League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
چی ؟ بیخیال بابا , هیرو Stun , Slow , Silence , Sheild داره بعد میگی Bullshiiiiit !!!! ?
Rumlble کانتر زیاد داره , اونم چه کانترهای , Dariush ,Irelia , Phanteon , Renekton , ....

ویکتور قراره تغییرات بسیار اساسی داشته باشه الان زیاد خوب نیس
ضمنا counter هم. وجود داره حالا هر چقدر هم خوب باشی

Sent from my GT-i9100 using Tapatalk 2

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
راستی کی میدونه چطوری میشه Account هک شده رو برگردوند البته به جز Recovery که خیلی امتحان کردم فکر کنم Email .account عوض شده اگه کسی چیزی میدونه بگه ممنون

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
هر چمپیونی که باهاش skill بشی، چمپیونه خوبیه! مگه میشه چمپیونی که stun با slow داره چمپیونه بدی باشه! ولی خب ویکتور زیاد پیک نمیشه! چراشو دیگه نمیدونم!البته رامبل هم زیاد پیک نمیشه! رامبل که الان free هست ومیتونی راحت تستش کنی! خوبی ای که داره اینه که cooldown هاش خیلی پایینن! اگه بتونی اون خط پایینش( فکر کنم heat باشه آره؟:d) بین 50 تا 100 نگه داری موقع درگیری، damage خیلی خوبی میدی!اصلا skill رامبل تو همینه! چون در این صورت همه ی اسپل هاش 50% قویتر میشن!
در مورد کانتر... قطعا هر چمپیونی با توجه به ماهیت خود چمپیون و نوع اسپل هاش با یه سری چمپون راحتتره، و یه سری چمپیونه دیگه هم هستم که اونو تو لاین اذیت میکنن! اما نمی تونی بگی که کانترشن، چون اگه درست بازی کنی مشکلی نداری! ولی هر چمپیونی تقریبا یه کانتر اساسی داره! یعنی اینکه حتی اگه طرف مقابل بازیش بد هم باشه میتونه به راحتی نذاره که farm کنی و یا حتی نمیذاره نزدیک minion ها بشی! و یا اینکه به راحتی تو درگیر میکشتت! چمپونایی که کانترهای اساسی دارن اغلب اونایین که به یه اسپلشون وابستن! مثلا یکی مثل کاتارینا که ulti power هست اگه جلوی کاسادین بیوفته چیکار میتونه بکنه؟!!! در بهترین حالت موفق میشه که فقط فارم کنه! که اونم وقتی کاسادین level 6 بشه! هر لحظه میتونه بکشتش! در همچین حالتهایی کاتارینا فقط باید بره بالا و پایینو گنگ کنه چون هیچ شانسی تو درگیری تک به تک با کاسادین نداره!

نت هم که دیگه الان ساعتی شده! یه ساعت خوبه یه ساعت بده! البته از دیشب تا الان که خوب بوده!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,655
نام
مــاکــان
نه من قبول ندارم چیزی به اسم Counter وجود نداره هرکی درست بازی کنه میزنه اونم تو LoL. باز Dota رو بگی یچیزی :-$
اشتباه میکنی برادر،اونم خیلی سخت.Counter وجود داره.اما نه به این معنی که هر کی Counter pick کرد، دیگه همه چی تمومه.خب اسکیل هم مهمه.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
نه عزیزم کانتر وجود داره اما اسکیل مهم تره.مثلا شما Irelia باش، هرچقدرم عالی باشی به یه Jax خوب خواهی باخت، چون کانترته. کاریش نمیتونی بکنی.مگه اینکه Jax نوب باشه، یا اشتباه کنه.(امروز نت من درست شده 150ms بدون لگ )

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
Rumble بازی باهاش سخته برای همین زیاد pick نمی شه، top laner خوبیه در کل و هنوز در مسابقات طرفدار داره، البته با nerf ای که خورد اخیرا شاید از پیک شدم توی مسابقات آینده وقتی به پچ جدید برسن خارج بشه

قرار نیست هر Champion ای CC داشته باشه خوب باشه که، viktor کلا rerelease می طلبه، دلایلش به کنار

counterpick توی lol هم هست اما نه به اون صورتی که توی dota مطرحه، کلا توی دوتا همه منتظرنن ببینن حریف چی پیک می کنه اینا counter اش رو پیک کنن چون اصل بازی بر مبنای هیرو هست، اما در LoL اصل بازی بر روی Champion + Item هست برای همینه که counterpick چندان معنی نداره،، البته نه این که اصلا نباشه، کلا شما Champion ای رو که پیک می کنی از اول تا آخر بازی گیم پلی داره اما توی بازی ای مثل Dota یک سری Hero ها Early Game رو دارن یک سری ها Late Game رو، همین باعث تفاوت کاملش با LoL می شه، بماند بحث زیاده :d

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,107
نام
شایان
به نظر منم viktor بهتره البته این نظر منه ولی من با جفتشون بازی کردم 3 دست rumble خیلی سخت تر از viktor هست توی درگیری ها هم اکثر مواقع میخوره
البته من شاید هنوز کسی رو ندیدم که خوب با rumble بازی کنه

آخرین ویرایش:

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
هر چمپیونی که باهاش skill بشی، چمپیونه خوبیه! مگه میشه چمپیونی که stun با slow داره چمپیونه بدی باشه! ولی خب ویکتور زیاد پیک نمیشه! چراشو دیگه نمیدونم!البته رامبل هم زیاد پیک نمیشه! رامبل که الان free هست ومیتونی راحت تستش کنی! خوبی ای که داره اینه که cooldown هاش خیلی پایینن! اگه بتونی اون خط پایینش( فکر کنم heat باشه آره؟:d) بین 50 تا 100 نگه داری موقع درگیری، damage خیلی خوبی میدی!اصلا skill رامبل تو همینه! چون در این صورت همه ی اسپل هاش 50% قویتر میشن!
در مورد کانتر... قطعا هر چمپیونی با توجه به ماهیت خود چمپیون و نوع اسپل هاش با یه سری چمپون راحتتره، و یه سری چمپیونه دیگه هم هستم که اونو تو لاین اذیت میکنن! اما نمی تونی بگی که کانترشن، چون اگه درست بازی کنی مشکلی نداری! ولی هر چمپیونی تقریبا یه کانتر اساسی داره! یعنی اینکه حتی اگه طرف مقابل بازیش بد هم باشه میتونه به راحتی نذاره که farm کنی و یا حتی نمیذاره نزدیک minion ها بشی! و یا اینکه به راحتی تو درگیر میکشتت! چمپونایی که کانترهای اساسی دارن اغلب اونایین که به یه اسپلشون وابستن! مثلا یکی مثل کاتارینا که ulti power هست اگه جلوی کاسادین بیوفته چیکار میتونه بکنه؟!!! در بهترین حالت موفق میشه که فقط فارم کنه! که اونم وقتی کاسادین level 6 بشه! هر لحظه میتونه بکشتش! در همچین حالتهایی کاتارینا فقط باید بره بالا و پایینو گنگ کنه چون هیچ شانسی تو درگیری تک به تک با کاسادین نداره!

نت هم که دیگه الان ساعتی شده! یه ساعت خوبه یه ساعت بده! البته از دیشب تا الان که خوب بوده!
در چنین حالتی اگه Katarina یک jungler خلاق داشته باشه دهن kassadin سرویس میشه :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر