League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
کسی مشکل مشابه من نداره راحل نیست ؟
میرم تو بازی لودینگ تمام میشه بعد میمونه صفحه میپره بعضی مواقع میره داخل بازی ولی جز مپ هیچ نمایش نمیده هر کاری میکنم درست بشو نیست )x

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
کسی مشکل مشابه من نداره راحل نیست ؟
میرم تو بازی لودینگ تمام میشه بعد میمونه صفحه میپره بعضی مواقع میره داخل بازی ولی جز مپ هیچ نمایش نمیده هر کاری میکنم درست بشو نیست )x
من مشکل مشابه داشتم بازی را پاکیدم و از یکی از دوستان ک مشکلی نداشت دوباره گرفتم حل شد

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
من مشکل مشابه داشتم بازی را پاکیدم و از یکی از دوستان ک مشکلی نداشت دوباره گرفتم حل شد
ممنون تو فروم دیگه همین گفتن دوباره بگیرم ببینم چی میشه
شما فکر کنم پیشگامان بودین مشکلی زیاد تو لیگ ندارم پینگ 160 میده ...

خارجی ها هم همین مشکل رو دارن بازی کرش میکنه باگ خود بازی البته بی ربط هم به پینگ افتضاح ما نداره
سلام
اره الان 2 سه روز این مشکل به وجود اومد حالا کارا که بقیه گفتن میرم ببینم چی میشه
شما تو فروم p30world عضو ؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
LOLcinematic_610.jpg

وای یعنی وای :D Cinemtaic ـه جدید Lol تازه اومده بیرون یعنی دیدم پشمام ریخت . حتما ببینید فوق العادست .
Garen یه Ulti میزنه پشم ریزون :D ...

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
دوستان LOL باز .سلامُ‌علیکم.
یه سوال داشتم این بازی الان حجمش چند گیگه؟
چند روزیه این دوتا بازی دراورده.گفتیم بیام کوچ کنیم طرف LOL.

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
دوستان LOL باز .سلامُ‌علیکم.
یه سوال داشتم این بازی الان حجمش چند گیگه؟
چند روزیه این دوتا بازی دراورده.گفتیم بیام کوچ کنیم طرف LOL.

LoL هم مثل Dota خرابه وضعش به خاطر اینترنت کشور، خیلی کم ان کسایی که Dota2 بازی کرده باشن بعد بیان LoL بازی کنن خوششون بیاد، حالا می تونی تست کنی اما بیشتر Dota باز ها کشیده می شن سمت HoN تا LoL

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
جاتون خالی همین الان یه دست normal 3 v 3 زدم با fiora بعد damage ام تو بازی شده بود 460 اخر بازی :d دیگه کسی نمیومد جلوم

به خدا اینترنت شانسی هست من و 2 تا از رفیقام به راحتی داریم بازی میکنیم بدون لگ
دوستان با تنظیم dns هم میشه ها من خودم با مخابرات حتی نمیتونستم play لانچر رو بگیرم ولی با تنظیم dns الان بدون لگ بازی میکنم

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
جاتون خالی همین الان یه دست normal 3 v 3 زدم با fiora بعد damage ام تو بازی شده بود 460 اخر بازی :d دیگه کسی نمیومد جلوم

به خدا اینترنت شانسی هست من و 2 تا از رفیقام به راحتی داریم بازی میکنیم بدون لگ
دوستان با تنظیم dns هم میشه ها من خودم با مخابرات حتی نمیتونستم play لانچر رو بگیرم ولی با تنظیم dns الان بدون لگ بازی میکنم

یعنی چی تنظیم ؟؟
روغن اشو عوض کنیم؟ یا ***** هوا؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
یعنی چی تنظیم ؟؟
روغن اشو عوض کنیم؟ یا ***** هوا؟

ببین رو حالت عادی dns روی obtain dns server address automatically هست که من گذاشتمش روی دستی بعد هم preferred dns server با altenate dns server رو دستی بهش دادم همه چی درست شد
یکی از دوستان همین انجمن این روش رو بهم گفت چون نمیتونستم بازی World of tanks رو بازی کنم ولی با این روش تونستم
اگر خواستی بگو تا پست کاملش رو برات بزارم

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
برای اینکار کافیه برید به control panel بعد network and internet بعد network and sharing center بعد جلوی جایی که نوشته connections نام اینترنتی که بهش وصل هستید رو نوشته اونو بزنید یک پنجره باز میشه توی اون تو بخش activity قسمت properties رو بزنید بعد از توی لیست internet protocol version 4 رو انتخاب و properties رو بزنید در پایین پنجره باز شده که نوشته obtain dns server address automatically تیک خورده
تیکش رو روی use the following dns server address بزنید بعد در جای اولی که preferred dns server هست 8.8.8.8 رو وارد کنید و در جای دومی که altenate dns server هست 4.2.2.4 رو وارد کنید و ok بزنید برید به بازی و ببینید مشکل حل شده یا نه دوستان دقت کنند که این مشکل برای من و بسیاری از دوستانم به همین ترتیب حل شده پس احتمال حل شدن برای شما هم هست

behi09

کاربر سایت
Apr 5, 2013
37
برای اینکار کافیه برید به control panel بعد network and internet بعد network and sharing center بعد جلوی جایی که نوشته connections نام اینترنتی که بهش وصل هستید رو نوشته اونو بزنید یک پنجره باز میشه توی اون تو بخش activity قسمت properties رو بزنید بعد از توی لیست internet protocol version 4 رو انتخاب و properties رو بزنید در پایین پنجره باز شده که نوشته obtain dns server address automatically تیک خورده
تیکش رو روی use the following dns server address بزنید بعد در جای اولی که preferred dns server هست 8.8.8.8 رو وارد کنید و در جای دومی که altenate dns server هست 4.2.2.4 رو وارد کنید و ok بزنید برید به بازی و ببینید مشکل حل شده یا نه دوستان دقت کنند که این مشکل برای من و بسیاری از دوستانم به همین ترتیب حل شده پس احتمال حل شدن برای شما هم هست

همون لگ! فرقی نکرد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر