League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
یعنی LoL بدجوری رو اصابه دارن Championهای Attack damage رو ضعیف میکنن به جاش دارن Ability powerهارو شاخ میکنن Elise با این که میج هست Basic attack از یک هیرو Attack damageبیشترداره...

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
یعنی LoL بدجوری رو اصابه دارن Championهای Attack damage رو ضعیف میکنن به جاش دارن Ability powerهارو شاخ میکنن Elise با این که میج هست Basic attack از یک هیرو Attack damageبیشترداره...

دقت کردی دوتا چمپ خیلی ترسناکن یکی hecarim که یه دفه Gang میکنه خشتک ادم جر میخوره !خخخخ یکی هم همین یه دفه از ناکجاباد میاد مثل سگ هم دمیج میزنه :D

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
خب Hecarim بخاطره Passive شاخش بد میزنه تو حالت تانکی اما Elise همه چیز داره :)) از Stun بگیر تا فکوس کردن راحت کلا Release میخواد

xS4E3Dx

کاربر سایت
Nov 10, 2011
136
نام
سعید

متوجه نمیشم ، چطور ممکن ـه که یک چمپیون ای پی basic attackـش از AD بیشتر باشه ؟ :-$
شاید اون دفعه مورد نظر ، اون چمپیون AD فید داده بود و بر عکس اون چمپیون AP فید شده بود که در اینطورت خیلی عادیه !
و یا شاید هم early game منظورته ، elise با داشتن penetration و armor هم دمیج زیاد بده هم دمیج کم بخوره (Runes & Mastery Page)

در غیر این صورت بازی کاملا Balanceـه ، حتی اگه چمپیون Counter باشه ، منظور از Counter بودن این نیست که دیگه تموم بازیو چمپیون Counter ببره ، نه! Counter بودن فقط این رو باعث میشه که چمپیون مقابل حتما مجبور میشه آیتم هاشو بر طبق اون set کنه و این یکمی عقبش بندازه ! و تو early game خیلی مزاحمت ایجاد کنه که باز هم همینش راه حل داره ، (با گنک کردن و جانگل ) خیلی راحت میتونه از پسش بر بیاد .

xS4E3Dx

کاربر سایت
Nov 10, 2011
136
نام
سعید
نه داداش Elise تو Spider form بیشتر از یه champion AD میزنه تو Basic attackواسه همینه 3 روز دیزیبل بود Realease میخواد:>

نه دوست عزیز ، عمده دمیج elise تو ranged formـشه ، زمانی که تمامی skillـهای Q W E رو میزنه و چون رو (CDR(Cool Down Reduction میرن ، با ulti به فرم spider میره ، و تو این مدت Q W E رو استفاده میکنه ، و اگر باز هم چمپیون مقابل زنده موند به فرم اصلی خودش (ranged) بر میگرده و چون اسکیلاش کول دان شدن ، دوباره شروع به استفاده اون میکنه ...

elise هم بخاطر Bug یک مدت Disable بود ، اگه اشتباه نکنم Darius هم همچین وضیعتی رو داشت چند وقت پیش که حلش کردن .

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
نه دوست عزیز ، عمده دمیج elise تو ranged formـشه ، زمانی که تمامی skillـهای Q W E رو میزنه و چون رو (CDR(Cool Down Reduction میرن ، با ulti به فرم spider میره ، و تو این مدت Q W E رو استفاده میکنه ، و اگر باز هم چمپیون مقابل زنده موند به فرم اصلی خودش (ranged) بر میگرده و چون اسکیلاش کول دان شدن ، دوباره شروع به استفاده اون میکنه ...

elise هم بخاطر Bug یک مدت Disable بود ، اگه اشتباه نکنم Darius هم همچین وضیعتی رو داشت چند وقت پیش که حلش کردن .

عجب...عزیزه من تو Spider form مجیک دمیج خوف میزنه در هر Auto attack.... من میگم در هر بسیک اتک کلی مجیک دمیج داره شما داری تاکتیک بازی کردنش رو میگی :)

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
سلام دوستان من تازه شروع به بازی کردم تو سرور EU West
میشه چند تا چمپین معرفی کنین که گرون نباشن برای اول بازی و بازی باهاشون سخت نباشه؟
آی دی من :N0o0bSmoke
ممنووووووووووووووون

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
سلام دوستان من تازه شروع به بازی کردم تو سرور EU West
میشه چند تا چمپین معرفی کنین که گرون نباشن برای اول بازی و بازی باهاشون سخت نباشه؟
آی دی من :N0o0bSmoke
ممنووووووووووووووون

سلام دوست عزبزم میتونی Jax /Tryndamere/Ryze/Annie بازی کنی اینا حرف ندارن :))

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
ممنووون Jax رو انتخاب کردم :d
این چمپین هایی که تو Champion Selection هست که بعضی هاش مثل Brand برای لول های بالا هستش تا کی Available هستن؟
چمپین Olaf چطوره؟
و اینکه Runes چیه؟و چطور میشه فعالشون کرد؟
ممنوووون :x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر