

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
نمی دونم منو میشناسید یا نه.من بهترین پلیر حال حاظر دوتا 2 درخاورمبانه هستم.ولی دیگه از اون بازی خسته شدم .می خوام برم در یک بازی دیگه هم استاد شوم.به نظر شما این بهتره بادوتا 2 ؟؟​

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
نمی دونم منو میشناسید یا نه.من بهترین پلیر حال حاظر دوتا 2 درخاورمبانه هستم.ولی دیگه از اون بازی خسته شدم .می خوام برم در یک بازی دیگه هم استاد شوم.به نظر شما این بهتره بادوتا 2 ؟؟​

نه تو رو خدا شما كه از دندي هم بهتريد !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر

سلام رفیق.. من و که میشناسی.. بهت وقتی دوتا بازی میکردم پیام دادم و راهنمایی خواستم..
خب از نظر من LOL واقعا نسبت به Dota سرتره.. حالا بازی کنی تعصب نداشته باشی میفهمی..
امیدخدا بازی تو اینم قوی قوی میشه ;)

Benji-hb

کاربر سایت
Jun 4, 2013
64
نام
بنیامین حافظی
یه چیز جدید کشف کردم، هروقت که مشکل atemping پیش میاد، به جای رنک و نرمال، aram بازی کنید، امروز از صبح داشتم بازی می کردم، عصری توی نرمال مشکل پیدا کردم، بعد aram زدمو مشکلی نبود اما نرمال مشکل داشت، نرمال بعد 20 مین هی تند تند atemp میزد، aram حتی بعد یک ساعت هم مشکلی نداشت

- - -ویرایش - - -

کلا سرور aram فرق داره و خلوت تره

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
یه چیز جدید کشف کردم، هروقت که مشکل atemping پیش میاد، به جای رنک و نرمال، aram بازی کنید، امروز از صبح داشتم بازی می کردم، عصری توی نرمال مشکل پیدا کردم، بعد aram زدمو مشکلی نبود اما نرمال مشکل داشت، نرمال بعد 20 مین هی تند تند atemp میزد، aram حتی بعد یک ساعت هم مشکلی نداشت

- - -ویرایش - - -

کلا سرور aram فرق داره و خلوت تره
من کلا مشکلی ندارم... ولی اون موقع که مشکل بود تو آرام هم پدیدار میشد :D

Benji-hb

کاربر سایت
Jun 4, 2013
64
نام
بنیامین حافظی
نمی دونم والا، من از صبحی یه بند بازی کردم عصری قاط زد، رفتم aram هیچ مشکلی نداشت، می گم کسی راهی برای بدست اوردن ip و rp بلد نیست؟ مسابقاتی چیزی، البته خیلی از سایت ها هم الکی میزنن free rp

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
نمی دونم والا، من از صبحی یه بند بازی کردم عصری قاط زد، رفتم aram هیچ مشکلی نداشت، می گم کسی راهی برای بدست اوردن ip و rp بلد نیست؟ مسابقاتی چیزی، البته خیلی از سایت ها هم الکی میزنن free rp
الان که double ip فعال شده و تا سه روز ادامه داره پس rune page هارو تکمیل کن.. راهی نیست که بشه rp رایگان بدست اورد... باید خرید!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر