League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خوب به نظر میاد درست شده اینترنت همین الان بازی کردم بدون لگ و dc شدن البته نه مخابرات ! با شاتل
من که حتی xfire هم نمی تونم لاگین کنم. 2 روز بود رو Win Streak توی Ranked بودما :|

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
والا 3 روز پیش تا دیروز همه چی عالی بودش، حتی دیشب توی یه مچ پینگم به 104 هم رسیدش :O (این یعنی با توجه به این مسافت نت ما تواناییشو داره که به پینگمون به 100-120 برسه ولی خب پهنای باندشو نمیدن)

اما از دیشب دوباره خراب شده، نه تنها LoL کلا هر چی App هست (من جمله اسکایپ) هم هر 1:30- 2 دقیقه دی سی میشه.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,104
نام
شایان
والا 3 روز پیش تا دیروز همه چی عالی بودش، حتی دیشب توی یه مچ پینگم به 104 هم رسیدش :O (این یعنی با توجه به این مسافت نت ما تواناییشو داره که به پینگمون به 100-120 برسه ولی خب پهنای باندشو نمیدن)

اما از دیشب دوباره خراب شده، نه تنها LoL کلا هر چی App هست (من جمله اسکایپ) هم هر 1:30- 2 دقیقه دی سی میشه.
دوست عزیز لطف کن بنویس از کدوم شرکت اینترنت میگیری
شاتل الان سالمه هم اسکایپ تست کردم هم xfire هم lol هم mw2 و mw3

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
جالبه پس انگار همگانی نیستش :o
من از مخابرات تهران 512 دارم، دیروز واقعا عالی بود و 2-3 تا گیم بدون هیچ مشکلی رفتم ولی از دیشب ساعتای 10 اینا شروع شده و تا الان.

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
من تو این 3 روز اخیر و بعد از اینکه lol درست شد! 2 یا 3 بار پینگم سبز بود!:-o:d (البته قبلا یه بار سبز شده بود!) غیر از این، بقیه بازیها هم پینگم همش زیر 145 اینا بود! یعنی نت از هر نظر عالی بود! ولی دیشب که هم خودم هم دوستام تا میرفتیم تو بازی به 30 ثانیه نکشیده dc میشد! ولی تازه یه دست رفتم aram زدم ! که پینگم 140 بود! وغیر از یکی دو بار که لگ شد و همه چی ایستاد! بقیه بازی درست بود!
با این دوستمون هم موافقم که میگه میتونن پینگا رو پایین بیارن ولی پهنای باندشو نمیدن! وقتی پینگت حتی اگه یه بار هم که شده سبز بشه، یعنی اینکه روی همین سیم های مسی و با این مسافت میتونن کاری کنن که پینگمون همیشه سبز باشه!

behi09

کاربر سایت
Apr 5, 2013
37
امروز چون لیست اعلام صلاحیت هارو میگن اینطوری شده ! فکر کنم اگه کرمشون نگریره دوباره فردا درستش میکنن!!

آره فکر کنم.این بار به بدیه دفعه ی پیش نیست،میشه کاستم زد(با یکم لگ).دفعه پیش اصلا نمی شد چیزی دید که بتونی بازیم بکنی!

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
مال منم دوباره لاگ شده احتمالا داره اروم اروم dcهارو شروع کنن وقتی درست شد واقعا جای تعجب داشت که راحت می تونستیم بازی کنیم

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,104
نام
شایان
کسی اینجا شاتل نداره ؟ من در عجبم چرا شاتل مشکلی نداره تازی عجیبه که پینگ عالیه این عکس پینگ تو بازی چند دقیقه پیش id : 1375
06245073604060643081.jpg

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
خدا بگم چیکارشون کنه 3روز بن شدم:(( امیرجان شرمنده...

- - -ویرایش - - -

بچها میدونستین که تو بازیهای Ranked Pro بیشترین Ban رو Hecarim داره ؟ من به جرات میگم بهترین Jungler این بازی Hecarim هست و بازی باهاش خیلی سخته. من خودم 1 ماه بازی کردم باهاش تا skill شدم باهاش الان هم تو هر بازی pickکنمشLegendary میشمو win میشه خودتون که میدونید کلیدی ترین نقش.نقش jungler تو بازی هست و من Hecarim رو قبول دارم شما هم امتحانش کنید b-)

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
خدا بگم چیکارشون کنه 3روز بن شدم:(( امیرجان شرمنده...

- - -ویرایش - - -

بچها میدونستین که تو بازیهای Ranked Pro بیشترین Ban رو Hecarim داره ؟ من به جرات میگم بهترین Jungler این بازی Hecarim هست و بازی باهاش خیلی سخته. من خودم 1 ماه بازی کردم باهاش تا skill شدم باهاش الان هم تو هر بازی pickکنمشLegendary میشمو win میشه خودتون که میدونید کلیدی ترین نقش.نقش jungler تو بازی هست و من Hecarim رو قبول دارم شما هم امتحانش کنید b-)

hec بعد از آخرین buff ای که شد رفت توی always banned ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر