League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
من دوباره برگشتم یه دید بزنیم بازی الان لانچر دوباره گرفتم به نظر میاد بهتر شده دارم با 221 kb میگرم
بیشتر جا داره به نظرتون تیک peer to peer بردارم این پاندا مدیا بستر پاک کنم بهتر بشه ؟

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
اقا این بازی بهتره یا dota 2؟؟؟ من یه 7-8 سالی میشه دوتا بازی نکردم

به نظر من این خیلی بهتره گیم پلیش ب روز تره و تفاوت کسایی ک پول خرج میکنن واسه بازی خیلی کمه با کسایی ک خرج میکنن هر چند به شدت سلیقه ای هست این موضوع

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
به نظر من این خیلی بهتره گیم پلیش ب روز تره و تفاوت کسایی ک پول خرج میکنن واسه بازی خیلی کمه با کسایی ک خرج میکنن هر چند به شدت سلیقه ای هست این موضوع

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
کسایی که پول خرج نمیکنن مهم ترین چیز بازی یعنی هیرو هارو ندارن بعد میگی تفاوتش کمه؟ :) (چیزی مهم تر از هیرو توی یه بازی moba هست؟!!)
از نظر gameplay به طور کلی با dota فرق داره (آیتم ها و اسپل ها کلا سبک متفاوتی رو دنبال میکنن)
از نظر گرافیک هم قطعا dota 2 بهتره
ولی در کل نمیشه گفت کدوم بازی بهتریه .
Counter و CoD جفتشون FPS هستن ولی هیچ وقت باهم مقایسه نمیشن . این دو تا هم مثل این میمونن و نباید اینطوری مقایسه شن
کاملا سلیقه ای هست

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
کسایی که پول خرج نمیکنن مهم ترین چیز بازی یعنی هیرو هارو ندارن بعد میگی تفاوتش کمه؟ :) (چیزی مهم تر از هیرو توی یه بازی moba هست؟!!)
از نظر gameplay به طور کلی با dota فرق داره (آیتم ها و اسپل ها کلا سبک متفاوتی رو دنبال میکنن)
از نظر گرافیک هم قطعا dota 2 بهتره
ولی در کل نمیشه گفت کدوم بازی بهتریه .
Counter و CoD جفتشون FPS هستن ولی هیچ وقت باهم مقایسه نمیشن . این دو تا هم مثل این میمونن و نباید اینطوری مقایسه شن
کاملا سلیقه ای هست

اتفاقا این قضیه چمپ ها خیلی هوشمندانس هر هفته ی سری چمپ فری هسستند و تو لولای پایین مجبورن افراد باچمپ ای مختلف برن ک بعد از ی مدت فرد با اکثر چمپای یاد میگیره علاوه بر اون با ipبه صورت رایگان میشه چمپ خرید الان خود من اکثر چمپا را دارم تا حالا اصلا پولی هم خرج نکردم

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
اتفاقا این قضیه چمپ ها خیلی هوشمندانس هر هفته ی سری چمپ فری هسستند و تو لولای پایین مجبورن افراد باچمپ ای مختلف برن ک بعد از ی مدت فرد با اکثر چمپای یاد میگیره علاوه بر اون با ipبه صورت رایگان میشه چمپ خرید الان خود من اکثر چمپا را دارم تا حالا اصلا پولی هم خرج نکردم
هوشمندانه نیست فقط برای کسب درآمده
بعد شما خوب بازی کردی چمپ هارو گرفتی
یکی شاید در روز یه دست بازی بخواد بکنه با دوستاش و یکم حال کنه و fun داشته باشه
اونوقت میاد میبینه اینا که 90 درصدشون فعال نیست! خوب چه حالی بهش دست میده؟! میگه ایول عجب بازی ای چقدر هوشمندانه کلی حال کردم بابا!
یا میگه اه این دیگه چیه اومدیم یه دست بازی کنیم حالمون گرفته شد
متاسفانه از این لحاظ riot games برای پول بیشتر از پلیر ها ارزش قائله

xAria97

کاربر سایت
Nov 8, 2012
10
نام
آریا
هوشمندانه نیست فقط برای کسب درآمده
بعد شما خوب بازی کردی چمپ هارو گرفتی
یکی شاید در روز یه دست بازی بخواد بکنه با دوستاش و یکم حال کنه و fun داشته باشه
اونوقت میاد میبینه اینا که 90 درصدشون فعال نیست! خوب چه حالی بهش دست میده؟! میگه ایول عجب بازی ای چقدر هوشمندانه کلی حال کردم بابا!
یا میگه اه این دیگه چیه اومدیم یه دست بازی کنیم حالمون گرفته شد
متاسفانه از این لحاظ riot games برای پول بیشتر از پلیر ها ارزش قائله

حالا اون هیچی ... من خودم LoL پلیر هستم ولی میگم Community دوتا هزار برابر از LoL بهتره!
اینهمه دوتا بازی کردیم اینهمه که تو لول بهمون توهین نشد تو دوتا عوضش بهمون یاد دادن
یعنی چی آخه یکی از دوستای خوبم تازه لول رو شروع کرده بود تا لول 9 بازی کرد دیگه دنبالش نرفت میگفت من نمیفهمم آخه لول پایین چجوری مردم فلیم میکنن؟

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
اگه حاضری با یه سری ترک که انگلیسی عمرا حرف بزنن و وقتی بفهمن ترک نیستی هر چی از دهنشون در میره بهت بگن ، آره برو اونجا :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر